Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Husky stany, spacáky

Diskuzní fórum > Vybavení

Husky stany, spacáky

(1/3) > >>

Petr PeS:
Ahoj, máte prosím někdo dlohodobou zkušennost se spacáky a stany od Husky? Pokud utrousíte nějaký příspěvek, tak za něj děkuji.

ježura:
Stan Husky máme už druhej, ten první fungoval bez problémů cca 10 let v zimě v létě, neteklo do něj ani v přívalových deštích a nebýt toho, že nám na něho upadnul nějakej ožrala a polámaly se tyčky, který protrhly plachtu, měli bychom ho dodnes.

RomanH:
Spacák od Husky jsem měl, Anapurnu do -28 a byl jsem spokojený. Dnes spávám ve spacáku od Prima spacáky cz a jsem ještě spokojenější. Jediný opravdu výrobce spacáků který šije v ČR a je schopný ošít i spacák na míru.

Petr PeS:
Díky za poznatky. Já přebývám v armádních zbytcích, co náš obchod dá :) , ale chtěl jsem k tomu co nabízíme přidat něco od českých výrobců (pokud s tím bude spokojenost). Každou chvíli dorazí nějaký psotrekař, trampík a podobní a tak jim chci nabídnout něco pořádného co je vyzkoušeno. Hlavně ta nová výroba je proti těm našim armádním festovkám o jiné váze a rozměrech, to se už nechá nosit.

ježura:
Spacáky Prima jsou fakt prima, taky si ho nemůžu vynachválit!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi