Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze

Autor Téma: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze  (Přečteno 8929 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« kdy: 30 Červen, 2011, 10:34 »
Mrkněte na odkaz  www.youtube.com/watch?v=UE9LzO5l30E  .Když se to umí psi pojedou i dokolečka. ;)

pospa

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #1 kdy: 30 Červen, 2011, 12:12 »
To je aspon propagace našeho krásného sportu a téma k zamyšlení vždyt zde se jezdí táké hodně MTB závodu tak proč neskusit to samé,přeci hodně znás také mimo sezonu jezdí na tyhle závody a maratony.Jinak je super jak to má kolem sebe Igor vymakanéa mám takovej pocit že se jim budeme brzo dívat jen na záda. ;D

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #2 kdy: 30 Červen, 2011, 12:36 »
... tak to uz se FAAAKT divame. a legracni je, ze jezdej na CZ psech!
T

pospa

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #3 kdy: 30 Červen, 2011, 13:58 »
vono je to hlavně o přístupu k trénování ,mají společné kempy a dělej se vo skušenosti.Tady si každej hraje na vlastním písečku ruku na srdce kdo je ochotnej se věnovat uplnejm začátečníkum jak to dělá Hela nebo my že k nám jezděj lidi co chtěj začít a nevědí jak nato. ;)

Peter

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #4 kdy: 30 Červen, 2011, 21:52 »
Tak v prvom rade su niektory z ich cisty profesionaly(Tracz, Surovka)...ak clovek jazdi  na urovni....ma adekvatnu podporu od statu...pomaly na urovni slusneho platu...a to je potom sakra citit rozdiel ked dojdes z práce...a trenujes po tme....alebo sa venujes psom cely den.....trenujes vtedy ked je chladno, mas cas aj na vlastny trening..atd.

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #5 kdy: 30 Červen, 2011, 22:09 »
Já myslím, že Maxičky to vzaly za dobrej konec a postupně k tomu směřují, co se týče společných tréninků a rozvoje závodníků...
Veronika Navrátilová

pospa

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #6 kdy: 01 Červenec, 2011, 09:28 »
Maxičkáři to opravdu začali dělat dobře ale chce to dělat pro všechny a zaměřit se i na ostatní kategorie a ne jen běh jo a ještě taková drobnost přeci jen pro nás moraváky je to do Děčína daleko co tak někde na pul cestě. ;D ;D ;D

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #7 kdy: 01 Červenec, 2011, 10:41 »
 :) :) :)
4 Pospa: ..a co ti brání?? ???  Navíc ty jsi skoro uprostřed.  :) Teda mezi Ostravou a Prahou  ;)

pospa

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #8 kdy: 01 Červenec, 2011, 11:30 »
Nevím jak ty kterej nepřijedeš ani na závody pořádané naším klubem,ale já dělám od 9hod do 18hod včetně sobot a nedělí takže jsem rád když se dostanu na závody a pomohu s radama začátečníkum co to chcou vyskoušet.A maxičkám neodpírám zásluhy ba naopak jen pokud by to bylo blíž tak určitě přijede víc lidí a jinak z Prahy do Děčína je to ještě kus cesty mrkni na mapu ;D

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #9 kdy: 01 Červenec, 2011, 12:08 »
 ;D ;D ;D
Na závody přijedu až se vrátí na Cakovsko-Novodvorský okruh a i přes moji časovou vytíženost (kdo ji dneska nemá, že??) rád pomohu s přípravou. Více se k tomu vyjadřovat nechci. Nechci se ani vyjadřovat více k tvému příspěvku, spadlo by to do roviny osobních narážek a to fakt nemám zapotřebí. Máš-li potřebu mi něco osobního sdělit, kontakt najdeš na mých stránkách. Poznámku k pořádání kempu tvou osobou jsem myslel v dobrém. Máš to blízko k Hele, která má zkušenosti na rozdávání a v okolí Brna a Prostějova je prostě nádherně. Velmi rád bych se takového kempu zúčastnil. Tak se hned prosím tě nečerti  ::). Hezký den.

K tématu vlákna. Mě osobně taková propagace nesedí. Ale vím, že pro sponzora je někdy potřeba udělat i nepopulární věci. Já osobně se domnívám, že nejlepší reklamou je povedený závod, než kroužit někde na 100m okruhu. S velkou radostí vzpomínám na závody u Toma Hubnera v Trnávce. Panečku to byly závody, to byla reklama!!!!!
« Poslední změna: 01 Červenec, 2011, 12:11 od MaUr »

MiVo

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #10 kdy: 01 Červenec, 2011, 12:15 »
Super průjezd zatáčkou, ale jinak cirkus pro diváky. Pospa, převeď to do závodů a budeš mít pytel protestů, stehů a vánoček :-). Pospa, ruku na srdce, vypadáš jak průkopník mushingu.
Pozdrav pro MaUra

pospa

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #11 kdy: 01 Červenec, 2011, 12:26 »
OK ;) bohužel na cakov to vrátit nejde jak nám Renča vysvětlila nám se tam také trat zamlouvala víc,na Radíkově je víc technická což nám zas tolik neva ale uznávám že začátečník nebo méně skušený jezdec-neber to osobně-muže mít problém.Jinak o tom kempu jsme z Helou kecali právě na jaře na Radíkově,probral jsem to z naším hajným kterej je super kluk jenže to narazylo u jeho nadřízenejch kteří maji v naší oblasti honitbu takže bohužel a jinak další lesy které tu jsou vojenskej prostor takže naprd.Ale přemejšlím o tom že zajedu do Vyškova na vojenskou správu jestli by nebyla možnost pronájmu nějaké části aspon na vejkend,ale to bude potřeba podpory aspon našeho klubu tak pokud budeš moct přijed na podzim na Radíkov tak doraz aspon v sobotu do hospody at mužeme všichni sednout a probrat to na příští sezonu, ;)

pospa

  • Host
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #12 kdy: 01 Červenec, 2011, 12:34 »
proMiVo právě tenhle cirkus pro diváky uprostřed města dokáže přilákat sponzora proč myslíš že MTB závody včetně sjezdu se pořádají co nejvíc u měst nebo přímo v nich.Jinak za prukopníka se nepovažuji to nechám jinejm já jsem v tomhle sportu ještě furt nováček :o.Jen mám dojem že nám ujíždí ve sprintovejch závodech trochu vlak kromě teda běhu kde furt naštěstí máme díky maxičkám a lidí co jsou kolem nich navrch.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #13 kdy: 01 Červenec, 2011, 13:01 »
Mrkněte na odkaz  www.youtube.com/watch?v=UE9LzO5l30E  .Když se to umí psi pojedou i dokolečka. ;)

No umí... , spíš co kdo vlastně od tohoto sportu chce... Jako exhibice snad dobrý, ale už to začíná připomínat spíše chrtí závody  :-\
No uvidíme kam se tenhle sport časem při honbě za uspokojením ambicí páníčků a sponzorů nakonec dostane, tak jako bohužel i v jiných sportovních odvětvích. Začíná to kamarádským soutěžením a po pár letech nesmiřitelným bojem lidí, technologii a peněz... Holt lidi jsou furt jen lidi  ;) 

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Ukázková jízda mistra světa Igora Tracze
« Odpověď #14 kdy: 01 Červenec, 2011, 13:09 »
Pospa: ...hele neboj, vsak nam ( hooodne lidem ) to letos doroste... Letos ten vlak dobehnem a pristi rok mu ukazeme zada  ;D  ;D  ;D

Admin: Velky souhlas! Uz jsem to zazil! T