Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Diskuse - moderovaná - co dál?

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Diskuse - moderovaná - co dál?

(1/12) > >>

HelaL:

--- Citace: sulika  05 Březen, 2010, 11:03 ---budu požadovat aby na svazových stránkách mohl svaz moderovat diskuzi.

--- Konce citace ---
Já jsem dostala právo mazat příspěvky. (Podle některých mažu moc, podle jiných zas málo)
Snažím se na těchto stránkách nějak zastupovat Svaz, tam kde to jde.
Je to celkem časově náročné. Zda to má vůbec nějaký efekt, musíte posoudit sami.

Ohledně registrace
- asi by se měla zpřísnit, ale princip byl původně takový, aby na diskusi mohli i nečleni, hobbíci..

Slováci diskusi na svém mushingu zrušili, Poláci ji snad ani nemají. Nesvědčí to o něčem?

Zdá se mi, že než přísně moderovanou a cenzurovanou Svazovou diskusi, tak raděj nic. Sorry.

zimon:

--- Citace: HelaL  05 Březen, 2010, 11:45 ---Slováci diskusi na svém mushingu zrušili, Poláci ji snad ani nemají. Nesvědčí to o něčem?

Zdá se mi, že než přísně moderovanou a cenzurovanou Svazovou diskusi, tak raděj nic. Sorry.

--- Konce citace ---

Zrusit diskusi by byla skoda, je tu spousta uzitecnych informaci.

Clara:
já, byť hobbík jsem tu našla plno inspirace, rad, zkušeností druhých ohledně trénování, krmení,zážitků se psy, bezva inzerce díky které jsem prodala tříkolku a koupila koloběžku  ;) .....a dá se říct že je to trochu brána do světa mašerů - i pro nás hobíky, co tento sport a styl života obdivují....

samozřejmě každá diskuze má svá pravidla, kdo je poruší, jeho příspěvek je smazán - to mi přijde fér.
ta přebujelá debata kolem psů p.Hellera byla doufejme výjimkou...

nerušte to prosím, každý ráno se těším do práce díky novinkám na mushing.cz...

Hanka:
No já sem taky chodím jen na inzerci a fórum. Ty ostatní články (závody,kluby, žebříčky) téměř vůbec neotvírám. Se svým hoby týmem jezdím jen pro naši zábavu (mou a psů), nikde mě na závodech neuvidíte. Ale filozofie mushingu je mi blízká. Obecně- více se chodí na stránky s diskuzí a inzercí.
"Tamto " téma jsem pozorně sledovala ač nepřispívala. Takže bylo k něčemu dobré.

sulika:
Myslím, že registrací by se lecos vyřešilo, protože právě anonymita nahrává "spasitelům světa". Myslím, že původní určení diskuse bylo hlavně o výměně zkušeností a kontaktech. V akutních případech i  o případné pomoci. Ale určitě se s diskusí nezačínalo , aby se na ni zviditelňovali profesionální žvanilové, ono příliš demokracie škodí. A když se podíváte na současnou diskusi kromě několika příspěvků, které snad pomohly něco řešit, je to samý plevel , blábol a osočování kde koho včetně spousty lidí okolo mushingu, které znám osobně, zato různé nepodepsané žvanily nikoliv. Jestliže takový žvanil potom o lidech píše , že nemají rádi zvířata a že se k nich špatně chovají nemá na našich stránkách co dělat.  Věřím, že do očí by mi to neřekl a lidi , kteří nemají odvahu říkat do očí a musí se schovávat za různé "nicky" ať jdou jinam.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi