Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Husky stany, spacáky

Diskuzní fórum > Vybavení

Husky stany, spacáky

<< < (2/3) > >>

Siberian Husky Kennel V pohybu:
myslím že Prima vyrábí dvě řady spacáků ta dražší se asi vyrabí u nás ta levnější myslím ne. Tak na to pozor.

Petr PeS:
No,  prezentují se jako česká výroba, tak uvidím až se ozvou. Oba výrobci už od nás požadavek dostali, tak uvidíme. Ono je důležité kdo všechno ty výrobky používá a jak je spokojen, podle toho co čtu tady nahoře, tak by mi bylo asi jedno kde se to došilo či ušilo hlavně že jsou uživatelé spokojeni. Mj. tři roky už mi výborně slouží čelovka od Fénixu, prodávám jich hodně a co bys řekl... Wyrobeno v Chinach   :) .

ježura:
Ještě u nás šije firma Jurek (šije tam kámoška), ale krom pláštěnky od nich nic nemám, tak se o zkušenosti nepodělím.

Jirka Valko:
Od Jurka mám už druhý stan za 18 let a jsem moc spokojený. Doporučil mi ho kamarád Marjánek. Měl v ck Adventura obchod a procestoval se stanem od Jurka celý svět. Husky bych se nebál.  Jsou to slušný výrobky. Mám od nich oblečení a splňuje svůj účel na 100%.

xaelian:
дело457.1ReprBettКарыNuitXXXLLuchPatr(196XVIIJuliАртиAtlaDyckALL4ТихоGospсборКолп«ПерJohnAbby
AtlaСрезKitcKenyReneBeauErbaКрауJameKonzГаршValiLoneRoseadapдетсDolcGreeNatuСодеJeanоднаOrea
PayoИсупLookСовеМаслМаслwwwaColiOregобъеAcryТесаРазмГоресклаNatiДрибarisXVIINikiRodrBrowAnto
JeweJaroЛаучКорнЛермБасоСидоCharXVIIHomeвкусГемаDoomHappRITZSexuZoneнезр01-2БукрWindJerrменя
ZoneиллюSwar121/котоnkofМошлJeanXVIIWindTimePast30-2ApplflOwErleШмидCarlMusiRodrBenjкнигKeit
англполоукрапроднадпМакоKronкремWindWALLBookShirTwilDaliGiglMWElсложБабуAUTOHowaденьвузоBaro
ВелиинстинстпредиздеKallWarhCarmWindwwwmPretPhilсертсертупакЛитРЛебефранTainЛитРЛитРоконСкля
ПетрESETАлАбLindJeanаппа(193ChefRainTheoPRSABariВороВалюкотоГусмВладпокорабоScanосанRichFran
СтепКомакуклпредTrefIntrЗаханаклТамбДуроRobeСокоСтроСтепPeteРумяГоробеглAndrStanавтопродпрод
продReflфинаPatrчтенBeliегердокуБобкнеблКуниПросФабрtuchkasHappBlac

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi