Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Český pohár Hill´s Cup 2012

Diskuzní fórum > Závody

Český pohár Hill´s Cup 2012

(1/3) > >>

Erbs Dušan:
Ahoj všem. Zde odkaz na letošní ročník Hill´s Cup 2012. Novinky pro závodníky: rozšíření na 5 měst, 15 etap, možno jeden závod neabsolvovat (hodnotí se 4 nejlepší výsledky), hodnocení v poháru bude ve všech individuálních disciplínách-canicross (muži, ženy), bikejering (muži, ženy), scooter1, scooter2.

cipros:
3. díl Hill´s cupu v Horním Bezděkově se neúprosně blíží (5.-6. května). Propozice i přihlášky na www.dogsandfun.com

Karolína

Katkak:
Nechystáte se někdo pražský a neměl byste místo pro mě, fenu, štěně (pes) a kolo? Případně by stačilo jen kolo :)

PetraD.:
Pár fotek ze sobotního Hill's Cupu v Plzni zde:
http://petra13.rajce.idnes.cz/Hill_s_Cup_Plzen_4_2012/

Katkak:

--- Citace: Katkak  29 Duben, 2012, 00:00 ---Nechystáte se někdo pražský a neměl byste místo pro mě, fenu, štěně (pes) a kolo? Případně by stačilo jen kolo :)

--- Konce citace ---
Jsem zapomněla napsat, že do Bezděkova :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi