Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Když se řekne český musher …

Autor Téma: Když se řekne český musher …  (Přečteno 30006 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.



pavel lněnička

  • Host
« Poslední změna: 03 Únor, 2010, 20:49 od tombru »

Petr

  • Host
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #3 kdy: 03 Únor, 2010, 21:13 »
P.Lněničko nemusíš,to stačí.

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #4 kdy: 04 Únor, 2010, 16:59 »
Nedávno mě požádal o odpověd jistý pan Linhart. Jeho otázka byla kdo je to český musher, a tak jsem se rozpovídal a on jen nevěřícně kroutil hlavou. Když jsem  skončil, nadechl se a povídá.
 Vidíte pane Habásko a já myslel že musher v čechách je člověk který si má potřebu něco dokazovat se psy. Byl se prý několikrát podívat na závodech psích spřežení a nestačil se divit. Ušmudlaní závodníci v ušmudlaném oblečení. Nebylo jich prý mnoho ale úplně mu to zkazilo celkový dojem o lidech jezdících se psy. Uplně se zděsil člověka nastupujícího na start v přilbě na které hrdě všem ukazoval ostatky mrtvého zvířete. Prý jaká si lyška, tchoř či co ho úplně dorazilo. A světe div se, onen pán byl z české televize a chtěl připravit reportáž o lidech " musherech ".
  Jsou tu musheři hledající sami sebe,ti co dají za své psy svůj život a nikdy se neotočí zpět a svůj život prožijí skromě v přítomnosti vlastních psů.A i ti co se chtějí  jen předvádět.
 Někde jsem četl že mushing je  tajemný svět, který mohli pokořit jen ti silní, ti co stojí na saních a našli cestu k přežití v podmínkách kde slabí neobstáli. Muži a ženy velkého srdce, kteří ve své odhodlanosti prožívájí na cestách samotu, aby našli útěchu u svých psů jenž sdílí společně s nimi jejich cestu.
 Někdy na svém začátku jsem byl asi tím co se chtěl jen předvádět a nastydím se za to, dnes však vím že být musherem neznamená vyhrávat závody, ale být šťastný z toho co se psy dělám.
 A pan Linhart jen řekl že naše společnost asi není zatím připravená nás vnímat takové jací opravdu jsme a že reportáž tak jak ji chtěl natočit by byla sice ukázkou lidí s láskou ke psům a zároveň obrazem sobectví mezi člověkem a zvířetem. A to by nám musherům moc nepomohlo.
RomanH

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #5 kdy: 04 Únor, 2010, 18:03 »
 ;) ty voe, Habas  :D tys romantik ...  :D už se nedivím , že ses oženil  :D  :D  :D (ale na PL to sedí!!!!)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Bára B

  • Host
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #6 kdy: 04 Únor, 2010, 19:32 »
Romane, buď rád, že p. Linhar neviděl jako bonus ještě např. dogtrekaře v cíli či ve vlaku  - to by ho možná taky položilo  ;D

sarka

  • Host
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #7 kdy: 04 Únor, 2010, 20:08 »
A nebo nás ráno po bivaku v Záhoří ;D.


Offline Goofinka

  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #9 kdy: 08 Únor, 2010, 09:38 »
Stejskalka

Offline martinez

  • *
  • Příspěvků: 24
  • Karma: +1/-0
  • I cesta...může být cíl

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #11 kdy: 17 Únor, 2010, 18:23 »
Ahoj Djiháde, z kterého roku je ten Tvůj mediálně krásně pejsovskolidský kousek? mimochodem jsem se dozvěděla, že slovo djihad znamená svatou válku.jak jsi k tomu přišel? Jo, ten rozhovor se mi poslouchal jedna báseň. :)

Offline eva

  • **
  • Příspěvků: 68
  • Karma: +3/-1
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #12 kdy: 17 Únor, 2010, 19:28 »
 ;D no,zrovna včera jsem na to taky myslela,proč Djihad a jakej je význam toho slova. ;D
 Rozhovor se dá  ;) hlas máš příjemnej   ;)

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #13 kdy: 17 Únor, 2010, 19:52 »
Evi, já myslím, že rozhovor se víc než dá , já po tom všem tady ohledně týraných pejsků, jsem unešená. ale on R.H. taky pěkně žvástal. Džíhád je ale jiná branže,Šediváčkův long jest důkazem. Má krásné psy a v loni byl na bedně.

1.eva

  • Host
Re: Když se řekne český musher …
« Odpověď #14 kdy: 17 Únor, 2010, 20:52 »
Tak jo  :)já jenom ,aby potom nebyl nafoukanej. :P