Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Rychlosti a vzdálenosti

Diskuzní fórum > Trénink

Rychlosti a vzdálenosti

(1/3) > >>

Ivoxxl:
Existuje nějaká metodika pro trénink aplikovaná na jednotlivé rasy? Mám 4 letou a devítiměsíční fenku Samojeda. Dokud nebude sníh, trénuji s nimi na kole. Zajímalo by mne jaké rychlosti jsou pro tyhle pejsky obvyklé. Prozatím neběhají dlouhé vzdálenosti, tak kolem 5km. Budík na kole mi počítá průměr kolem 11 km/hod. Ty trasy chci postupně prodlužovat (s ohledem na vyspívání malé). Co ale s tou rychlostí? Flákají se, nebo jedou na max.? Díky

Ivoxxl:
124 shlédnutí a žádná odpověď? To je ten můj dotaz opravdu tak mimo mísu?   ???

VencaN:
neuvedla jsi, čemu se chceš věnovat, zda sprint, či mid (long s 2 leda na běžkách) a dle toho se odvíjí způsob tréninku...

Ivoxxl:
Trefa na hlavičku. Prozatím jsou jen dva tak běžky a dlouhé štreky. Nejde mi ani tak o závodění, i když bych rád tu atmosféru zažil. Chci ale, aby psi byli ve velmi dobré kondici. Vzhledem k mládí mladé, přichází v úvahu Long až v samém závěru sezony. A tam, vzhledem k tomu že budeme vykulení bažanti půjde hlavně o to "Zúčastnit se". Mým cílem proč chci aby byli ve velmi dobré kondici jsou plánované vícedenní přechody slovenských pohoří. Některé půjdeme sólo, takže psi budou muset být opravdu spolehliví a budou si muset máknout. Jinak dopředu díky za každou dobrou radu..

VencaN:
longovej trénink s tou mladou bohužel až  příští sezonu, 9 měs je opravdu málo a jen by jsi ji zhuntoval...pokud ti tedy jde o to, aby opravdu poctivě pracovali a né jen jako  ;) navíc "srdcařů" u SA je mizivé procento  :(

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi