Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Alaskan Husky puppies

Autor Téma: Alaskan Husky puppies  (Přečteno 9632 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Istvan Drahos

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Alaskan Husky puppies
« kdy: 28 Červen, 2017, 13:36 »
Alaskan Husky puppies for sale. After Higgs x Rísa, Pasvik Trail 5th place, Gold Rush Run 1st place, Troms Quest 2nd place, Finnmarkslopet finishers. Fast and love to galopp. We are in Budapest till the end of August.
F:http://racedogs.org/details.php?id=74094
M:http://racedogs.org/details.php?id=74095
https://www.facebook.com/TrailAthletes/
funrundog@gmail.com
« Poslední změna: 28 Červen, 2017, 17:22 od Istvan Drahos »

JV

  • Host
Re:Top Alaskan Husky puppies
« Odpověď #1 kdy: 28 Červen, 2017, 14:08 »
Top Alaskan Husky má už velmi dlouho p.Brož Ondra chovatelská stanice Ondego. Akorát mají PP Siberian Husky. Jinak jen letos minimálně tři vrhy po Aljašských tažných psech od Harris Dunlop s PP Siberian Husky. Nejlepší z nejlepších. Husky zdárek.

huskyjanina

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #2 kdy: 28 Červen, 2017, 17:35 »
Jiříku, nezáviď!

JV

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #3 kdy: 28 Červen, 2017, 17:51 »
Dotyčný nikdy nic nedokázal. Není co závidět.

marek alaska

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #4 kdy: 28 Červen, 2017, 22:25 »
troska zabrdnem  , vies o tom ze tento pes od doticneho je problemovy sa stale hovory a koluju o tom kopec informacii atd ale kde niet zalobcu niet ani obvineneho a ani sudcu je to tak, rodokmen na tohto psa vystavilo akc a jedine tato organizacia moze tento rodokmen spochibnit . tak ze ak mas nejake pochibmosti netreba len tak tlachat ale podat staznost na akc . mne osobne sa tiez tento pes nezda ale.... mne sa prezmenu nedza vela vystavny psov kde tiez chovatela tvrdia ze toto je pravy SH  .  tak ze tak   
nam sa toho roku podarilo porazit aj teamy ktore sa prave vo svojich liniach opieraju o doticneho psa a nalozili sme im riadne tak ????..........  trenovat trenovat trenovat pri vybere psov na kritie pouzivat rozum , ucit sa ucit sa ucit sa a netlachat !!

marek

JV

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #5 kdy: 29 Červen, 2017, 08:14 »
Info mám z první ruky,  jak se říká. 8)

JV

  • Host

JV

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #7 kdy: 29 Červen, 2017, 16:56 »
To že tzv. čistokrevný závody ohledně SH je tragikomedie ví snad každý. Proč používáte iniciály jako já netuším.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #8 kdy: 03 Červenec, 2017, 11:45 »
To že tzv. čistokrevný závody ohledně SH je tragikomedie ví snad každý. Proč používáte iniciály jako já netuším.


ehm.. tlačítko Přihlásit zajistí identifikaci :D ..

a někteří by mohli považovat za neslušné hnojit do cizího inzerátu, zvlášť když zadavatel nemusí být v češtině zběhlý a je mu prd po SH problémech

JV

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #9 kdy: 04 Červenec, 2017, 17:03 »
Heli jen jsem reagoval na aTop Alaskan husky. Info od majitele a zároveň chovatele. Nic víc, nic míň.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #10 kdy: 05 Červenec, 2017, 18:02 »
Heli jen jsem reagoval na aTop Alaskan husky. Info od majitele a zároveň chovatele. Nic víc, nic míň.

Reaguješ naprosto zbytečně... Nikdo z těch, co otevřou inzerát na AH, NEMÁ ZÁJEM číst něco o SH válkách o čistokrevnosti.. maximálně si řeknem - Ještě že jsme tohohle blázince mimo! Navíc jak ti psal Marek - jestli tě něco sejří, běž to řešit tam, kam to patří... nebo si založ SVOJE téma a naplno se podepiš - ať lidi vědí najisto, s kým mají tu čest.. ne každý pamatuje tvé minulé ...příspěvky...   Sorry, fakt - do cizího inzerátu - to je naprosto mimo slušné chování .. vůbec bych se nedivila, kdybz to tombru smázl

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #11 kdy: 06 Červenec, 2017, 07:24 »
Osobně jsem už navrhl, aby odpovědi byly smazány. Jsou zcela mimo zadaný inzerát.

JV

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #12 kdy: 06 Červenec, 2017, 08:18 »
Beru na vědomí. Děkuji

JV

  • Host
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #13 kdy: 06 Červenec, 2017, 08:42 »
V názvu bylo smazáno TOP.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Alaskan Husky puppies
« Odpověď #14 kdy: 09 Červenec, 2017, 18:31 »
Osobně se domnívám, že smazat pouze označení TOP není dostačující. Smazat by si měl všechny své nepodložené  "domněnky" a narážky. Ani jedna odpověď navíc neodpovídá danému tématu inzerátu. Snad se k tomu hlavní admin dostane brzo.