Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kostka - kterou vybrat?

Autor Téma: Kostka - kterou vybrat?  (Přečteno 58878 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #75 kdy: 24 Srpen, 2014, 20:31 »
Kolem rybníčku - nejspíš Kotelní jezírko tedy, to je krásné :) Tak tam je to opravdu hodně terénní, takže bych volila koloběžku hlavně s vysokou světlostí (výškou).
Já jako hobby jezdec bych Kostku brala... Ale jak si tu můžeš přečíst v diskuzi, tak názory jsou různé. Jestli nespěcháš, přijeď mrknout na ty závody (měsíc a půl :) ) a hoď řeč s koloběžkářema na místě ;)

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #76 kdy: 24 Srpen, 2014, 20:54 »
Přijeď, lidi jsou ochotní a půjčíme vše, co na závodě bude. Já jsem taky tak vybíral. Jestli se ale rozhodneš o koupi dřív, tak bych doporučil přední kolo 26 a zadní 20. Na tvojí výšku. Hydraulické brzdy jsou taky výborný.  8) Tak nás dva najdeš podle jména. Čauky :)

Vencaaa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #77 kdy: 24 Srpen, 2014, 21:44 »
Super, koloběžku bych chtěl co nejdříve ale možná bude lepší počkat. Snad tam bude nějaký závodník co má koloběžku cenou okolo 15000 kč. Dnes jsem celý den hledal a předpokládám, že tam budou značky VOOX, tektoss, kickbike, Ženíška a Kostka? Pokuď je ještě nějaká značka rád se na ji podívam, jak jsem psal o mushing jsem se začal zajímat dnes :)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #78 kdy: 25 Srpen, 2014, 08:25 »
Napis mi maila na tobiasek@doxtor.cz
Finisuju na vlastnich hlinikovych kolobezkach ( AL 7020 ). Pripadne dohodneme pujceni testovaciho stroje. Cau Tobi

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #79 kdy: 25 Srpen, 2014, 09:20 »
Vlastní hliníková koloběžka??? Držím palce a fandím takovým projektum  ;)
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #80 kdy: 25 Srpen, 2014, 12:13 »
Vencaaa, přijed na ten Hrob u Teplic. To je nejlepší způsob, jak se něco dozvědět a otestuješ si koloběžky sám. Radši bych se držel těch značek, co jsi psal. Igor Tracz taky experimentoval a při jízdě odpadla půlka koloběžky. Vtipálek jeden. Koloběžku na jednu sprintovou jízdu. ;)

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #81 kdy: 25 Srpen, 2014, 22:26 »
Rikej si co chces, Traczovu trikolu sem mel na jeden zavod pujcenou a kdyz porovnam vsechny ty rezavy hebla co u nas jezdi neco mezi sicim strojem a deklem vod  kanalu tak Traczovka je jak furmule 1 :) Ono to chvilku trva nez se podari z toho hliniku neco udelat. Praska to, hur se s tim dela, je to drazsi ale rict ze Tracz rovna se  spatny. S tim teda souhlasit nemuzu. Drzim palcepri vyvoji novych vozitek. Tezko tu budeme jezdit na strojich od Chlane dalsich padesat let:-)
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #82 kdy: 26 Srpen, 2014, 10:40 »
Pravdu máš Mayo.

2JV: Trošku bych prvně přemýšlel než začneš vynášet soudy o věcech, o kterých víš jen z doslechu (milionkrát odříkaná story o jedný prasklý kolobce od Igora).
Docela málo, abys z toho dělal nějaký generalizující závěry...

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #83 kdy: 26 Srpen, 2014, 10:54 »
Ty jo, vždyť to nejde furt dokola vykládat jak je neco špatný, Chlaňovy čtyřkolky sou taky solidní ale nebudou pořád je potřeba na tom makat aby sme měli s čím jezdit. Sám sem čtyřkolku stavěl v loni, premiéru bude mít v Olešnici letos, a dost sem se do toho nadchnul, takže i ostatním držím palce, když se pokusí neco postavit ;)

tříkolku sem nestavel jen z toho duvodu že mi to přišlo složitější než čtyřkolka

Tom Kubín
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #84 kdy: 26 Srpen, 2014, 11:37 »
To o tom Igorovi bylo myšleno ve srandě. Žadné soudy nevynášim ani jsem nic takového nepsal.  8)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #85 kdy: 26 Srpen, 2014, 11:53 »
.. Snad tam bude nějaký závodník co má koloběžku cenou okolo 15000 kč. ....předpokládám, že tam budou značky VOOX, tektoss, kickbike, Ženíška a Kostka?

Wooxy už nové nebudou - jen pro pořádek :)

Ale za 15 litrů už si můžeš vybírat.
Osobně bych myslela, že vzhledem k tažné síle jednoho labradora budeš mít spíš požadavky na snadnější jízdu (nižší hnotnost kolobky a menší odpor) a snažší odrážení (nižší stupátko), možná i hladší obutí, abys měl menší odpor. Nebudeš tolik potřebovat prvky nutné k přežití při zapřahní dvou ESP koní :)  Otázka je zda bude mít pro tebe cenu odpružená vidle (komfort x hmotnost).
Důležitý bude tvůj pocit, neboť nejsi zrovna drobeček :)  držím palce při osobním výběru :)

pospa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #86 kdy: 26 Srpen, 2014, 15:05 »
Vrtílku jednalo se o dvě prasklé kolobky a několika měsíční čekání na reklamaci,kdo bude mít zájem je možnost testnout uplně novej model od Kostky,bud tet od čtvrtka na Kotárech nebo na srazu koloběžkářu na brodském rybníku.Byli jsme pro něj včera a na Kotárech ho budeme testovat ;).

MiVo

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #87 kdy: 26 Srpen, 2014, 20:07 »
Přátelé, kamarádi,.... ahoj :-)
Co třeba nehledat rezervy a chyby v koloběžce, ale sám v sobě. S lepší kolobkou v cíli rychleji nebudu :-). Místo tématu jakou kolobku, jak trénovat :-)

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #88 kdy: 05 Říjen, 2014, 20:31 »
ToBi ta tvoje koloběžka je fantastická. Výborně. 8)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #89 kdy: 06 Říjen, 2014, 11:20 »
 :D Dikys, takze ses v Hrobe svezl :-)  ;D