Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 WCH IFSS Itálie

Autor Téma: WCH IFSS Itálie  (Přečteno 7902 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline peFO

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
WCH IFSS Itálie
« kdy: 06 Říjen, 2013, 15:12 »
Chtěl jsem se zeptat jestli už je nějaké info ohledně přihlašování a platby startovného, přeci jen závod se blíží tak aby se neprošvihly nějaký termíny... díky za odpověď :)

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #1 kdy: 06 Říjen, 2013, 15:13 »
dobrý den, přidávám se k tomuto dotazu :) a taky děkuji!

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #2 kdy: 07 Říjen, 2013, 08:33 »
Chtěl jsem se zeptat jestli už je nějaké info ohledně přihlašování a platby startovného, přeci jen závod se blíží tak aby se neprošvihly nějaký termíny... díky za odpověď :)

Bude článek v časopise ...v něm konkrétní info kdy kam kolik
termíny pro Svaz jsou do 21.10. přihlášky, do 28.10. peníze, takže naše termíny budou dřív, nutno platit startovné + registraci DID
stránky -
http://www.ifssevents.com

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #3 kdy: 19 Říjen, 2013, 20:18 »
ahoj vsem ... koukam do kalendare a premyslim, kdy vyrazit do ITALY
vzhledem k tomu, ze ve ctvrtek vecer je zahajovaci ceremonial ...
predpokladam, ze ve ctvrtek, minimalne rano, bych se jeste mohl dostat na trat se psem i s kolobezkou
a stejne tak ve stredu k veceru ... pes by teda mohl odpocivat temer cely ctvrtek a cely patek
muzeme mi nekdo znaly odpovedet zda jsou me plany realne?

nevim odkdy bude otevren prostor pro parkovani a stake-out, odkdy bude vyznacena trat a kdy bude proste zavrena a uz si ji nevyzkousim

diky za info Krystof

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #4 kdy: 20 Říjen, 2013, 08:05 »
Ahoj, na závodech IFSS a ESDRA je to s tou prohlídkou trati trochu komplikované, né vždy to umožňuji. Toto je otázka asi přímo na team leadra. Také mi to zajímá a myslím že nejsme sami. Ono těch informací v našem jazyce není mnoho.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #5 kdy: 21 Říjen, 2013, 07:54 »
Já bych měl trochu z jiného soudku. Můžete sem hodit jaké máte cestovní úrazové pojištění pro tyto naše závodní aktivity?? Samozřejmě, že cestovní pojištění mám vždycky, ale aby tam v případě potřeby spadaly oficiálně i tyto "rizikové" závody. Díky.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #6 kdy: 21 Říjen, 2013, 08:13 »
Jsem členem tohoto rakouského alpského spolku, ikdyž teda němcké sekce, která má ještě malinko lepší podmínky. Na celoroční aktivity bezkonkurenční, na konec roku se to asi nevyplatí.

http://www.alpenverein.cz/

Šimon

  • Host
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #7 kdy: 23 Říjen, 2013, 23:15 »
Informací málo. S projížděním trati spíše nepočítejte. Příjezd plánujte na čtvrtek během dne, doporučuju odjezd ve středu odpoledne z ČR. Další informace pošlu přihlášeným borcům do mailu. Pokud nějaké budu mít :-)

------
www.behejsepsem.cz

Jana Zetková

  • Host
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #8 kdy: 25 Říjen, 2013, 11:48 »
Ahoj všichni, dneska jsem celé dopoledne trávila komunikací s některými institucemi ČR. Mimo jiné výborná zábava a hra na "Kdo má právdu" a "Já nic nevím". Nicméně se mi podařilo z nich vyrazit pár důležitých informací:

1, absolvování kurzu na přepravu zvířat dle MZE se na nás nevztahuje, jelikož na závody nejedeme za účelem zisku, ale může se stát, že při běžné policejní kontrole v cizině ho po vás můžou požadovat (byť neprávem). Netýká se jen těch, kteří přepravují více psů. Ale i těch, kteří vezou i jednoho psa..... Tak a teď, jak to vyřešit??
2, na stránkách IFSS proběhla informace, že není již vyžadováno veterinární osvědčení při přepravě 5 a více psů. Bohužel tato informace je mylná a veterinární osvědčení  je stále potřeba. Toto bude platit až od r. 2015 (dle SVSCR)
3, protože Italové jsou národem "horkých hlav" bylo by potřeba získat od pořadatele či svazu?? nějaké potvrzení + potvrzený chiplist
o tom, že se jedeme zúčastnit MS, jelikož nikdo z nás nemá zřejmě papír na přepravu zvířat ....

Toť vše, co se mi podařilo zjistit. Doufám, že vám to k něčemu bude.....

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #9 kdy: 29 Říjen, 2013, 07:12 »
Kryspi: Malo kdy se mohlo oficielne na Esdre ( IFSS ) trenovat. Trat byva zavrena. Nicmene lidi na trati vetsinou trenuji. Je otazka, zda te muze ( resp. chce ) poradatel disknout. Pokud vim, uz se tak i kdysi stalo. Pokud si pamatuju dobre, 2010 byl v IT primo vedle trate hon a jezdit se tam nesmelo. Obecne - prijet na takove zavody o nekolik hodin drive nez je zahajeni a myslet si, ze v pohode odtrenujes je spatne :-) Ovsem taky si dokazu predstavit, ze Italove oznaci trat az ve CT odpoledne :-) ...a ted si vyber :-)
V tomto ohledu je na tom  ECF VYRAZNE lepe!

Šimon

  • Host
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #10 kdy: 29 Říjen, 2013, 08:46 »
Hoj. Trénink na trati možný pouze do středy! Čerstvá informace od organizátorů. Čtvrtek a dál se čeká špatné počasí (déšť) a trať bude uzavřená.
Sportu zdar!
Šimon

martinaš.

  • Host
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #11 kdy: 29 Říjen, 2013, 09:46 »
To Kryspi: Ale projit si trat se psem na voditku nebyl nikdy za ty roky problem. Nikde to nebylo psano ani zakazano.  Tak snad to bude platit i letos.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #12 kdy: 29 Říjen, 2013, 10:05 »
Díky Šimone i Martino za informace! Zvážím, jestli to zvládnu dorazit už ve středu večer a trať projet. Je ale fakt, že projití na vodítku by mělo stačit a odpočinek a pohoda je možná víc ... Pojištění by mělo stačit třeba od Wuestenrotu - mají přímo vyjmenované sporty, které nepojistí a mushing mezi nimi není (jsou tam mnohem nebezpečnější sporty ...) S tou dopravavou jak psala Jana to bez dalších pokynů shora nebudu řešit ... :) snad nepotkam Karabinieri. Těším se, sportu zdar!

Jirka Mencák

  • Host
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #13 kdy: 30 Říjen, 2013, 14:21 »
Zdravím všechny a zvláště Janu Zetkovou, chci se optat zda mi někdo poradí s tím veterinárním osvědčením. Má být vyplněné v pasu psa čí je k tomu zapotřebí formulář -  Veterinární osvědčení a zdravotní potvrzení k přemístění zvířete ze státní veterinární zprávy? Co do počtů psů by jsme se vešli - já 5, manželka 2 a Venda 2. Chtěl bych mít ale klid a v případě, kdyby nás stavěl nějaký vůl tak abych mu ukázal papíry a měl to vše v pořádku. Do Borkenu jsem to před dvěma lety neřešil, ale ....

Jsem s pozdravem JM a předem děkuji za reakce

Jana Zetková

  • Host
Re:WCH IFSS Itálie
« Odpověď #14 kdy: 31 Říjen, 2013, 08:08 »
Veterinární osvědčení pro neobchodní přesuny psů si musíš nechat vystavit na Krajské veterinární správě. Mají na to speciální formulář. Dej jenom pozor na to, že většinou mají úřední hodiny jenom pondělí a středa. My si ale ještě pro jistotu necháme vystavit papír od našeho veterináře, že psi jsou klinicky zdraví a neprokazují příznaky žádné choroby.