Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 KOMERCNI INZERCE ...

Anketa

KOMERCNI INZERCE-VADI/NEVADI

ano,vadi mi
2 (7.7%)
ne,nevadí mi
6 (23.1%)
měla by být omezována
1 (3.8%)
měla by se platit
3 (11.5%)
měla by být jako doposud
11 (42.3%)
jsem rád/a,že je zde jakokoliv inzerce
3 (11.5%)

Celkem hlasů: 26

Autor Téma: KOMERCNI INZERCE ...  (Přečteno 13666 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
KOMERCNI INZERCE ...
« kdy: 11 Prosinec, 2010, 08:49 »
JA TO PROSTE TAK NENECHAM...je to totalni,ale totalni nespravedlnost ze stran jak Hely,tak vsech co napsali odpovedi typu :skoda zes to neudelala jiz v 10.51
VIDIM ZE SE VSICHNI TESI AZ SI ZA VLOZENY INZERAT BUDOU SAHAT DO PENEZEK
Helo : jako zda se ti fer nekomu svym zpusobem hanit a zakazovat inzerci,rikat ze se inzeraty budou zpoplatnovat A PAK SAMA VKLADAT TOTALNE KOMERCNI ODKAZKY O ROZMERECH 2X7CM POD KAZDY SVUJ PRISPEVEK?????????dale psat ze ty na to mas pravo a ze si sve inzeraty odpracujes pro svaz???(podotykam ze tohle bylo smazano)  ano delas hodne pro masing,ale sakra odsad podsad,kdyz nekdo nekomu neco zakazuje nebo se snazi upozornit na to ze je to spatne,TAK TO PROBUH NEBUDE SAM DELAT V 10X VETSIM ROZSAHU  
po milionte 1 opakuji nikdy nikomu zadny inzerat nevadil a myslim ze je to to jedine co tu lidi tahne...jako zpoplatnovat maserskou inzerci se mi opravdu vhodne nezda a pokud se to ostatnim libi a VIIIIIIII o cem jsme se s helou na hradci bavili,tak potom teda jo...nechapu a divim se...
pro ostatni :asi se  tesite  az si za inzerat zaplatite a nebo nebude mit moznost dozvedet se o nejakych preparatech za dobre penize,granule pod nakupnima cenama,atd....myslim ze maseri by meli podporovat masery,vzdyt to clovek shani jak trubka a ma na tom nulovy vydelek
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 09:00 od Verča J. »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #1 kdy: 11 Prosinec, 2010, 09:40 »
Fajn že téma konečně vzniklo  :)
Verčo, jako prodejce budeš jasně hájit zájmy volné inzerce, to je pochopitelné
zajímavý bude názor jiných stran...

totalni nespravedlnost ze stran jak Hely...VIDIM ZE SE VSICHNI TESI AZ SI ZA VLOZENY INZERAT BUDOU SAHAT DO PENEZEK
Já osobně, díky roli jakéhosi admina tady bych si moc přála, abych si mohla inzerátek zaplatit, protože pak by bylo všechno košer a byl by klid.

Helo : jako zda se ti fer nekomu svym zpusobem hanit a zakazovat inzerci,rikat ze se inzeraty budou zpoplatnovat...
Nepřeháněj - poprosila jsem tě zda můžeš trošku brzdit, např jen jednou oznámit nový produkt a ty závozy a omáčky vypustit...

A PAK SAMA VKLADAT TOTALNE KOMERCNI ODKAZKY O ROZMERECH 2X7CM POD KAZDY SVUJ PRISPEVEK
Tak na podpis jsi mne upozornila sama, že to tak má Djihad :) ... Zaujalo mě to :)
Včera večer jsem to vyzkoušela - do podpisu si fakt může vložit každý asi cokoliv.  Už jsme o  tom komunikovali s adminem diskuse - tombru
Shodneme se, že nechceme, aby to tu blikalo všemi barvami a bylo tu víc reklamních obrázků a balastu než textu diskuse.
Napsala jsem taky hned podnět Jirkovi Nešněrovi, který psal že již má kostru pravidel načrtnutou, s tím že tam obrázek den dva nechám, aby bylo jasné, o čem mluvím.
No ještě se do podpisu dá vkládat text... i odkazy... co není zakázáno... taky avatar by teoreticky mohly být komerční  ;D ;D ;D
Osobně bych byla pro stanovit rámec podpisu (např. max 3 řádky v nich max 3 odkazy a obrázek max 50x400 pixelů..třeba... zaplatit si na rok a pak si tam dávat co je libo .. třeba by to hodilo příspěvek na jeden závod :))

asi se  tesite  az si za inzerat zaplatite a nebo nebude mit moznost dozvedet se o nejakych preparatech za dobre penize,granule pod nakupnima cenama,atd..myslim ze maseri by meli podporovat masery,vzdyt to clovek shani jak trubka a ma na tom nulovy vydelek
No - etika prodeje - prodávat pod cenou a mít na tom nulový výdělek - to je zajímavé téma, takové naše "české" :). Určitě že ho rozebere někdo jiný :)

P.S.
Tombru psal, že čas admina je před vánocemi drahý, tak pls žádný flame... :)


« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 09:51 od HelaL »

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #2 kdy: 11 Prosinec, 2010, 09:47 »
jake zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavozy?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
kdyz mam cestu na zavody tak to prece lidem nebudu posilat postou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vis ja uz se o tomhle neminim bavit,ja uz jsem tam o svem pohledu na vec napsala vsechno...
a reci typu byla bych rada kdybych si svuj inzerat mohla zaplatit a byl by klid - velice cesky usmevne  ;D
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 09:54 od Verča J. »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #3 kdy: 11 Prosinec, 2010, 11:07 »
Milá Verčo,že jsi koncesovaný obchodník dokonce proškolený na prodej věcí ,které jinak mohou prodávat jen veterináři je velmi snadné na netu zjistit.Narozdíl od tebe se snažím na prodeji vydělat,ale asi jsi takový filantrop co dělá obchod se ztrátou jen pro radost mašerů, jak píšeš.
Soukromou inzerci neplánujeme zpoplatnit.Ale "šikuly" obchodníky využívající svazové stránky k bezplatné inzerci ano.Obchoduji na netu úspěšně už mnoho let a dokáži posoudit atraktivnost reklamy na té či oné stránce a také její hodnotu.Nic jsem nenamítal,když jsi se tady mihla poprvé a vytáhla svůj obchod,ale další inzeráty již byla opakovaná komerce.Své obchody a způsoby doručení v dnešní době jdou jistě domluvit i jinak.I my vozíme na každé závody spoustu zboží a zkus najít,kdy jsme použili svazový web k domlouvání obchodu.
   Jinak nevidím jako špatný nápad někomu za jeho bezplatnou práci pro mushing v určitém rozsahu umožnit propagaci na tomto webu jeho privátní obchodní činnosti jako kompenzaci vynaloženého úsilí pro nás všechny.
    Jen na závěr:protože na reklamu na netu ročně vydávám desítky tisíc korun a platím si externího marketingového poradce pro reklamu na netu, vím,že za podobný způsob reklamy by jsi na takto bonitních stránkách zaplatila několik tisíc korun a obráceně, jinde by tě nejen smázli ,ale i zablokovali.
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 11:58 od sulika »

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #4 kdy: 11 Prosinec, 2010, 11:25 »
takze jsme dospeli k tomu si vyhrozovat nejakyma zjistenima na povoleni prodeje veterinarnich preparatu...
jak rikam jsou jiste veci pokud ma clovek vztah k nekomu a necemu,kdy se nesnazi na urcitych vecech vydelat,protoze jej zivi prodej z 99,9% neceho jineho...
jak rikam nikomu nici inzerce nevadi,vadi podstata daneho principu...
koncim tuto diskusi s neuznanim od kohokoliv,ma myslenka pomoci pred zavody nejakym zpusobem byla brana asi jen jako zbohatnuti,opakovane aktualizace inzeratu pripadaly asi jako stabilni prijem,ale bohuzel opet to bylo jen pro lidi kteri si objednali napr. 5kg a neslo objednat mene nez 20kg tudiz by mi zde 15kg zustalo,ale ja asi bohuzel chtela vyhovet odberatelum 5ti kil...

MiVo

  • Host
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #5 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:10 »
No ještě se do podpisu dá vkládat text... i odkazy... co není zakázáno... taky avatar by teoreticky mohly být komerční   
Osobně bych byla pro stanovit rámec podpisu (např. max 3 řádky v nich max 3 odkazy a obrázek max 50x400 pixelů..třeba... zaplatit si na rok a pak si tam dávat co je libo .. třeba by to hodilo příspěvek na jeden závod )


Helo, ty jsi bůh, leč nejsem musher, ale s oblibou čtu diskuzi, přijde mi naprosto ujeté do podpisu vkládat nějaký text, samozřejmě komerční. Lidi nebudou prohlížet diskuzi, ale reklamní baneru, takže to bude jako když pojedeš po dálnici D1.
Přestaň tady lobovat za své nové podnikatelské zájmy. Na stránkách jsou nějaké odkazy, jako třeba stránky musherů či výrobců nebo prodejců, tak se zařaď do jedné z nich. Neviděl jsem tu vystupovat nikoho jako třěba Soumara, Fajfku, nebo Nešněru tak hlasitě jako tebe. A i kdyby, tak mám větší pochopení pro kvalitního českého výrobce než čínského překupníka.

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #6 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:23 »
predevsim princip!!!princip,princip,princip i buh musi hledet aby sam dodrzoval co pozaduje po ostatnich!!! a ne hajit se praci pro svaz,ktera je urcite opravdu ocenitelna a uznanivhodna!!!
to ze zacinas s prodejem mush potreb a mush sluzeb staci take zviditelnit jedenkrat a ne v kazdem odakaze ktery napises...!!!a zde buh zhresil...pro me ano...
ja jsem ani jedenkrat nepodbizela svuj obchod pouze produkt obchodu,ktery je pouze polozka...ne kompletni sortiment zbozi...

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #7 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:32 »
a nejvetsi sranda na tom vsem je...ze to zaclo vadit prave svazu ktery si ted sve aktivity haji...nevadilo to fyzicke osobe jako takove ...nebyt upozorneni a osobni diskuze s helou nikdy nikdo by do neceho takoveho nezacal rypat...protoze to vsem bylo totalne sumak...!!!

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #8 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:38 »
To si opravdu myslíš ,že jsme od začátku nevěděli ,že jsi obchodník a ne kamarád co se chce podělit o přebytek? ;)

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #9 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:40 »
tak ja myslim ze to vedeli UPLNE vsichni ze mam obchod ... ;) navic jsem do balicku davala parogon  ;)

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #10 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:44 »
a myslim ze jsem kamaradka ktera tuto aktivitu dela pouze pro mushery pred sezonou a nema to ve volnem prodeji stabilne ...
myslim ze je to velka skoda,protoze jsem se opravdu rozhodla s touto veci diky vasim podmetum skoncit...opet jedna nedostupna vynikajici vec ztroskotala na cizi chamtivosti...vzhuru do preparatu za nemale penize!!! at podporime velke spolecnosti a ne mushery ...
« Poslední změna: 11 Prosinec, 2010, 12:54 od Verča J. »

Ras+to

  • Host
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #11 kdy: 11 Prosinec, 2010, 12:52 »
Verča čo to vlastne predávaš?

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #12 kdy: 11 Prosinec, 2010, 13:23 »
Hoplá, teď jste mě Verčo i Mivo dostali  ;) ;) ;)

to ze zacinas s prodejem mush potreb a mush sluzeb staci take zviditelnit jedenkrat

Verčo, zamysli se jak se sama a sama vytáčíš -
Vylepila jsem JEDEN inzerát na čelovky.. s omluvou... do hodinky byl atak od tebe co jsem si to dovolila... inzerát jsem okamžitě smazala... a začal kolotoč :). Kdybys do toho Verčo nerýpala, byl by tam jeden příspěvek (teta) a dost :)

... a teď v dalším tvém příspěvku píšeš že končíš ... vždyť jsi to sama rozpoutala, lidi jen reagovali na tvou smršť

Mivo
Práce pro Svaz byla a je chápána jako práce zadarmo, v některých případech se uhradí vynaložené materiálové náklady. Myslím že nebyl dobrý nápad tady s ní operovat. Práce bude zadarmo - pro lidi co mají čas a finanční prostor. Mně se momenálně můj čas a prostor zatraceně zúžil.

Když do mne normálně v rámci diskuse lidi šijou, nemám s tím problém, problém mám se střetem zájmů.
Pokud nejsou pravidla pro práci s reklamou na webu, nemůžu zároveň fungovat jako admin a ještě mít nějakou komerční aktivitu, to se tluče. Storát raději se zařadím mezi obyč lidi s obyč pravomocema :) ...

... myslím že Djihád bude výborný moderátor .. tedy jestli bude ochoten...  ;) :D

pospa

  • Host
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #13 kdy: 11 Prosinec, 2010, 13:36 »
Lidičky už se tu zase hádáme jak malé děti musím říct za sebe že dík Verči víme o některejch zajímevejch věcech pro naši smečku a to samé platí i o Hele takže co se zeptat ostatních co tu jsme jestli nám vadí reklama nebo ne protože je to tu otevřené pro všechny takže udělejme třeba hlasování komu to vadí a komu ne.S přáním pěkné ho dne a předvánoční pohody přeje rodina Pospíšilova a smečka :)

veronika j.

  • Host
Re: KOMERCNI INZERCE ...
« Odpověď #14 kdy: 11 Prosinec, 2010, 14:23 »
pisu z mobilu,takze se neprihlasuji...jak jsem psala,nikdo by do nikoho nerypal,kdyby nebylo v prvni rade!!!!! Rypnuto do me na zavodech...po 2 jak jsem psala mi bylo predhazovano neco co se tu pak objevilo od karajici osoby!!!...a jelikoz si na svou hlavu nenecham s...t,reagovala jsem...pro pospy - velky souhlas s hlasovanim!