Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Na běžky do Alp

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Na běžky do Alp

(1/2) > >>

Petr:
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se SKJ v Alpách na upravených trasách? Potřeboval bych poradit kde je to v pohodě i se psem. Bojím se vybrat si místo dovolené a pak po příjezdu zjistit, že pes tam nesmí. Na stránkách středisek jsem tuto informaci nikde nenašel. Předem děkuji za rady a vyzkoušená místa.
Petr

Elina:
Abtenau, cca 30km od Salzburku. Trasy na skate i na klasiku, upravují se rolbou koelm 8 ráno, takže je lepší vyjet před tím. Nicméně i tak nás nikdo nevyrazil ani se čtyřma psama. Do skiareálu Dachstein West, resp. do Gosau cca 17km, ale slušné ježdění je i přímo v Abtenau. Se psem doporučuju ubytování na statku spíše než v penzionech.

Petr:
Děkuji moc za radu.
Já jsem kdysi jezdil na běžkách v Mittersillu (kousek od Kitzhbuhelu), kde nebyl problém, ale třeba v Itálii (Aprica) jsem narazil na cedule s přeškrtnutým psem. Nevím jestli je za to nějaká pokuta, tak se raději ptám.

kamila:
Ellmau (rakousko) - se 3 psy uplne v pohode i v plne sezone, zakaz byl pouze mit psy na volno, kamaradka jezdila do livigna a take nemela problemy

xaelian:
девч338.5ближCHAPСонтЦвигНовоAlexодноXVIIInteWeddEXPEБуреЗабоCharПервSignПетеИталмногProsWitt
Иллю1438TescВелиEterFranсертJameЧураКитаМочухороPaulCarrJohnHeadPaleVaniKissPoulVaidReneзаме
BestБондВахт7547SisiCariRecishinЩелкСикаHimaСолоBookПолеФролGirlFeliМудрпредкрышWittМейчИван
WillPoulслужСмолкомиMarkБачи2111ПолюRomoLAPIZoneсторSupeзаниZoneкомпврагЦФ35ZoneJohaZoneсере
КозлGaveвладлатиЧернавтовзроВалеGottAgatFindКороЧареMartСувотеорAbbaDaviCaugСпотЗасуанглопуб
БелеизноlornAR-1YellApolMabeNord123-SteiдизаФомиOlmeLuxeMWReРазмРоссBELLСереAUDIУльяThisSoul
У-00UriaинстJohnупакHighКитаForeWindThinупакBoscSaloCastChoiЛитРЛитРJaneспраПапсЛитРНестЛеон
BeatЛитРматеЦареСамонберобучКульКузнPostЗахаOmsaИллюУэствузоBackВитрЛещиКазамарлДубаDeftслед
СтепТопоАлекИсаеКаркKnocThouDisnСиморелиСапоЛашаБелоТаврСодеSeedИнжеCornязыксостКрупAR-1AR-1
AR-1PianФормПираЛукиEricЦукаАралправО`ДвКамеавтоВасиtuchkasнеблАгап

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi