Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009

Autor Téma: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009  (Přečteno 14732 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.


MaRe

  • Host
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #1 kdy: 09 Březen, 2009, 11:51 »
Foto ze závodů :http://jimicek.rajce.idnes.cz/
                       http://ledovastopa.idnes.cz/
Počasí na objednávku...sobota pod mrakem bez deště 9stC.teplota a neděle ráno 2st.C  a sluníčko bez mráčků..

Děkuji všem účastníkům za hojnou účast a doufám ,že na podzim se opět sejdeme .
Za pořadatele Renča.

MaRe

  • Host


Offline peFO

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #4 kdy: 10 Březen, 2009, 07:05 »
Chtěl bych poděkovt všem pořadatelům za příjemně strávený víkend, který byl jak je již v Cakově tradicí, plný pohody. Díky a na podzim ahoj ;)

Offline Wami

  • *
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-3
    • Foto WAMI
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #5 kdy: 10 Březen, 2009, 21:39 »
Děkuji Mackům a všem z Hanáckého mushers klubu za suprové závody...  ;)

a přidávám článeček a fotky od vlčice na kečupu  :)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #6 kdy: 11 Březen, 2009, 06:41 »


a přidávám článeček a fotky od vlčice na kečupu  :)
:D ;D jj, někdo i z procházky parkem dovede "udělat" výpravu do divočiny  :D :) ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Wami

  • *
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-3
    • Foto WAMI
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #7 kdy: 11 Březen, 2009, 10:04 »
:D ;D jj, někdo i z procházky parkem dovede "udělat" výpravu do divočiny  :D :) ;)
přesně tak, někdo je "životem otrkaný" cynik, někdo romantik...  ;) každému co jeho jest, pokud má zameteno před vlastním prahem, ne?  :D

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #8 kdy: 11 Březen, 2009, 12:34 »

[/quote]
přesně tak, někdo je "životem otrkaný" cynik, někdo romantik...  ;) každému co jeho jest, pokud má zameteno před vlastním prahem, ne?  :D

[/quote]
 :D jen jestli si nepleteš ROMANTIKA s DRAMATIKEM, u tebe mě to vychází spíš na to druhý....jinak fotky moc pěkný  :D  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Wami

  • *
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-3
    • Foto WAMI
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #9 kdy: 11 Březen, 2009, 12:50 »
:D jen jestli si nepleteš ROMANTIKA s DRAMATIKEM, u tebe mě to vychází spíš na to druhý....jinak fotky moc pěkný  :D  ;)
nikoliv, nepletu... ono si taky jaksi nelze plést pojmy s dojmy, když každý z výrazů je o něčem jiném... doporučuji pro další vzdělání třeba Žilkův Poetický slovník  ;) i když, ty přece už jakékoliv další vzdělání nepotřebuješ, víš všechno nejlíp, což?  ;D

mno, myslím, že jsme se dostali od Cakova poměrně daleko, máš-li zájem o další diskuzi na nadnesené téma ohledně teorie literatury, jsou tu k dispozici SZ...

já tuto diskuzi ponechám její přátelské atmosféře a jdu zas "kralovat" svým jednookým pohodářům... ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #10 kdy: 11 Březen, 2009, 13:34 »
 ;) joo Guru je Guru  :D dovolím si zde ocitovat jen část ze soukromé zprávy, co mě přišla jako reakce na tvojí "chytrou" odpověď :

Pokud je romantika to, že za příšerného řevu vyplivnu plíce na 4,5 km Cakovského okruhu, tak pak už všechno ....;D
hned jsem si vzpomněl na definici romantiky od Karla Voráčka... (bohužel před 22:00 nepublikovatelné, ale SEDÍ )
a tímto končím rozpravu o tomto velkolepém "dramatu"  :D  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #11 kdy: 11 Březen, 2009, 14:05 »
Venco, nevím zda jsi někdy byl na Cakově.
Tehle "pouťáček" má svoje osobité kouzlo, já ho primárně vnímám setkání musherů, kteří třeba ani nevyráží do "velké" závodní sezóny, pokec, pohodička, ohýnek a stake-outy pod krásnými borovicemi (+romantika), prima večer a k tomu ještě nějak vyvenčit pejsky po zajímavé lesní trati, která má pár špeků, co prověří zručnost.
My jsme letos neodolali a vyměnili Cakov za Oravu, to byl k...a romantický závod, noční mid v dešti, ždímání rukávů, všude potoky z tajícího sněhu, v botách ledový rybník, no žrádýlko ... :)
Ale docela mě mrzí, že se to termínově sešlo, ten "závěr sezóny" mi chybí  (tak zkouším ukecat chlapa apoň na Hustopeče - kvůli té společenské části :)))
Tož tolik moje nazírání na Cakov :)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #12 kdy: 11 Březen, 2009, 14:36 »
 :) Hello, já  nic nemám proti žádným závodům a proti Cakovu už vůbec,  jen ten "sebepropagující" článek mě přišel  lehce srandovní....noo holt nechápu tu "romantiku" a drááma  ;) jen si nedovedu představit kolik by to mělo dílů , kdyby se pustili na těch 12km  :D
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #13 kdy: 11 Březen, 2009, 14:57 »
Venco, vzdyť je to krásný, je to kousek života zachycený v Síti a umožní to spoustě lidiček prožít s chlupáčema to co Wami. Navíc má holka tak barvitou čestinu, že jí moc závidím  :D
Ukazuje, že není třeba mít superrychlé kachny, aby si člověk závodění užil.

Možná v tom kouzlo nevidíš, protože jsi (beznadějně?) uvízl v dalekých pláních. Já miluju oboje - i ty ledovky, výzvy proti větru, sněhu a únavě na jedné straně a na druhé rychlost, postřeh, smyky, strach z neznámých záludných zatáček a psy, co tam dají svých 100 procent.

A napsat o tom něco? Vystavit svoje názory nemilosrdné kritice?
Obdiv každému, kdo to udělá.
Moc váhám, když se snažím napsat většinou nějaký slepičí blábol k další mé vylepené fotogalerii (bere to čas).
A nemám zpětnou vazbu zda si většina lidí řekne ... slépka...  nebo zda jsou rádi aspoň za střípek atmosféry popsané neumnělou rukou :)
Vylepit fotky bez komentáře je rychlé, jednoduché a bez rizika! ;D

Ebony

  • Host
Re: Cakovskonovodvorský okruh - jaro 2009
« Odpověď #14 kdy: 11 Březen, 2009, 17:04 »
To je celkem smutný, když se lidi neumí radovat z radostí druhých. Nevidím na tom článku nic sebepropagujícího, spíš jenom sdělení o radosti psí a lidské ze společného zážitku. Ale asi opravdu existují lidé, které radost druhých jen nakrkne, budiž jim odpuštěňo, musí mít smutný život...někdo se holt umí radovat i na pouhých 6km, někdo to nedokáže za celý život.

Renčo, děkuji moc za pěkný závod a úžasné ceny, a i když se vždy potácím na posledních místech, vždycky si to moc užiju a jsem ráda, že u vás potkávám spoustu fajn a příjemných přejících lidiček...není to tak běžné, jak to čtu...