Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 prodam trikolku za psa

Diskuzní fórum > káry

prodam trikolku za psa

(1/3) > >>

lukas:
prodam trikolku za psa pred dvema rokama kompletne nove postavena krome ramu cena 7500kc rad bych vlozil fotku ale nejak mi to nejde k videni u hrochova tynce fotky mozno poslat na mail tel je 608825254 Lukas

Jirka Valko:
Ahoj můžeš mi poslat fotku na email  jirkavalko@seznam.cz? Díky

HelaL:

--- Citace: lukas  04 Leden, 2014, 22:49 ---prodam trikolku za psa pred dvema rokama kompletne nove postavena krome ramu cena 7500kc rad bych vlozil fotku ale nejak mi to nejde k videni u hrochova tynce fotky mozno poslat na mail tel je 608825254 Lukas

--- Konce citace ---

je to renovovaná chlaňovka - odkaz sem vložit jde :
http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=69&t=79757

Siberian Husky Kennel V pohybu:
 :D na offroadforu prodej tříkolky vyvolal 4 strany příspěvků ;D ;D

Lukas:
jo 4 stranky na offoru ale porad je doma

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi