Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 eurocanicross

Autor Téma: eurocanicross  (Přečteno 11570 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

dejvid jekubs

  • Host
eurocanicross
« kdy: 17 Září, 2009, 17:05 »
Dobry den mam taky problem ze chcel by som bezat eurocanicross no nemam psa.Nasiel by sa niekto kto ma schopneho psika na canicross  chcem bezat kategoriu muzov a mam slusne natrenovane trufam si aj na vitazstvo ak by sa taky dobry niekto nasiel nech sa mi ozve na email dejvidek7@azet.sk. potesilo by ma to velmi lebo surne neco do toho prislo a nemam psika. A este je tu jedna ponuka ak by som nechcel startovat za slovensku republiku ale za cesku da sa to nejak vybavit ciii to musim mat obcianstvo??Lebo su mensie problemi ale to nevadi.Len nemam chut startovat za slovensko.Dakujem za pochopenie a vase navrhy ma len potesia.Meno a podobne udaje nechem zverejnovat iba tym ktorych zaujalaa moja ponuka sa mi ozvu tak zatial dovi

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: eurocanicross
« Odpověď #1 kdy: 17 Září, 2009, 18:47 »
Neni uz po uzaverce? Platby mely byt provedeny narodnimi federacemi do 15.9., nase Maxicky mely termin do 10.9

dejvid jekubs

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #2 kdy: 18 Září, 2009, 14:02 »
No to konkretne neviem...dufam ze sa to da este nejak spravit no chcel by som tam startovat velmi kto moze nech poradi , pomoze. ;)Budem len velmi rad .

Jaro Banoci

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #3 kdy: 18 Září, 2009, 14:23 »
Clovece, canicross nie je beh cloveka a psa ako privesku. Je to teamova zalezitost kde clovek a pes tvori jeden tym. Ist tam bezat s pozicanym psom je podla mna uplne mimo a prinajmensom divne. To nie je rally ze si pozicas auto a ides pretekat. Poradim ti ak mas skutocne zaujem o tento sport kup si psika natrenuj ho, staraj sa onho a potom chod na preteky. Tvoj postup je akosi z opacneho konca. A ze ako Slovak chces ist reprezentovat CZ je tiez neake divne. Okrem toho v CZ je podla mna dost spickovych pretekarov, ktory maju vlastneho psa na to, aby potrebovali neakeho spekulanta zo SVK, ktory ani nema psa...
Ja mam 6 psov ale nepozical by som ti ani jedneho... pri takom pristupe urcite nie.

martin

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #4 kdy: 18 Září, 2009, 16:07 »
to dejvid: zkus to na mushing.sk :-)

dejvid jekubs

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #5 kdy: 18 Září, 2009, 23:45 »
Tak mily Jaroslav Banoci ten spekulant ako si ma nazval ma doma psa..ale asi si ma zle pochopil alebo si ,si zle precital ze ja psa mam doma ale ja tu psiem ze mam problem sa mi stal zo psom a este nieco....si to precitaj erste raz aby si dobre chapal vies ???A ak vravis ze je take lahke si pozicat psa a ist bezat europu a snazit sa o medailu tak preco to nespravis aj ty??sak je to lahke ako si pisal nie??skuus ......a ved ked mas zase takych skvelych psov tak v com je problem.....a od teba by som si psa ani nepozical.....ved to by som ja skor dobehol ako tie hunate guby :Dmalamuty ci gronske ci ake to mas a pri tom si s nimi majster sveta zee??alebo neviem hadam ams medailu...lebo vas bolo 5 a pol.Tak si pozicaj psa a chod bezat medzi 50 ludmi a psami na starte a vybojuj cenne umiestnenie......vies neda sa len mat psov natrenovanych ale aj seba....ci mylim sa?? Ja som o nic vela neziadal iba o mensiu pomoc,neviem preco sa zapajas do tejto tey ked myslim ze ty na takej sutazi s nazvom eurocanicross si v zivote ani nebol,sak mozno naberes odvahu a pojdes ukazat svoj talen a sikovnost a skvelych psov nee???s pozdravom

martin

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #6 kdy: 19 Září, 2009, 13:01 »
Dobry den mam taky problem ze chcel by som bezat eurocanicross no nemam psa.Nasiel by sa niekto kto ma schopneho psika na canicross  chcem bezat kategoriu muzov a mam slusne natrenovane trufam si aj na vitazstvo ak by sa taky dobry niekto nasiel nech sa mi ozve na email dejvidek7@azet.sk. potesilo by ma to velmi lebo surne neco do toho prislo a nemam psika. A este je tu jedna ponuka ak by som nechcel startovat za slovensku republiku ale za cesku da sa to nejak vybavit ciii to musim mat obcianstvo??Lebo su mensie problemi ale to nevadi.Len nemam chut startovat za slovensko.Dakujem za pochopenie a vase navrhy ma len potesia.Meno a podobne udaje nechem zverejnovat iba tym ktorych zaujalaa moja ponuka sa mi ozvu tak zatial dovi

este raz som si to precital - kde pises, ze sice psa mas,ale z nakyho duvodu nemuze bezet, proto hledas nakyho na pujceni??
asi bych si ty kecy k jarovi odpustil, predevsim kdyz ses v podstate anonym. byt s jakymsi mailem.
a s tou verejnou nechuti prezentovat sk...jestli to neni naopak? :-)
snad pobezis, su moc zvedavej na vysledek....

dejvid jekubs

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #7 kdy: 19 Září, 2009, 16:31 »
Tak mne sa tu neche s vami natahovat a rozoberat vase diskusie lebo vy nemate co na praci iba rozoberat na nete kazdu blbost.Proste som pisal ze nemam psa mam problem a do detailov som nezachadzal a kto by mi chcel pomoct tak mi napise na email a je to vyriesene.Neviem preco to tu rozoberate a chytate ma za kazde slovo ,nuda ze??to robi svoje ja viem ,co uz........treba si najst lepsiu cinnost  ;DNo a na vysledok??tak poviem takto ten BY bol prekvapujuci hadam,ak by vsetko vyslo tak ako by malo,,,ale clovek nidky nevie co samu prihodi takze nemoze to byt nikdy 100 percentne,pokial chcete rozoberat neviem ake tu temy a hadky PROSIM VAS ani neodpisujte nemam cas  preberat vase problemi.Hadam niekedy este pokecame cuuus

martin

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #8 kdy: 19 Září, 2009, 18:33 »
narozdil od ustni diskuze ma tato jednu (ne)vyhodu, nakej patek tady zustane...tezko se pak vklada nekomu do huby co nerek :-)
mel sis zalozit ucet, inzerat zamknout a nemusel bys resit prispevky....
tak se ted nediv :-)


Jaro Banoci

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #9 kdy: 19 Září, 2009, 19:55 »
Dobry den mam taky problem ze chcel by som bezat eurocanicross no nemam psa.

Ak ma zrak neklame tak tu pises, ze chces ist behat ale nemas psa. Takze citat este viem.
Ak sa nemilim tak dejvid jekubs by mohol byt David Jakubasek? Ale mozem sa aj milit.
Na eurocanicrose som bol pred 6 rokmi v Pomiechovku rpi Varsave, takze som to uz videl.
Ale nebudem si kratit zivot a znervoznovat sa takou diskusiou tak nech sa ti dari... snad sa niekedy stretneme nazivo aby som videl to tvoje majstrovstvo...

Peter Marcin

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #10 kdy: 19 Září, 2009, 23:18 »
Najprv som nechcel reagovať...ale kamo toto si prepiskol riadne - PORIADNE

1. NEmam chuť štartovat za Slovensko. Kde je narodna hrdost?...vymenil si ju za vypočitavosť?...aby Ti preplatili startovne, clenske??...Uboha vypočitavosť, myslis ze cesky priatelia su taky blby ze TI nato skocia?..............je mi z Teba na grcanie...
2. Po druhe...nick je velavravny (vypatrat kto to pisal neni problem kamo- ale ja si s tým spiniť ruky nebudem)....a len dufam  ze to nie si TY DAvid....lebo to by som bol riadne sklamany
3. To že si to dal na česky mushing.....to si myslis ze Slovaci sem nechodia?
4. Mushing kamo je stale len pes a clovek....aj v canicrose......pises ze si namakany....ale nezabudol si na niečo?...mam niečo so psom...je uplne jedno co mu je, mal si sa o neho starat...to ne len tak dam inzerat ze potrebujem psa....mushing je aj ranne krmenie, cistenie kotercov....narazena ruka z treningu...strach o psa ked ma horucky, hnacky....studium rodokmenov kupa psa....rocne krmenie......a potom zistis ze to neni ziaden bombarder.....ruky od krvy ked sa psi pohryzu a zasivanie, vecne nestihanie....lebo starost o psy zabera vela casu...spustu financii, spolocne posedenie a hladenie po treningu....ked sa spokojne nazraly...
A niekto dojde.....to vsetko vynecha.....sam na sebe zamaka(hodinovy trening sameho seba...).....a dajte mi psa nech ich rozbijem.....minimalne chore.....NA SLovensku mas zopar Psov.....ktory ak by TI boli pozicany TI odrovnaju klby, aj ked sa hraš na borca....by si mohol maximalne pretek s nimi behat a nie trening........ale ver ze po tomto clanku....tazko TI ho niekto pozica
5. Pan je aj odbornik na malamuty a gronaky......a ohodnotenie JArových uspech...kamo tomu zase prd rozumies...chcel by som vidiet Teba tam behat ze 5 a pol......TY si medzi kolkymi majstre doteraz vyhraval?:..z dvoch troch?.....aj to boli neatleticke deti.....ktore boli na vylete s rodicmi, Jaro napriklad na ten eurocanicros nejde....aj ked chcel ijst a to preto lebo ma mladých psov....a ich postupný trening je mu prednejsi ako nejake zbieranie titulov.....
A moje byvale....gronaky...by TI lano na 100% nepovolili...urcite by si ich nedobehol, aj keby si bol lepsi atlet ako si
6. Individualov si vysoko cenim a ver ze mam medzi nimi nemalo priatelov....hlavne pre ich vztah ku psom ktorí je vysoko nadstandartny....ale poslednu dobu sa mnozia medzi nimi "sportovci" ktori si potrebuju niečo dokazat....su to vsak bud sportovci za zenitom...ale priemerny jedinci ktori si  liecia komplexi a potrebuju psov nato aky su skvely.....keby boli skvely tak by niečo dokazali v atletike...ale tam nato nemaju......tak dajte psa.....ja vyhram.....co povies....nie je to divny pristup?
7. V Slovenských kvalifikacných kriteriach je jasne uvedene....ze reprezentant musi mat moralne a eticke vlastnosti....atd....a tie si riadne nabural...a aj keby si mal sancu byt majstrom galaxie....je mozne ze viac reprezentovat nebudes....

8. ze sa do toho miesam

MiVo

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #11 kdy: 20 Září, 2009, 19:10 »
Ahoj Peter,
zrovna jsem ti chtěl psát, potřebuju Bárta  ;D , zapřáhnul jsem Kima a Seppa a Kim nestíhá, tak si říkám jestli jsem ti toho Bárta přeci jenom měl nechávat, voni ty blbouni s palicí po Nessovi běží hlava nehlava  ;D. Čus M

Peter

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #12 kdy: 20 Září, 2009, 22:18 »
No Bart riadne poskocil oproti prvej sezone...delo cvalos...typ psa k neutahaniu :-)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: eurocanicross
« Odpověď #13 kdy: 21 Září, 2009, 09:09 »
Marti_sev.:
Hele bohuzel nemas pravdu. Myslim, ze tohle je jedna z veci, ktera mi prijde na novem foru hooodne nevyhodna. Ten kdo zadava diskusi ( a hlavne izeraty ), tak si to muze taky smazat. Ma to vyhodu - snizuje se velikost, ale nedohledas tu nic duleziteho. At uz napr. lonske ceny nebo kdo s cim kryl ( a jak to beha po letech... )atd.

Hosi z SK:
...pekne jste to Davidovi vysvetlili....  ;D

Ahoj Tobi

xxx

  • Host
Re: eurocanicross
« Odpověď #14 kdy: 21 Září, 2009, 09:38 »
Hey dejvid jekubs.
... a nakolik si cenis takovy pujceni psa na 1 zavod?  Dejme tomu v hodnote rocnich nakladu?