Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Komerční ježdění se psy

Autor Téma: Komerční ježdění se psy  (Přečteno 13652 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Komerční ježdění se psy
« kdy: 22 Leden, 2010, 08:46 »
Předem upozorňuju, že si tím nehodlám přivydělávat, ale zajímají mě spíš "právní aspekty", pojištění atd.
Párkrát jsme byli "jezdit" jako atrakce na nějaký dětský den apod. a občas mi tu zvoní děcka...teto, teto, svezeš nás s pejskama... (buď odnaproti z vleku, ty co už je neba lyžovat a nebo místní...ty ví, že "jízdné" je balíček piškotů nebo jiná psí laskomina).
Teta sveze, což o to, ale spíš mě zajímá, kdyby teta dítko někde vyklopila...roztrhne si novou bundičku, nedej bože zlomí ruku atd. (helmičku na hlavičku jim dávám bez pardonu)...vztahuje se na to pojištění "psa proti škodám" takové to, z čeho se platí třeba zadávený slepice?
Aby teta neskončila "za dobrotu na žebrotu".

Clara

  • Host
Re: Komerční ježdění se psy
« Odpověď #1 kdy: 22 Leden, 2010, 09:04 »
z takzvané "pojistky na blbost" se dá hradit cokoli, i vyklopený děcko - myslím že teta pak ale musí mít papír na komerční ježdění se psy.
Nevim jak v praxi přesně funguje upozornění "na vlastní nebezpečí" - lidi pak stejně hledají kličky jak si vymoct náhradu, když je jim (nebo jejich dětem ublíženo) na to bych byla opatrná. Záleží na lidech ale i sebemilejší paní máma se změní v hysterickou saň když se něco stane...na to bych byla opatrná.

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Komerční ježdění se psy
« Odpověď #2 kdy: 22 Leden, 2010, 11:07 »
Jak pise Clara, pojiska na blbost je dobra vec, ale lidi jsou svi.e

Asi by se dal najit nejaky pravne hodne spatne napadnutelny text, ktery by se daval podepsat, ale to chapu, ze by to asi bylo spatne zariditelne. A navic by na to musela byt nejaka zivnost nebo neco asik. To je ale opravdu dotaz na nejakeho mushera-pravnika, estli-va se tu vyskytuje.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Komerční ježdění se psy
« Odpověď #3 kdy: 22 Leden, 2010, 13:54 »
No...já jsem vznesla spíš dotaz na ty, kteří komerčně opravdu jezdí nebo o tom uvažují...jak to mají ošetřené a zařízené...těm děkuji za maily a SMS.
Teoretizovat jak by to asi mohlo být a co by kdyby si můžu sama doma ;)

Clara

  • Host
Re: Komerční ježdění se psy
« Odpověď #4 kdy: 22 Leden, 2010, 14:06 »
tak se omlouvám za teoretizování....
LenkoB jestli tě něčim seru, tak mi to napiš do mailu. Dík

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Komerční ježdění se psy
« Odpověď #5 kdy: 22 Leden, 2010, 14:18 »
Jsem tě v životě neviděla, takže fakt nesereš. Jenom píšu, že informace, že si někdo myslí, že by to tak asi mohlo být, je mi k prdu. Nebuď vztahovačná ;)

Clara

  • Host
Re: Komerční ježdění se psy
« Odpověď #6 kdy: 22 Leden, 2010, 14:34 »
nebuď akorátní  ;)


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #8 kdy: 01 Listopad, 2023, 07:18 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #9 kdy: 09 Prosinec, 2023, 18:43 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #10 kdy: 09 Prosinec, 2023, 18:45 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #11 kdy: 09 Prosinec, 2023, 18:46 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #12 kdy: 09 Prosinec, 2023, 18:47 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #13 kdy: 09 Prosinec, 2023, 18:48 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Komerční ježdění se psy
« Odpověď #14 kdy: 09 Prosinec, 2023, 18:49 »