Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194000 krát)

0 uživatelů a 17 Hostů prohlíží toto téma.

Offline jazzinka

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #240 kdy: 29 Leden, 2010, 22:35 »
Pokud vím, pro fenku č.1 si chtěla příští týden jet Elina, která je momentálně na Šediváčkovi. Ale hlavně když se pesani udají.

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #241 kdy: 29 Leden, 2010, 22:48 »
jak jsem psala - jsou-li na pejsky vazni zajemci, prenechame je a my si odvezeme 2 pejsky, kteri to budou potrebovat.

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #242 kdy: 29 Leden, 2010, 23:28 »
Re: MiVo

Ba naopak, jako jeden z mála si troufáš na plnou hubu říct co si myslíš a toho si vážím. Od toho je fórum a těším se na další Tvé příspěvky.
Námětů k zamyšlení je spousty. Zajímá mě třeba, proč ti slušní lidé nejdříve šli po krvi a pak teprve pomáhali psům a nakonec se rvou útulky o finanční pomoc? Řekl bych, že jde jen o lidskou přirozenost.

návštěvník

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #243 kdy: 30 Leden, 2010, 00:47 »
TOHLE SI MYSLIM JE PRO KAZDEHO SLUSNEHO CLOVEKA A NEJEN MUSHERA DUVOD TO NENECHAT BYT. JAKO TO TYRANI V ROCE 2007! DOUFAM ZE UZ SE TO DOTAHNE NYNI UZ DO KONCE.

Ano, Martine, bude mít prostor vyjádřit, zde jsou další fotky nejen toho jednoho zbědovaného chudinky http://galerie.albumfotek.cz/30007/
Zde je svědectví sousedky : "On je s majitelem ještě jiný problém. Od března minulého roku, kdy dostal výpověď na pronajatý pozemek - tam má asi 19 psů - neplatí nájem ani se nestěhuje, nemá kam, je zadlužený, kam se podívá, v bytě má snad jen postel, odstřiženou elektriku atd. Nemůže tedy psy dobře zajistit, přesto se jich nechce vzdát. O nějaké lásce ke zvířatům nemůže být ani řeč. Bydlím nedaleko, tak slyším, jak na ně řve, sama jsem ho šla jednou okřiknout a pohrozila policií. Nevidím  jediný důvod, proč ty psy má. Celý rok stojí uvázaní u hrozných budek a čekají, až je jednou, maximálně dvakrát za rok zapřáhne, to pak také sĺyšíme také jen řev a nadávky. Jinak volám panu Bobálovi, aby přijel a psy odebral. Bude třeba Hellerovi zakázat činnost, je schopen
za 14 dní mít další smečku a týrat dál. Nesmírným způsobem si vymýšlí. Psi nemají vodu, líží sníh. Chňapou po všem, protože mají hrozný hlad. Psi se majitele hrozně bojí."



No, tedy představentstvu jsem dodala zákony , návrh trestního oznámení a kontakty, kam se mají obrátit, jsem ráda, že to budou řešit, takže se může vyjádřit do policejního protokolu, veterinárním úředníkům a dokonce bude i slavný, protože přijede televize.
  

to snad ani není možný.. :-((((((((((((((((((((((((((((((

:-(

ave

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #244 kdy: 30 Leden, 2010, 08:20 »

. Zajímá mě třeba, proč ti slušní lidé nejdříve šli po krvi a pak teprve pomáhali psům a nakonec se rvou útulky o finanční pomoc? Řekl bych, že jde jen o lidskou přirozenost.

A co jsi dělal a děláš pro svého kamaráda ze své komunity ty?A jak si pomáhal jeho zuboženým pejskům?

Tak tady na tom foru, už mě vážení od vás asi už nic nepřekvapí.

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #245 kdy: 30 Leden, 2010, 12:11 »

. Zajímá mě třeba, proč ti slušní lidé nejdříve šli po krvi a pak teprve pomáhali psům a nakonec se rvou útulky o finanční pomoc? Řekl bych, že jde jen o lidskou přirozenost.

A co jsi dělal a děláš pro svého kamaráda ze své komunity ty?A jak si pomáhal jeho zuboženým pejskům?

Tak tady na tom foru, už mě vážení od vás asi už nic nepřekvapí.

Nebudu se zde s nikým dohadovat o spekulacích, Hellera neznám a nikdy jsem jej neviděl.
O problému pana Hellera ale zřejmě vědělo již dříve více lidí a každý na to dlabal, nikdo mu nepomohl.
Teďka ho propírají v televizi, několik aktivistů se sveze na mediální vlně, útulky vyberou peníze a Heller skončí v blázinci.

A nyní za mě. Jsem z Boskovic, můj zverimex sponzoruje místní útulek. Kdyby někdo z mého okolí byl v průseru a nemohl by se postarat o psy, nebo jiná zvířata určitě bych se na něj nevykašlal. Problémy jsou od toho aby se řešili. Jestli měl Heller problémy, má je teď ještě větší, ale takhle aktivisté neuvažují.





psv

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #246 kdy: 31 Leden, 2010, 00:25 »
Martine, zdá se ti i tento pes 100% v pořádku (není to Solo) ?



to je ten pejsek? hrůza



jak se tedy zastanete těch psů??? a co uděláte aby se to neopakovalo? když to projde jednomu tak pak to může procházet vše dalším

........a výsledek????????????



> Datum: 26.01.2010 19:50
> Předmět: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: odpolední TN 24.1.2010 - Beník
>
O Beníkovi hned druhá reportáž (cca 1,5 minuty od začátku):
> Předmět: odpolední TN 24.1.2010
>
http://archiv.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny-24-1-2010.html?s=0

ADMINISTRATOR NAPSAL:

Opakované vkládání toho samého obsahu a ještě bez jakéhokoli dalšího smysluplného komentáře ničemu nepomůže.
Jestliže se to bude opakovat, budu muset přistoupit k vyčištění od duplicitních příspěvků.

Také by bylo dobré aby ten samý uživatel vystupující pod jmény:

J.
pejskař
návštěva
občan
návštěvník
K.
Petr
Houba 1
Týna
vašek
M.
Václa    
karel
Marta
psv

používal pokud možno stejné jméno, což jistě mnohem lépe přispěje k serioznosti příspěvků a tím i řešení situace než takovéto umělé namnožení jen kvůli lepší medializaci.

admin
« Poslední změna: 31 Leden, 2010, 18:22 od tombru »

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #247 kdy: 31 Leden, 2010, 17:19 »
Jaký výsledek?? co to píšeš,o nejubožejší psy se starají hodní lidé a ostatní je v jednání a asi jsi se dočetl, že pro některé psy si už lidé jedou, já si asi sedím na vedení a nechápu některé příspěvky...Myslím, že každý, komu to není lhostejné, by mohl pomoci finančně  č. ú. je uvedeno na diskuzi

marta

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #248 kdy: 31 Leden, 2010, 18:09 »
ESP nebo pointer o.Domažlice
Kolem půl jedné jsem zahlédl z auta ležícího psa v blízkosti hlavní silnice pod Klenčím směrem na Domažlice - u odbočky k Panské hrázi. Až po půlhodině pokusů o odchycení se to teprve podařilo. Pejsek byl celý špinavý, zbídačený a hrozně vychrtlý, jen kost a kůže. Po obvolání různých institucí i novin jsem zjistil, že žádný takový pes není nikde pohřešován, resp. pohřešování není nahlášeno. Problém pak byl sehnat v tuhle dobu na okrese veterináře, který by byl k dispozici a mohl pejskovi poskytnout ošetření a zjistit zda nemá nějaké vážnější zranění. Nakonec pejskem se mnou cestoval na místě spolujezdce do Poběžovic, kde MVDr. Šlajs poskytl psíkovi ošetření a i ho vyšetřil. Zjistil, že je celý pohmožděný, asi od sražení autem a navíc úplně zcela zesláblý a vyhladověný. Musel být bezprizórní dlouhou dobu, možná dva týdny (a možná i více, takže může být i z větší dálky). Asi by už těžko přežil další den. Naštěstí se po vyšetření zjistilo, že mimo spousty odřenin a naraženin žádná vážnější zranění nemá. Jedná se o loveckého psa rasy pointer, 2 až 3 roky starého. Je celý černý, bílé má tlapky (přední více, zadní méně) a trošku u čenichu. Má sice čip, ale číslo není v registraci (číslo čipu: 941 000 001 318 069). Měl na sobě červené tažné popruhy a teplou vestu-deku s nápisy, resp. logy: ManMat a Ice Dog. Jiří Anderle, Klenčí p.Č., tel.: 604 513 923 anderlecht@centrum.cz fotky psa zde: http://galerie.albumfotek.cz/30007/


/

ADMIN - poslední varování viz tento příspěvek http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1161.msg6437#msg6437

« Poslední změna: 31 Leden, 2010, 18:24 od tombru »


cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #250 kdy: 01 Únor, 2010, 01:51 »
Dobry vecer vsem. Chtela bych timto velice podekovat pani Olince Buckove, ktera vazila stovky kilometru, aby si odvezla dve fenky z Klenci, ktere budou ubytovany v psi skolce jeji kamaradky. Olinko jsem rada, ze jsem Vas mohla osobne poznat. Jste clovek se srdcem na pravem miste. Dekuji Vam i Vasi kamaradce a doufam, ze vam ty psi holky budou delat jen samou radost! Jitka Polackova

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #251 kdy: 01 Únor, 2010, 01:54 »
Jeste jsem chtela dodat, ze v nabidce zustavaji jeste tri pejsci. Treti fenka nadale zustava u puvodniho majitele, jelikoz si v posledni chvili jeji darovani rozmyslel. Jitka

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #252 kdy: 01 Únor, 2010, 08:35 »
Pokud vím, pro fenku č.1 si chtěla příští týden jet Elina, která je momentálně na Šediváčkovi. Ale hlavně když se pesani udají.

Aha tak přesto, že jsem s paní Jitkou byla domluvená, tak jsem se včera ze zpráv dozvěděla, že o zamluvenou fenku jsem přišla a byla darována do psí školky  :-\

Hyena

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #253 kdy: 01 Únor, 2010, 09:00 »
ahoj evo - tip je spravny. nicmene, pokud nebudou volni tito pejsci, tak bereme jakekoli dalsi. z meho pohledu jsou naprosto uzasni vsichni :-)
Mám jednu záhadu, když jste tady psala výše tento příspěvek, proč jste odvezla fenku č.1, navzdory tomu, že již byla zamluvená a to člověkem, který u této kauzy byl od začátku, má s těmito psi zkušenosti a byl s pí. Jitkou domluvený. Nechápu jednání Vaše ani pí Jitky. Z mého pohledu  mi to přijde drobátko sobecké. >:(

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #254 kdy: 01 Únor, 2010, 09:25 »
Ale já bych to aj pochopila (kromě toho, že u mě měla fenka zůstat natrvalo a teď šla do nějaké psí školky, pokud to správně chápu), jenom bych považovala trošku za slušné mi to třeba cinknout a né že se to dozvím z odpoledních televizních novin  :(