Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 falešná březost

Diskuzní fórum > Hárání

falešná březost

(1/4) > >>

VencaN:
většina "vetů" radí kastraci  :'( , ale pokud jsou potíže s faleškou >:( jde to i jinak
např.
http://homeopatie.ivories.cz/index.php?strana=clanky&clanek_id=143
 ::) :o ;D ;)

ježura:
Máš s tím nějaké zkušenosti?
Vikina momentálně hloubí noru pod boudou a hodlá roztrhat každého psa co se k noře přiblíží na 5 m. Mě naopak k noře láká a předvádí mi jaký úžasný klacíky a zbytky balonku porodila a jak se o ně vzorně stará...mlíko naštěstí nemá, ale je protivná jako pr.el (víc než obvykle :D). Myslela jsem, že ji to za dva dny na Hustopečích přejde, ale prd :(

VencaN:
já osobně ne, ale kámoš tvrdí, že mu to na čubu RR pomohlo, já to řešíval klasicky...míň žrádla a hoooodně pohybu  ;) jináč pokud homeopatie nepomůže :(
určitě neuškodí  :D ;)...

ježura:
Jasně, míň žrádla a makat děláme taky, ale s touhle opicí cvičí hormony v podstatě furt, to by umřela hlady a uštvala bych ji...dva měsíce se chystá hárat, pak hárá...většinou pro velký úspěch hned 2x za sebou (14 dní 3 týdny po hárání to vezme ještě jednou přes kopírák), pak opatrně našlapuje a je protivná, protože je jako děsně těhotná a nejlepší stádium jsou klacíčky v noře (to máme právě teď)... mezi tím má asi tak 2 dny v roce, kdy je to miloučká fenečka :D  Naštěstí nemá žádný fyzický příznaky, mlíko a tak, jenom jí prostě hrabe... >:(  K lidem je strašně milá ve všech stádiích, ale když má z pěti psů pět prokouslou nohu, protože madam má blbou náladu, tak je to na zabití....
Zkusím vygůglit nějakýho veta co se homeopatií zabývá (pokud někdo dobrýho znáte dejte tip)

andy:
to Lenka: taky bych prosila o tip, pokud jsi na něco přišla, máme to doma v bleděmodrém i s mlíkem a plyšákama v pelechu, jen zatím nohu žádnému pesanovi neprokosla  :D více pohybu a míň žrádla nefungovalo, my jsme teď ve stádiu po "štěňatech"

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi