Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 kára

Diskuzní fórum > káry

kára

(1/3) > >>

Venca:
Prosím o radu jestli je možné tahat karu (čtyřkolku) jen jedním malamutem??? Kolik by měla být zhruba celková váha a délka trasy abych ho moc nepřetížil. Jde mě spíš o rekreační vyjíždky po okolí. Díky za každou radu.

ježura:
Čtyřkolku pár set metrů  utáhne i s tebou, ale bude otrávenej jak indiánskej šíp...nějak nechápu smysl. K jednomu psovi koloběžku nebo kolo, pes se proběhne a budete spokojení oba.

venca.:
Smysl= Už dobrejch pár let si chci pořídit aljašského malamuta. Prej jsem do nich uplně blázen. Mezitím jsem postavil barák,narodila se nám dcera, pak druhá,a mě to s tím malamutem pořád nepřešlo. Nechci psa na soutěže a závody ale spíš pro rodinné výlety po okolí. Jde mě o to aby si ty výletky užily se mnou i moje holky. Představa že máme víc malamutů je pro mě sice nádherná ale taky dost nepředstavitelná. Takže díky za radu.

heczko:
jestli bys chtěl malamuta mám fenu 2 a 3 roky.
K baráku a občas s ními nšco dělat ideální psy.
když tak se ozvi na tel. 731 145 147

HelaL:

--- Citace: venca.  20 Srpen, 2012, 08:15 ---. Nechci psa na soutěže a závody ale spíš pro rodinné výlety po okolí. Jde mě o to aby si ty výletky užily se mnou i moje holky.

--- Konce citace ---

Jestli chceš zkusit rodinný výlet, zastav se u nás, zapřáhnu ti 4 třeba staré čuby alaskánů a můžeš získat představu o tažné síle a rodinném výletu ... uvědomíš si že 4 psi pro tebe +2holky je pořád na hraně
pak si můžes upřesnit svoje představy
...romantika...síla...ovladatelnost...individualita.. teplo..pohyb na volno...děti
razím teorii napřed vyzkoušet, pak si vybrat přesně to pravé, co člověku sedí k povaze

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi