Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 koupím HUSKYHO bez PP

Autor Téma: koupím HUSKYHO bez PP  (Přečteno 7224 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tonda

  • Host
koupím HUSKYHO bez PP
« kdy: 17 Únor, 2012, 09:35 »
Rád bych koupil Sibiřského Huskyho bez pp, nejradši tmavé barvy. Cena pokud možno co nějnižší můžete nabídnout. jsem aktivní student, bydlíme na venkově. Prosím pište na mail TondaFF@gmail.com     děkuji ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #1 kdy: 17 Únor, 2012, 10:01 »
Toníčku v útulcích jich máš plno....
http://www.kaya.cz/
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #2 kdy: 17 Únor, 2012, 10:31 »
No akorát sou ty stránky nějak uspaný, poslední "novinky" z května 2011.....
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline bl

  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +20/-1
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #3 kdy: 17 Únor, 2012, 11:07 »
Tyhle nejsou uspané:)
Seveřani v nouzi:
http://malamutrescue.webnode.cz/

Wojtek

  • Host
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #4 kdy: 17 Únor, 2012, 11:23 »

Tonda

  • Host
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #5 kdy: 17 Únor, 2012, 12:14 »
moc děkuji všem za rady, ale prosím jestli by někdo nevěděl jestli někdo nenabízí štěnátka v Jihomoravském kraji a okolí. Přece jenom bych chtěl štěnátko abysme si na sebe zvykly od mala a bylo to opravdové přátelství. Já vím že ten inzerát sem napsal dost neštastně ale opravdu mám velý zájem získat přítele na život.

děkuji

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #6 kdy: 17 Únor, 2012, 16:50 »
Pes vytažený z průseru bývá často mnohem vděčnější a oddanější než doma rozmazlený štěně. Touhle poptávkou jen nahráváš blbečkům množičům, navíc bezpapírák může mít mnoho skrytých genetických vad a ještě i klidně otec "neznámy". Viděl jsem mišunk Dobroš (táta) x SH (s PP) máma a 5 ze 7 štěňat mělo supr haskouní "kresbu" a zbylí byli celočerní s modrejma očima... "nádherní šušníci" ovšem co z nich pak vyrostlo ... ví bůh... ta kráva je pak prodávala po 1000 na trhu ve Strakonicích...asi na hlídání dvorka s drůbeží.Pochybuju ,že skončili
nějak dobře. :'(
« Poslední změna: 17 Únor, 2012, 16:54 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Tonda

  • Host
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #7 kdy: 17 Únor, 2012, 21:11 »
Tak ale já nepotřebuju nějakýho super čistokrevnýho na tahání saní, Chci sportovního psa na výlety a turistiku.

Lucia

  • Host
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #8 kdy: 18 Únor, 2012, 03:35 »
Ale asi bys rád, aby byl pejsek zdravý. Je dobré, pokud chci psa "koupit" a ne si vzít nějakýho vořecha zdarma, nebo zdarma útulkáče , tedy pro to zdraví udělat maximum. Jsou nějaké předpoklady. Např do chovu se nepouštějí jedinci nevyhovující povahou, zdraví. A na kterých jedincích se potom práskají štěňata bez PP? No, ano, na těch, co nemůžou do chovu. Zkus si na téma "množitelství" něco najít. Jistě nemusíš platit za nějaké supr očekávané extra slibné spojení po rodičích šampionech. Garance nemáš nikde, ale víš, že rodiče jsou zdraví a nejsou agresivní apod. Ona cena psa s PP a bez PP vůbec nemusí být tak propastná. Já mám tedy jiné plemeno, BC, za fenu s PP jsem zaplatila 12tisíc, za fenu bez PP bylo mraky inzerátů - za 8tis. Co jsem si potom vyčetla, co se může všechno na takové BC zmršit, no, jsem ráda. Např, že ti pes ve 3-4letech oslepne, pes v plné síle.. SMutný, takových kolií je mraky. Znám 3 bezpapírové namnožené borderky, které jsou mimořádně agresivní, nevypočitatelné.. Takový tenhle pes být nesmí. Prosím, podívej se na to. Fakt to není o "papírech" a nějakých výstavách. U huskyho asi nehrozí vada oka kolií, ale ono třeba takové klouby, když se pes nemůže hábat a přitom je mladý a chce chodit po výletech taky není levná sranda.

Offline šípy

  • *
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +38/-4
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #9 kdy: 18 Únor, 2012, 07:58 »
to Tonda -  Chci sportovního psa na výlety a turistiku.

Ještě popřemýšlej. Absolutní většina haskounů nejde v roce věku pustit navolno.  :(


Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #10 kdy: 18 Únor, 2012, 18:31 »
Pred 7 lety jsme koupili naseho prvniho huskyho bez PP jen na vylety a turistiku za bajecnou cenu 1500Kc. Od 3 let zacal mit priznaky dysplazie kycelnich kloubu (prestoze jsme od malicka davali pripravky na klouby), dnes tohoto aktivniho psa bereme jen na kratke prochazky. Je smutny, kdyz odjizdime s ostatnimi se sprezenim, kdyz je vlhko a chladno ma bolesti a vlece se po zahrade nebo s bolestma useda, nekdy nechce ani vylezt z kotce. Leky na chrupavku a bolesti stoji mesicne cca 300-500Kc. Ma pred sebou pravdepodobne 5-7 let dalsiho zivota... Nerikam, ze se to nemuze stat i u PP psa, protoze dedicnost kycelnich vad je slozita, ale je tam mensi pravdepodobnost.


Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #11 kdy: 18 Únor, 2012, 18:51 »
... ma bolesti a vlece se po zahrade nebo s bolestma useda, nekdy nechce ani vylezt z kotce. ... Ma pred sebou pravdepodobne 5-7 let dalsiho zivota...

a nebojíš se žaloby za týrání zvířat? dokonce dlouhodobé, až notorické? (neprudím, už jsem se s tím přístupem totiž setkal ... :-( )

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #12 kdy: 18 Únor, 2012, 19:32 »
(neprudím, už jsem se s tím přístupem totiž setkal ... :-( )
njn, to koukam  :'(
verim, ze pro nej delame maximum, tak snad nam to jeste tech 7 let bude prochazet bez zalob...

martina

  • Host
Re:koupím HUSKYHO bez PP
« Odpověď #13 kdy: 19 Únor, 2012, 19:36 »
mam psa SH s PP, ten ma kycle v 5 letech OK, ale mam aj fenu s PP - 11 let a DKK ma 2-3. takze ono je to fakt individualne. dalsi clen nasej smecky- 2,5 rocna fena SH bez PP je zdrava "jak ryba", nic jej nie je, nic nevadi, granule moze hocijake, ziadne alergie. zato ten pes s PP ma potravnu alergiu, granule len tak hocijake nemoze, dlho trvalo kym sme nasli "tie spravne" co mu sedia, co samozrejme ide do penazi. Takze ani "to PP" nie je niekedy zaruka bezstarostneho zivota a nezatracovala by som ludi, co nechcu psa s PP, ale hladaju hlavne dobreho kamarata a na papieroch im nezalezi.

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0