Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hovawart

Diskuzní fórum > ostatní

Hovawart

(1/3) > >>

TomasG:
Ahoj, mám psa plemene Hovawart a chci se zeptat, jestli je vhodný na canicross nebo bikejoring.
díky    ::)  ;D

TomasG:
Měl jsem na mysli, jestli je vhodné plemeno Hovawart na ty to aktyvity.  :-\

ježura:
Hovíka teď mají kamarádi, úžasný pes, na rekreační canicross (bez ambicí na vítězství) proč ne...na nějaké honění u kola se mi zdá už dost těžký...

TomasG:
moc dík

Veny:
Ahoj mám doma fenku ,když jí byli dva roky závodili jsme i na koloběžce,a předběhli jsme i ESP:) pokud to toho psa baví a má do toho chut tak není problém.... dnes už jí bude 7 ...tak jí na kolo ani kolběžku neberu... ale tahat jí stále baví ..... tak se občas proběhnem:) přeji pěkný den Vendula

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi