Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Prodám saně.

Autor Téma: Prodám saně.  (Přečteno 17360 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline lněnička

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-1
    • E-mail
Prodám saně.
« kdy: 28 Říjen, 2012, 11:43 »
Nabízím nové jasanové saně za psí spřežení pro 2 a více psů, váha 14 kg, svázané, saně mají nastavitelnou výšku a sklon hmadla, nárazník je zasouvací, takže při nárazu má menší pravděpodobnost prasknutí, mají nožní kovovou brzdu, vhodné i pro začátečníky. První fotka, na dalších fotkách je způsob fungování saní. Dále prodám tříkolový starší vozík na fotce- šedá barva.  Nové jasanové longové saně. Uložná plocha na saních je 2metry. Velké přepravní saně, váha 28kg. Používají se i za sněžným skutrem a poníkama. Já na nich vozím děti a dřevo, 300kg uvezou bez problému. Poslední položka na prodej jsou brzdové bubny. tel 723176042,  mail. pavel.lnenicka@seznam.cz

Offline lněnička

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-1
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #1 kdy: 28 Říjen, 2012, 11:49 »
K prvním saním posílam fotky o fungování nárazníku a oblouku. Do prvního inzerátu je nebylo už možné pro velikost přidat.

Offline Adela

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +1/-6
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #2 kdy: 18 Listopad, 2012, 13:53 »
Dobrý den, prosím o zaslání ceny tříkolky, měla bych zájem.

Offline lněnička

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-1
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #3 kdy: 20 Listopad, 2012, 11:43 »
Zdravím Vás. Třikolka už je prodaná.

JanaZ

  • Host
Re:Prodám saně.
« Odpověď #4 kdy: 02 Prosinec, 2012, 19:51 »
Dobrý den,

můžu poprosit o cenu prvních saní pokud ještě jsou?
Děkuji j.zitkova@gmail.com

Jana Z.

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re:Prodám saně.
« Odpověď #5 kdy: 03 Prosinec, 2012, 20:38 »
To jsou opravdu zoufale udělané saně. Na to bych nevlezl ani s jedním psem.
RomanH

Offline sarah.p

  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Karma: +8/-3
    • Tým Česká Kanada
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #6 kdy: 03 Prosinec, 2012, 20:46 »
To jsou opravdu zoufale udělané saně. Na to bych nevlezl ani s jedním psem.
bylo mi to blbé, ale souhlasím s Romanem, styl je dost neohrabaný, saně by byli vhodné tak jako ozdoba či květináč, ikdyž teda musim uznat, že ty druhé (asi tobogány) mají zajímavej tvar a dobře by se vyjímali na zdi (nevim proč, ale jsou jak z Mrazíka), ale jinak absolutně nepraktické ne? jak se na tom jezdí?

« Poslední změna: 03 Prosinec, 2012, 20:55 od sarah.p »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #7 kdy: 03 Prosinec, 2012, 22:24 »
To jsou opravdu zoufale udělané saně. Na to bych nevlezl ani s jedním psem.
bylo mi to blbé, ale souhlasím s Romanem, styl je dost neohrabaný, saně by byli vhodné tak jako ozdoba či květináč, ikdyž teda musim uznat, že ty druhé (asi tobogány) mají zajímavej tvar..

hmm.. teda když jste začali...(v inzerci :) )... asi by stálo za to -pro méně zkušené jezdce- dodat, že kvalitní saně v Česku dělá Franta Chlaň,
http://www.sled.cz/
stojí za to nastudovat si, jak mají dobré dřevěné saně vypadat .. čepy, žádné šrouby, svázané - při jízdě pochopíte, co všechno se dá s dobrými saněmi dokázat, jak pracují a co všechno musí vydržet. Když jde do tuhého, člověk se snaží co může, aby saně v zatáčce zpracoval, saně se musí postavit na hrany a vydržet to.. někdy saně berou (neplánovaně) o okolní stromy či jiné překážky... musí to zvládnout .. i s dřevěnými saněmi se dají dělat (skoro) takové věci co s danlerama :)
http://samota.mushing.cz/2006/02Sneznik/02SoTymy/027Slava.html


Mezi lidem musherským se dají najít i starší saně za míň peněz, princip je však stejný - čepy, vyvázání.. atd


Další paradox je, že právě začátečníci, kteří mají malé slabší týmy, by potřebovali kvalitnější saně (saně se dobře řídí, když psi slušně táhnou), v třeba v Polsku jezdí hromada dvojek s top vybavením na danlerách, hornetech nebo podobných
( http://samota.mushing.cz/2009/04Sneznik/03NeCil/8579.html)
horší saně+2 psi = víc práce, saně pořádně nedrží, hůř se řídí atd.


Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #8 kdy: 03 Prosinec, 2012, 23:35 »
Nemůžou se ani porovnávat saně dřevěné vs. danlery, hornety apod... Ty dřevené se nikdy pořádně nezkroutí, zatímco ty "dobrý" reagují už i na myšlenku - naprosto jiný požitek z jízdy :) ...ale pro začátečníka bohužel zbytečně drahé.
(stejná zatáčka, Eduard: http://lusyw.rajce.idnes.cz/Eduard_2012/#DSC_0082.jpg a http://img11.rajce.idnes.cz/d1103/6/6116/6116056_6a00195b49105eaec02400c46eacf04e/images/DSC_0027.jpg ).

Mě by spíš zajímalo, jak je zkoušen ten nárazník...nikdy by mě nenapadlo, dělat ho zasouvací...asi s ním příliš často nebourám do něčeho přede mnou,  před saněmi...

Doporučuji spíše inzerát uzavřít...

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Prodám saně.
« Odpověď #9 kdy: 04 Prosinec, 2012, 11:21 »
Nemůžou se ani porovnávat saně dřevěné vs. danlery, hornety apod... Ty dřevené se nikdy pořádně nezkroutí, zatímco ty "dobrý" reagují už i na myšlenku - naprosto jiný požitek z jízdy :)
..
Mě by spíš zajímalo, jak je zkoušen ten nárazník...nikdy by mě nenapadlo, dělat ho zasouvací...asi s ním příliš často nebourám do něčeho přede mnou,  před saněmi...

.."(skoro)" jako s danlerami byla trochu jako nadsázka  ;)
vtip danler apod je spíš v tom že je moc kroutit nemusíš, neb "klouby" jim lehce umožňují nastavit lyžiny právě tak jak potřebuješ.. bych to spíš definovala že "kroutit" se musí právě ty dřevěné, proto potřebují být na čepech a jen svázané, nic napevno.
Vykutala jsem taky foto z  jedné zatáčky Horník 2008:
Rudi se kochá, Braňo závodí (oba nejspíš midové danlery), já na pečenačkách Eurohusky a Martin na Chlaňovo tobogánu :)

(plné na http://www.mushgo.cz/foto/3st/4-TriStudne-2008-Full.jpg ..ulož odkaz jako..)

Nárazník - oblouk - jeho funkci chápu jako jezdec s větším týmem tak, že mi pomůže překážku při kontaktu minout bez toho,aby došlo k poškození základní konstrukce saní. Platí zvláště v zatáčkách kdy přední psi jsou už "za rohem" a já nemám dostatečnou rychlost a/nebo prostor k nadjetí a objetí překážky, na kterou mne psi neúprosně tánou... a psi nezastaví :)
Proto oblouk pro mne = svodidlo :)
Pokud jsme v rychlostech a síle psů, kdy stačí seskočit a zatáčku vydupkat po svých, je to šumák :)
« Poslední změna: 04 Prosinec, 2012, 11:33 od HelaL »

Pavel Lněnička

  • Host
Re:Prodám saně.
« Odpověď #10 kdy: 05 Prosinec, 2012, 09:42 »
Zdravím Vás, jsem rád, že se o mé saně zajímáte. Habásko, ty si stavěj koflíky kam chceš, na těchto saních už jezdí hodně let pár musherů a já na nich už přes 10 let stojím na stupních vítězů a  předjíždím i ty mushery na Danlerkach a jiných podobných saních. Mně se tyto vaše nedřevěné saně také nelíbí a nic neříkám. Na našich tratích, které trénujeme, by se rozpadly. Na závodě jsem zažil, že musher v sobotu rozbil saně (prošlápl sanici), na neděli si saně půjčil a ty rozbil taky - a nebyl to začátečník, jezdí už přes 10 let. Pro určtou skupinu musherů moje saně stačí. To je jenom Tvoje nemoc, když to nemá značku je to šmejd. P.L.


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Prodám saně.
« Odpověď #12 kdy: 02 Listopad, 2023, 06:12 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Prodám saně.
« Odpověď #14 kdy: 02 Únor, 2024, 19:40 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо