Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Čelovka

Autor Téma: Čelovka  (Přečteno 4422 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Čelovka
« kdy: 27 Srpen, 2017, 00:08 »
Zdravím...už dlouho tu nebyla diskuze na čelovku, tak třeba někdo poradí novinky ;)

Mám Silvu, sice svítí nádherně, ale řekla bych, že dlouho nevydrží, její baterie je těžká jako hovado, vadí mi jak to obří světlo na hlavě, tak kabel a nejvíc ze všeho asi těžká baterie, která není pořádně kam dát... Ta daň za viditelnost je pro mě prostě těžce únosná. Vlastně tu čelovku nesnáším, je to "mega-lampa".

Chtěla bych nějakou jednoduchou LEDku, vrazit jí na hlavu a odtrénovat si na káře. Co bydlíme nově, tak tady nestrašej myslivci, kvůli kterým jsem se snažila být právě co nejvíc vidět, takže jen pro mé oči. A bohužel teď trojku za čelovku dát neumím.

Našel by se nějaký tip na čelovku, kterou pořídit, abych s ní dobře viděla a stála kolem tisícovky, strop 1500?

Díky LM

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Čelovka
« Odpověď #1 kdy: 28 Srpen, 2017, 09:30 »
https://www.kupkolo.cz/cyklosvitilna-force-glow-cree-xm-l-t6-1200-lm_z98121/

Za ty prachy super. Myslim, ze ji mam i ja na sklade. Event.mi napis mail. Ahoj Tobi
Tobiasek - zavinac- doxtor.cz

Offline rudach

  • **
  • Příspěvků: 59
  • Karma: +1/-0
Re:Čelovka
« Odpověď #2 kdy: 28 Srpen, 2017, 21:23 »
Jo Tobi má recht. Za ty peníze je super i na osm či deset psů....Ještě jednou díky Tobi...

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re:Čelovka
« Odpověď #3 kdy: 29 Srpen, 2017, 22:52 »
Díky moc!  ;) Dá se baterka přidělat taky na hlavu? Nebo je to už potom příliš těžké? Cca 300 g by mělo být oukej snad... Mám u Silvy právě problém i s tím kabelem, co mi jde od čelovky k baterce v kapse, mám pořád strach, že ho urvu...

Offline NeverCryWolf

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-9
    • Malamutkrkonose
    • E-mail
Re:Čelovka
« Odpověď #4 kdy: 01 Září, 2017, 08:56 »
Já jsem spokojen s Fenixem HP25, každodenní používání a už pár let drží, může padat, překousnout psy a pořád svítí :-) Mají i levnější pro tebe. Jednu dobu je prodávala Hella. https://www.kronium.cz/led-svitilny-fenix/celovky/cat_102.html
Teď se zeptám někdo zkušenosti s http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-xeo-19r-zelena/
Docela po ní pošilhávám, jen si nejsem jistej jestli za tu cenu je o tolik výce "muziky" světla :-) než u Fenixe? A u té už by mi asi trochu vadilo až by mi ji psyska rozkousaly ;D

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Čelovka
« Odpověď #5 kdy: 03 Září, 2017, 22:32 »
Měla jsem léta sylvu (na 4xAA) .. to mi nastavilo laťku - nepotřebuju světlomet, ale smart světlo.. pak jsem měla štestí na Fénixe HP10 - drží už snad 5 let a fakt nevím co dál.. Tu variantu co zmiňuje Tobi jsem jednou koupila, jmenovalo se to Magic něco a strašlivě jsem prskala a rychle jí někomu se slevou posunula, je to velký, těžký, když se to zapne, startuje to v max režimu (oslní mě), pak se člověk musí problikat přes další režimy až do tmy.. jo a ten aku .eee.. Takže já chci něco aby to dobře drželo na hlavě, bylo to na 4xAA, mělo ideálně dlouhý i široký kužel, aspoň 3 intenzity a pamatovalo si, kde to naposled bylo. Nemusí to být 1000 lm, stačí mi furt těch 220 lm co má ten historický Fénix, jezdila jsem s tím i s 8-10 psama. Do Fénixů se mi už nechce, už to dělaj jinak než tu HP10 a to je problém. Tak jsme zkusili LedLencer..  Vymazlené, dokonalé H7.2 lehoučké, krásně sedí na hlavě, má to štelovací fokus, do dálky dostřelí jak Féniy, akorát slabším kuželem, do šířky fajn na práci. Má to šikovné kontinuální štelování intenzity.. ALE je to na 3xAAA a to je pro midová mushování safra málo, pro dogtrek boží. Mají záruku 7 let a vyměnili nám i čelovku co ji ochutnala myšička. Neuvěřitelné. Asi čelovky už nebudem prodávat, ale za mě má LL mou plnou pozornost a budu se těšit, že u něj najdu to co mi pro spřežení i běžnou práci sedne (bez aku a vydžím s tímjezdit tak 14 dní bez nabíjení)

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Čelovka
« Odpověď #6 kdy: 04 Září, 2017, 08:31 »
Koncem lonské sezony sem nastavil osvětlení káry takto. Čelovku tuto http://www.svitilny-fenix.cz/produkt/led-celovka-fenix-hl55/
naprosto perfektni a bez kabelu, ten už nechci ani videt. A na káru dopředu dvě kulaté led světla, http://www.prexim-megapex.cz/svetla-pro-denni-sviceni-s-homologaci-R1-60109 a motobaterku http://www.autobaterie-pema.cz/motobaterie-exide-bike-maintenance-free-12v-4ah-etx5l-bs_65332.html?gclid=EAIaIQobChMI3afQgvSK1gIVzr_tCh0ZQgJZEAQYBSABEgLERPD_BwE

moc spokojenej
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Čelovka
« Odpověď #7 kdy: 04 Září, 2017, 08:53 »
Helo, popisoval jsem Force Glow ( nejlepe to 3. EVO ). Magic mam porad doma a sviti uz asi 8 let :-) Jen menim kabely. Z Ciny za 800,- kdysi.
LL do 1.500,-Kc je pouze na canocross. Taky mam doma. 2x reklamovane kabely. Jednou OKI, po 2. neuznalI.
Pokud chces poradne svitit 2hodiny, musis mit aspon dve baterie 18650, nejlepe 4. A to uz tezssi je.

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58091
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58091
  • Karma: +0/-0
Re:Čelovka
« Odpověď #9 kdy: 03 Listopad, 2023, 11:06 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58091
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58091
  • Karma: +0/-0
Re:Čelovka
« Odpověď #11 kdy: 04 Únor, 2024, 04:18 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо