Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 skluznice

Diskuzní fórum > saně

skluznice

(1/3) > >>

Jirka Mencák:
Zdravím všechny příznivce psích spřežení. Potřeboval bych radu, kde lze koupit či sehnat lyžiny - skluznice na staré tréninkové, dřevěné, sprintové saně. Mám je na tréninky kolem chalupy, když je ještě nedostatek sněhu. Teď tam je našroubovaný plech, čnějí z něho šrouby a to poježdění mám zkrátka trochu dře. Za případné rady a připomínky předem děkuji.

Pavel Lněnička:
 Zdravím, zavolej mi na 723176042, poradím  P.L.

rudach:
Jirko, možná by Ti pomohl Roman Pečený, jestli má ještě staré QCR výměnné skluznice.

Jirka Mencak:
Zdravím, děkuji za reakce. Jsem tak ještě napůl amatér. Co to znamená výměnné skluznice QCR? Jinak Rudo zdravím Tě :-)

rudach:
Já Tebe taky, Jirko na sanicích máš našroubovanej železnej profil...do kterého vsuneš skluznici. No až ji zničíš, můžeš zase dát novou...sanice zůstávaj pořád stejné.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi