Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nepozornost v tahu?!

Diskuzní fórum > Trénink

Nepozornost v tahu?!

(1/17) > >>

Václavka:
Mám mladou fenku ESP s kterou zkoušíme SKJ. Běží a táhne dobře, ovšem problém nastává, když míjíme jiného psa. I přesto, že běží v plné rychlosti, neodpustí si k němu vybočit "z dráhy" a provokativně štěknout. Zapřahám jí i se starším psem (ohař), a přesto, že má fenka o 10 kg méně, tak Pluťáka strhne s sebou. Můžete někdo poradit co s ní mám dělat?   ???

šaman:
zvykat a zvykat... jezdit kolem psů za plotem, požádat kolegu se spřežením o společný trénink, nebo jiné pejskaře se psem na vodítku a míjet se s nimi...
Trest bych nevolil. Patrně jsi ji to takhle naučila, tak je třeba naučit něco jiného..., ne trestat...
Pokud to neodstraníš, bude ti patrně hodně lidí nadávat a nebo ti po ní taky nějakej labilnější pes skočí...
hodně štěstí
šaman

Tobi:
Ja trestam. ...nejak nevim, jak bych to tomu nasemu koni jinak vysvetlil.....hihihihi Tobi

Peter:
Toby sa mas, možeš ijst aj na Klusacke dostihy s nim  ;)
No podla mna je mlada, skus ju nauciť na vseobecne fuj, to znamena ze ked to povies musi zanechat neziaducu cinnost.NA druhej strane je mlada a postupne sa vyjazdi

MiVo:
S povelem FUJ souhlasím, ono je to možná dědičné, matka na tom není o moc lépe. Taky si jde jenom "čuchnout", ale tak trochu pod záminkou vyvolat nějaký problém. Takže by jsem byl důrazný.
Miloš
PS : mažu běžky, nevím jestli to není zbytečná práce  :-\

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi