Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 PLBM

Autor Téma: PLBM  (Přečteno 4627 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline NeverCryWolf

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-9
    • Malamutkrkonose
    • E-mail
PLBM
« kdy: 26 Únor, 2016, 19:45 »
Ahoj, ve spolek zajímalo by mě, vyjádření někoho kompetentního, například ze svazu ;) k textu níže od Zdeňka Dolejše. Přijde mi trochu smutné, když už tam ten sníh fakt je, že se to nejede. Asi těch závodů na sněhu bylo letos  tolik, že jsme úplně přesycení, že?
O provázanosti Licence - Svaz - zimní závody - a PLBM sebráno MR bez vysvětlení - nějak nechápu k čemu bych měl nadále platit licenci.
Citace Z.Dolejš:
Závody jsem zrušil, nikoliv pro nedostatek sněhu, ale protože se do současné doby přihlásil pouze jeden závodník. Já nepošlu četu 10.ti lidí upravovat trať , aby se svezli třeba jen tři závodníci. Hlavní vinu na nerealizaci závodu má vedení SSPS, které i přes rozhodnutí na zářiové schůzi, zrušilo na tomto závodě MR ČR. Byly připraveny poháry, medaile a mnoho cen od sponzorů. Celkové náklady jsou kolem 15.000,- Kč. Zajímalo by mne, kdo to uhradí. Z.Dolejś  Mrzí mne, že jsem musel závod zrušit, pokud přijedete, asi se na Bukovce bude moci v sobotu trénovat,. večer se v Bystřeci určitě posedí, možná bude i country večer. Zdraví Zdeněk Dolejš

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:PLBM
« Odpověď #1 kdy: 26 Únor, 2016, 22:26 »
Nejsem Petře ten kompetentní, ale řeknu Ti SVUJ názor i když, jak to tady znám se zlou se potáhnu :-), protože komentovat příspěvky poslední dobou se nevyplatí, i když to myslíš v dobrém.  Trošku nechápu jakou souvislost se zrušením závodu má statut MR, když se na tento závod přihlásil JEDEN závodník?? Nepoukazuje to na něco jiného? Nebo si snad někdo myslí, že by statut MR zvýšil počet závodníku? Osobně si myslím, že v poslední době je spousta důkazů, že nikoliv a i sám pořadatel to poznal v loňském roce, kdy statut MR měl a přijela tam hrstka lidí. Navíc podívejme se, jak se na tomto závodě měnil počet závodníků za posledních 6 let. Já osobně tam nikdy nebyl, ale od spoustu musherů jsem za poslední 3 roky slyšel problémy s organizací apod..  Mě osobně to přijde jako zvolání pořadatele do tmy a hledání a poté svedení viny na někoho jiného za zrušení závodu, protože jak sám pořadatel uvedl byl přihlášený JEDEN závodník. A upřímně ti to řeknu tak. Do středy jsem čekal, na vyjádření pořadatele ke stavu sněhu, abych se případně mohl dohlásit. Četl jsem jeho kommenty na stránkách PLBM a poslední je, že situace není ideální. Až ve středu odpoledne se objevila na  stránkách mushingu, že je závod zrušený. Proto jsem se já ani další se kterými jsme chtěli v případě konání závodu chtěli dohlásit, nedohlásili. Navíc jsem sledoval webcamery a viděl jsem jen zeleno. Podotýkám, že prioritně bych se rozhodl pro Haidmuhle, ale když závod zrušili tam, chtěl jsem jet někde na sníh, vzdálenost mi vyhovovala a Červenovodské sedlo bylo v plánu.
Víš, nesouhlasím se vším co svaz vždy udělal nebo neudělal, ale poslední dobou mi přijde to, že si všichni ztěžují a nejlépe na vše. Jsem šťastný, že nejsem v STK, protože všem se nezavděčíš a vždycky někdo bude kritizovat. Dáš jako STK MR do Haidmuhle budou si ztěžovat, dáš MR na Mísečky k MR SKJ zase se najdou kteří si budou ztěžovat, protože jim např. nevyhovuje trať, dáš MR do Červenovodského sedla, věř že si budou opět ztěžovat na něco jiného např. na organizaci, zrušíš MR úplně pro špatné podmínky budou si ztěžovat. 100 lidí, 100 chutí. Osobně bych nejraději i když mám jiný plán na víkend, sedlt do auta a jel se na Suchý vrch projet, abych viděl ty ideální podmínky. A to, že měl pořadatel připravené ceny?? No to má snad každý pořadatel a to riziko zrušení nese on. Copak si třeba Aleš Pícl ztěžuje, že má ceny na zrušenou Ledovku?  A to je TOP závod. Osobně si myslím, že hlavní důvod zrušení závodu je minimální zájem závodníku o tento závod. Je to smutné, ale je to tak. I nízký zájem o zimní závody je smutný a mrzí mě, ale bohužel smiřme se s tím nebo hledejme důvody, jak to změnit. Ale aktivně a ne pasivně tady mushingu. Jo a prosím tě já ten článek směřuji obecně, ne jen tobě, abys to prosím nebral osobně :-)
P.S.: Doufám, že ten jediný přihlášený závodník jsi byl ty....
« Poslední změna: 26 Únor, 2016, 22:40 od MaUr »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:PLBM
« Odpověď #2 kdy: 27 Únor, 2016, 00:47 »
Za mne (jsem jeden za 3 členů STK za otevřené):
Před rozhodnutím co s MR jsem se zde na diskusi a po telefonu pokusila zjistit, kde bude větší účast. Vyhrálo Haidmuhle.
Statut MR má pramalý vliv na účast. Lidi jedou tam, kam chtějí  a kvůli medaili své rozhodnutí většinou nezmění.

Co mne mrzí je to, že vůbec byl Bystřec veden jako náhradník. Loni měl závod statut MR v šestkách. Přijelo celkem 9 !!!!! týmů - ne do kategorie, ale na celý závod :( V šestkách byl v B jediný Martin Souček a v B2 Kelemen a Pešková  ... a to závod MĚL statut MR!!!  Takže svádět něco na statut MR je nesmysl.
Jinak závod byl letos veden jako NÁHRADNÍK na MR (nic jsme nezrušili, jen náhradník nebyl potvrzen)

Reportáž z naší poslední účasti na Bystřeci - naštěstí se nic nestalo, ale bylo to o pár minut (spadnul strom do místa, kde byl před chvíí stakeout se psy)
http://samota.mushing.cz/2008/06Bystrec/Bystrec.html


« Poslední změna: 27 Únor, 2016, 01:05 od HelaL »

Vanda

  • Host
Re:PLBM
« Odpověď #3 kdy: 28 Únor, 2016, 15:50 »
Škoda že se neobjevuji informace o stavu trati na připravované závody,alespoň v týdnu kdy se závody pořádaji
Info by mělo probihat na stránkách  mushingu a ne na jiných stránkách klubových.
Potom se pořadatelé diví ,že  je malo přihlášených.Chtéla jsem na závody  přijet ,ale info žádné.
Takže bohužel
Ještē k placeni startovného předem na učet pořádajicího klubu,po zrušeňí závodu by bylo šlušné vrátit startovné
plátci startovného .
Jistý renomovaný klub to doposud neudělal .zatim nebudu jmenovat.
Ahoj Vanda

Kamila Šrolerová

  • Host
Re:PLBM
« Odpověď #4 kdy: 28 Únor, 2016, 21:39 »
Doprčic lidi, já už toho začínám mít fakt dost. Renomovaný klub startovné vrátil. Někteří mě psali už zpět, že v pořádku. POkud ti Vando nedošlo startovné je tak moc těžké napsat pořadateli, nebo přímo mě??? To se pořád musí psát na nějaké diskuse dvojsmyslné narážky, pichlavé poznámky, a já nevím co všechno. Se snad všichni z těch diskusí pomátli? To bys ke mně v hospodě taky přišla a řekla mi to takhle? ??? Nebo bys přišla a prosím tě Kamilo, vraceli jste to startovné? Mě nedorazilo děje se něco?? Renomovaný klub startovné vždy vrátil, takže pokud ti nedošlo, tak jsem třeba mohla udělat chybu v účtu ...
Jdu to zkontrolovat.
Kamila

Kamila Šrolerová

  • Host
Re:PLBM
« Odpověď #5 kdy: 28 Únor, 2016, 21:57 »
Platba ti odešla 23.2. z účtu. Nechci tu zveřejnovat tvoje číslo účtu. TAkže pokud ti to nedošlo, zkus mi napsat, a domluvíme se.

Lukášovi Čechurovi jsem ihned po zrušení říkala, že vracet startovné bude přesně po Mísečkách, protože většina závodníků si startovné převedla na Mísečky. TAkže jsem vyčkávala jak to bude s ostatními závodníky. Ihned po skončení Míseček to všem odešlo na účet.

TAkže klidně můžeš jmenovat klub, neboť v tom nevidím nic špatného, vždy jsem vše vrátila, nikomu nic nedlužím. Ale chybu v účtu jsem udělat mohla.

Hezký večer.

Vanda

  • Host
Re:PLBM
« Odpověď #6 kdy: 01 Březen, 2016, 09:54 »
platba dorazila včera
Vanda

Anita Mikutová

  • Host
Re:PLBM
« Odpověď #7 kdy: 01 Březen, 2016, 11:36 »
Ahoj všem. Normálně se do diskuzí nepouštím, protože pak se to vždy zvrhne někam jinam. Jako např. Vanda, která sem hned dala odkaz na pořadatele z jiného závodu ohledně startovného :-):-) Ale to jen tak pro úvod.

Já sama jednou absolvovala tyto závody. V té době se Zdeňkovi Dolejšovi nedalo ani pořádně dovolat. Takže moje 300km dlouhá cesta na závody byla trochu stresující v tom, že nikde sníh nebyl a Zdeněk tvrdil, že tam sníh je. No sníh tam byl - sice jen na tratích a asi tak cca 25cm, ale byl tam. Dnes už má webové stránky, alespoň něco. MR měl jako náhradník, vždy o něj na schůzi usiluje, ale protože se mu na závod lidi nehrnou, tak je to vždy velká debata. Zdeněk je pak uražen, že nedostal jeho závod status MR. Tak je to každý rok na schůzi...

Takže je spíše otázkou proč mu tam lidi nechtějí jezdit??? !!! Na novém místě stake-outu jsem již nebyla, ale to staré bylo děsné. Stálo se u hlavní silnice, jezdilo se přes hlavní silnici a co se týká zázemí, žádné tam nebylo. Jen místní bouda, kterou večer zavřeli. Vše se odehrává v cca 15km vzdálené hospodě, i vyhlášení. A kdo v dnešní době bude přejíždět z místa na místo. Před 20ti lety to byla normálka, ale časy se mění.

A jak píše na stránkách, sněhu tam měl málo a ještě mokrého, takže si myslím, že zrušení závodu neudělalo STK, ale on sám a teď to jen na něco svádí. Nemusel dělat MR, mohl udělat normální krásný sněhový závod.

Janapf

  • Host
Re:PLBM
« Odpověď #8 kdy: 01 Březen, 2016, 16:56 »
Pan Dolejš opravdu shání závodníky, jak se dá. Jak jinak si vysvětlit, že přemluvil jednoho závodníka, aby jel závod s 8měsíčními psy.

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 66615
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 66615
  • Karma: +0/-0
Re:PLBM
« Odpověď #10 kdy: 03 Listopad, 2023, 05:03 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 66615
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 66615
  • Karma: +0/-0
Re:PLBM
« Odpověď #12 kdy: 03 Únor, 2024, 22:03 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 66615
  • Karma: +0/-0
Re:PLBM
« Odpověď #14 kdy: Včera v 22:44 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru