Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Koloběžka pro amatéra do terénu

Autor Téma: Koloběžka pro amatéra do terénu  (Přečteno 7709 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivis

  • Host
Koloběžka pro amatéra do terénu
« kdy: 19 Říjen, 2013, 21:30 »
Ahoj,

ráda bych se zeptala na vhodnou koloběžku do terénu pro amatéra. jsem menší postavy (156 cm). Už jsem pročetla nějaké diskuze, ale moc chytrá z toho nejsem a navíc jsou většinou staršího data, tak nevím zda se něco nezměnilo.... Závody neplánuji, spíš jen rekre k utahání mých malých loveckých psů (teriéři - tam by byli v zápřahu dva, ale nevím jestli to není úplná blbost ) a jednoho většího tahače ( je to kříženec 45 kg a tahání ho dost baví) - ozkoušeno na caniscrossu....

za každou radu budu ráda....

Díky

Offline Kotec

  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #1 kdy: 20 Říjen, 2013, 16:44 »
Záleží na tom, kolik do toho chcete investovat:
Pokud stačí levnější stroj, dá se jezdit na Yedoo Mezeq, která stojí asi kolem 3.500 Kč, nejlevněji zde: http://www.okolokola.cz/okolokola/eshop/7-1-Kolobezky/0/5/312-Kolobezka-YEDOO-Mezeq-V-brake-Superior-Black-Green-ZDARMA-DAREK . Je to celkem terénní stroj, jen samozřejmě v extrémnějším terénu a rychlejším tahu už se to trochu klepe, jelikož nemá např. odpružená řídítka.
Pokud chcete investovat víc, dá se zakoupit Kostka Mushing, která stojí kolem 9.000 Kč, http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000003258-kolobezka-kostka-mushing/ . Tam má odpružená řídítka, držák na vodítko a vodítko v základní výbavě, navíc je robustnější konstrukce.
Samozřejmě jsou i jiné, závodnější stroje, ale ty už jsou většinou přes 10 000 Kč.

Offline zuzacko

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #2 kdy: 01 Listopad, 2013, 09:16 »
Mám rovnakú dilemu, akú kolobku, zo začiatku som rozmýšľala presne nad Yedoo mezeq ale disk, keďže ešte stále nie som rozhodnutá, čo by ste mi povedali na kolobežku Worker  dezire 26-20?

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #3 kdy: 01 Listopad, 2013, 10:05 »
Mám rovnakú dilemu, akú kolobku, zo začiatku som rozmýšľala presne nad Yedoo mezeq ale disk, keďže ešte stále nie som rozhodnutá, čo by ste mi povedali na kolobežku Worker  dezire 26-20?

Přemýšlet možno :) akorát že kontejner z Číny s 26 Workrem dlouhodobě nedorazil a nejsou zprávy že by se situace zlepšila .. co mám já informace od Workru. Takže cena pěkná, užitná hodnota... odpovídající :), ale není a asi jen tak nebude.

My se zatím držíme Kostek, na Kostelci byly k vyzkoušení ty nové kousky s úžasnými středy ..proto je Kostka zas dražší.. no ale to fakt jede o poznání lépe, malý odpor .. a to už předtím jezdila dobře  :) .. stojí hlavně za úvahu pokud má člověk slabšího pejska.
Jinak Kostka rám se dá naskládat i s levnými díly, tj dobrý rám, levné díly (4600Kč)

Zajímalo by mne srovnání Mezeq x Kostka (teda pokud je mezeq s 26 kolem)
« Poslední změna: 01 Listopad, 2013, 10:21 od HelaL »

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #4 kdy: 01 Listopad, 2013, 11:11 »
Helo: tenhle web bys mela znat... :-)
http://priblizovadla.cz/yedoo-mezeq-nanecisto/

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #5 kdy: 01 Listopad, 2013, 11:32 »
Helo: tenhle web bys mela znat... :-)
http://priblizovadla.cz/yedoo-mezeq-nanecisto/

joo, to jsou přesně ty informace, co maj cenu zlata.. stojánek na náběhový hraně :), pěkný shrnutí... velkej chlap na mezkovi :) .. jenže pro menší holku - mooc těžký.... díky :)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #6 kdy: 01 Listopad, 2013, 13:10 »
:-) praaave...
V teto cenove hladine jde POUZE o ty "stojanky" :-)
Nova kolobezka do 5.000,-Kc je solidni kram do garaze :-) Nebo proste pro dite na sidliste okolo bloku. Nic vic!

Offline Kotec

  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #7 kdy: 01 Listopad, 2013, 14:47 »
:-) praaave...
V teto cenove hladine jde POUZE o ty "stojanky" :-)
Nova kolobezka do 5.000,-Kc je solidni kram do garaze :-) Nebo proste pro dite na sidliste okolo bloku. Nic vic!

Ale no tak, co proti Mezqovi? Já na tom normálně jezdím a i další dva lidi mi řekli, že jim subjektivně přijde v zápřahu lepší (stabilnější) než Kostka Tour... Jasně, pokud má někdo ESP (ještě navíc třeba 2 ks) nebo chce jezdit na úrovni MR/ME/MS, tak bych do toho nešel. Ale rekreační mushing s průměrkou do 20 km/h (neboli typicky 1x SH, AM nebo SA), proč ne?

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #8 kdy: 02 Listopad, 2013, 22:36 »
musím se kolobky od yedoo zastat. jsem ženská 163cm, 60kg (možná o malinko víc,nevím:-D) a maniuplovalo se mi s ní výborně. nepřišla mi nějaká těžká.jezdila jsem na ní s jednou hyperakční čubinou 30kg a bylo to super. bohužel jsem ji byla nucena prodat,protože mi začal stávkovat pohon. ale jinak jsem na ni nedala dopustit. uvezla i stokilovýho chlapa v naprostý pohodě, byla jsem moc spokojená.

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58198
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58198
  • Karma: +0/-0
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #10 kdy: 02 Listopad, 2023, 14:11 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58198
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58198
  • Karma: +0/-0
Re:Koloběžka pro amatéra do terénu
« Odpověď #12 kdy: 03 Únor, 2024, 04:49 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting