Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kostka - kterou vybrat?

Autor Téma: Kostka - kterou vybrat?  (Přečteno 58856 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Sampon

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +2/-3
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #60 kdy: 27 Duben, 2014, 19:04 »
Petře, vydlici na kolobce nemam takže tou to opravdu neni to prošlápnutí. Brzdy shiano sou vpohode ale nabi by lepsi bejt mohli..... Novej rám klidne rád vyzousim ale pokud s ejenda oten co a jen na bok navarene dve trubicky navic tak si yslim ze to bude spis ke škodě a zavazet nez k uzitku.... Tento vykend sem konecne otestoval kolobku v plnem nasazeni jak mně tak čerta..... A sem jestě víc nasran... A i Michal ŽENÍŠEK, Lukáš Čechura kroutili nad vlastnosmi téhle kolobezky hlavou..... Mě jde jen a pouze o jendu věc. Proč propagovat něco jako tom model na zavodění kdyz nedosahuje ani průěru... Nemam rád falešné reklami a zarputilost kterou někteří dokážou prosazovat pouze jednu značku, chápu že je Kostka česká značka ale zátim dle ého názoru tahle kolobežka nemá sanci konkurovat co se týce mushingu ostatním znacká..... A nevim zda ty tím ze jí jen chvalís nějak pomuzes k vyvoji lepsího rámu... ono při nižších rychlostech a nebo ne uplně razantních odrazech je ten rá zřejmně dostacující ale pak nelze tuhle kolobezku propagovat tak jak se oto snazi ty

Inženýr Osel

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #61 kdy: 28 Duben, 2014, 14:39 »
Péťo obávám se , že s koloběžkou Kostka nic nenaděláš. Tvé úsilí je úctyhodné, bojuješ a jdeš si za svym. Cena Tektoss je stejná jako Kostka, jenomže Tektoss si už zasloužil používat název koloběžka pro Mushing svou kvalitou, stejně jako Ženíšek, Graviti a Kickbike. Péťo přál bych si, aby tato Česká značka, mohla konkurovat v Mushingu, ale vidíš sám, že to nejde. Kostka si jede svou a měl by se víc zajímat o náročnost koloběžek pro Mushing. Tady čteš kritiku našich závodních špiček. Každý ví, že koloběžka tažená psy by měla být ta nejlepší co se týká kvality. Slivovičku já rád. Měj se a řekni jim tam, aby udělali zcela nový rám. Ahoj
ps: kamarádka má na farmě osla a ten je přítulný, přátelský, chlupatý,všichni ho mají rádi a jmenuje se Pedro.

pospa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #62 kdy: 28 Duben, 2014, 14:45 »
ahoj Jirko tož musíš na tu slivovičku fakt přijed a pozdravuj Pedra  ;D


Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #63 kdy: 28 Duben, 2014, 16:45 »
Ještě jsem si říkal, že Kostka má svůj nezaměnitelný design a možná, že ho nechce narušovat, ale neni všem dnům konec. Nevim, jestli to mohu tady psát, ale odvážim se. Jelikož je to sponzor okolo Mushingu a to se hodně počítá, tak se můžeme pokusit ho osobně někde navézt tim správnym směrem. Váha jeho koloběžky ale odpovídá koloběžky pro Mushing, tak jsem zvědav kam ty kila dal.

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #64 kdy: 28 Duben, 2014, 17:50 »
Ještě jsem si říkal, že Kostka má svůj nezaměnitelný design a možná, že ho nechce narušovat, ale neni všem dnům konec. Nevim, jestli to mohu tady psát, ale odvážim se. Jelikož je to sponzor okolo Mushingu a to se hodně počítá, tak se můžeme pokusit ho osobně někde navézt tim správnym směrem. Váha jeho koloběžky ale odpovídá koloběžky pro Mushing, tak jsem zvědav kam ty kila dal.



Konečně docela slušnej nápad o který se se pokušíme  již dva roky , proto kluci od Kostky jezdí na naše Metujácké závody Marek (Kostka) je člověk pro něhož je práce koníčkem a pracuje neustále na nových nápadech je to jedinečná možnost pomoct mu svým názorem, troufám si tvrdit že nikdo jiný nemá u nás takové možnosti jako Kostka. Jak technologické ,tak praktické je potřeba si s kluky promluvit a né hloupě žvanit  :) na netu možnosti tu jsou] První velká šance je 21.9.2014 v Kostelci na Brodském kde je setkání koloběžkářů a jste všichni zvaní i se psi a v červnu budou také všichni u Pospy na Královci

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #65 kdy: 28 Duben, 2014, 18:21 »
Jardo, neber to teď jako rýpání, ale když na tu diskuzi koukám, tak mi to nedá  :D

Proč teda nedorazí na nějaký závody, kde se schází ta česká ,,špička", prostě kluci a holky, co jsou schopni zajet pěknej výsledek i v mezinárodní konkurenci apod. A ještě lépe proč je přímo neosloví? :)

Např. fakt nemůžu doporučit někomu kolobku, u který je konstrukcí rámu umožněný, aby vylítlo zadní kolo, tím spíš, že jsem u toho byla v přímým přenosu a že nakonec z Vaškovy diskuze na facebooku vyplynulo, že se to stalo dalším šesti lidem.

On je fakt rozdíl, když jsem se šla projet s dvacetikilovým tahačem a měla jsem průměrku 20km/hod. a nebo když si zapřáhnu ohaře a pojedu 30,40. A asi ne nadarmo na ní nikdo z těch úspěšnějších jezdců nezávodí.



« Poslední změna: 28 Duben, 2014, 18:37 od Weru »
Veronika Navrátilová

pospa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #66 kdy: 28 Duben, 2014, 19:17 »
Pro WERU nevím kam ještě by měly vod Kostky ještě dojed,jestli sis loni navšimla tak stáli na Bělči MR hned u startu a každej měl možnost se tam stavit a říct svoje připomínky a nikdo se tam nestavil a jenom se tady blbě kecá.Ohledně toho vypadlého kola jsem tu už svoje napsal a pokud je volnej rychloupínák tak to muže bejt patka jaká chce a k tomu vypadnoutí dojít muže,je pravda že u nového modelu je rychloupínák kvalitnější a konstrukce je také pozměněna.Jo a na Radíkově tam zadní kolo upadlo a nebyla to kolobka vod Kostky ale značka tady vyzdvihovaná jinejma.Jinak z vlastní skušenosti jak tu mnozý vědí jsem zlomyl dvě kolobky jiné známé značky a výrobce se myslím poučil a konstrukci předělal.A jak tu psal Jarda Hanuš snažíme se pomoct Markovy K. z vývojem opravdové kolobky pro mushing a čas ukáže jestli se nám to povedlo.jinak je to tady jak hon na čarodejnice sotva se přestalo rejpat do kolobky WOOX tak se musel najít novej obětní beránek.Pro mě je třeba velice i zajímavá Tektoska ,ale třeba ženíškovka se mě osobně vubec nezamlouvá,ale to je jak u kol někdo jezdí na Autorovy a je spokojenej a někdo zase jedině Gianta.No a tímto tady končím pokud má někdo zájem a chce mít konstruktyvní připomínky at jede jak psal Jarda na jejich setkání a nebo na naši akcičku na Královci.

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #67 kdy: 28 Duben, 2014, 21:32 »
Na Bělči kamarádce Janičce v kategorii Scooter, odpadlo zadní kolo u kolobrndy Ženíšek. :-* 20 kolo upředu a 16 vzadu a nevěděla proč a neví to do dnes. Prostě se jí uvolnilo. Upínák zůstal celý.Padající kola je docela bžunda. ::) Přiznám se, že bych mohl vyprávět romány na pokračování. Nenechám si to pro sebe, ale tady mi přijde, že jsem asi jediný, kdo stál na všem, co má kola. Jsem prostě zvědavý. Naštěstí Ženíšek, Tektoss a Kostka mají odlišné rámy a tudíž zcela jiné chování koloběžky na závodech, tak že je na konečném zákazníkovi, jaký typ mu vyhovuje. Já už mám ve výrobě třetí kolobrndu. To už budu mít koloběžek stejně jako Haskounů. Jardo to máte tolik té bájné Slivovičky? 8)
Aby na mě něco zbylo.

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #68 kdy: 29 Duben, 2014, 21:44 »
Už sem nechtěl odpovídat  :) Ale "jsem asi jediný kdo stál na všem co má kola"  ;D ::) :o  :-X
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

karel21

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #69 kdy: 29 Duben, 2014, 21:56 »
Je to tak,zrodil se nam novy odbornik na kolobezky a haskouny  ;D

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #70 kdy: 30 Duben, 2014, 06:05 »
Óóóó děkuji, jaká to pocta. Ještě na slivovičku a Osly. 8) Karel21 ty Haskouny vám rád vysvětlím osobně. Klidně napište jirkavalko@seznam.cz

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #71 kdy: 07 Květen, 2014, 15:57 »
Můžete mi sdělit, kdy a kdo byl reklamoval koloběžku Kostka s prasklym rámem a prošlápnutym stupátkem?  ::)Jaký byl rok výroby? V současné době má brnda Kostka vyztužený rám, specielní sváry aby nedošlo k prasknutí rámu nebo jinému poškození a slušné komponenty.  8)  Dílenské zpracování za jedna narozdíl od jiných. Mrkněte na můj facebook. :) Ahoj

Vencaaa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #72 kdy: 24 Srpen, 2014, 15:00 »
Snad tu není mrtvo a někdo mi poradí. Mám 190 cm a 110 Kg a 4. letého labradora co rád tahá. Nedávno jsem objevil svět koloběžek a rád bych si nějakou pořídil pro ježdění po zábavu. Nevím jestli je vůbec možné aby labrador mohl závodit v mushingu...Na koloběžku mám připraveno -+15000 kč. Dokáže mi někdo zde poradit který typ mám brát? Povrch bude 50:50 silnice a pak terén(louky, les). Nevím jestli to někdo zná na Komáří Vížce ale je tam jedna cesta lesíkem dolu a to bych chtěl aby kolobězka dokázala překonat.  Než jsem našel tuto super stránku tak jsem měl vybranou KOSTKA MUSHING MAX(12,2 KG). Zde vidím, že je i malovýroba....Čeho se nejvíce bojím tak je váha koloběžky, loni jsem měl na Lipně(Stezka korunami stromu) půjčenou koloběžku a sjezd dolů byl super ale pak byla chvilka kde jsem se musel sám odrážet a co jsem koukal tak ta koloběžka měla 17 Kg a moc to nejelo, sice mám fyzičku 0 ale i tak...Pokuď by mi někdo poradil tak by to bylo super jakou koloběžku vzít. Nevíte někdo jestli někdy teď nebudou na Severu Čech závody nebo kde bych si mohl koloběžku vyzkoušet. Děkuji.

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #73 kdy: 24 Srpen, 2014, 16:00 »
Závody budou první říjnový víkend v Hrobu u Teplic, tak doraž  ;)
Komárku mám prochozenou - kterou cestu dolů z ní konkrétně myslíš? Jsou tam různé cesty s různým povrchem (od čistě lesní přes vysypanou makadamem až po asfaltku...). Jde taky o psa, aby to zvládnul, některé z nich pro něj nejsou povrchem vůbec vhodné :)

Vencaaa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #74 kdy: 24 Srpen, 2014, 19:17 »
Děkuji za odpověď, závod jsem jsi dal už do kalendáře a určitě se přijdu podívat. Na Komárce jsem byl asi 4x a vždy lanovkou. Jednou jsem šel "zadem a do prava" je tam hezký rybníček. Tady jde hlavně o výběr koloběžky...Stále mám v oku tu Kostku.