Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Aljaska v srdci Slovenska

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Aljaska v srdci Slovenska

(1/4) > >>

danka.d:
MSH studio natocilo film o Donovaloch 2008- Aljaska v srdci Slovenska
http://www.mshstudio.sk
Nazory nan mozte napisat chalanom do diskusie na ich stranke, potesia sa :)

ježura:
Tak jsem se dodívala až po to líčení gróňáků (jak jsou agresivní na cizí lidi) a přestalo mě to bavit.  ;D

Hrobníci:
...film se mi líbí obrazem-je akční,hezky sestříhaný,pěkná muzika, komentář je dle mého gusta horší,laický, s gróňákama má LenkaB pravdu-kdo to vymýšlel?! Hrobnice

danka.d:
      To bolo jediné čo nesedelo aj mne,ale už bolo neskoro...komentár bol robený podľa istej knihy o mushingu. Keby som GP nemala doma a nestretavala ich na pretekoch, tiež by som sa obratila na literatúru a verila jej...takže neberte to prosím osobne  ;)
Film bol natočený hlavne pre širšiu verejnosť, aby nakukla do toho, čo všetko obnášajú preteky....pretože mnohokrát bývajú tieto filmy točené štýlom pár rýchlych záberov zo štartu... otazka na mushera ako sa mu bežalo ...koniec a z tohto sa laik moc nedozvie.

ježura:
No tak tady se sice laik dozví...ale blbosti ;D
Jinak záběry moc hezký ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi