Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ME FISTC 2010 Rakousko

Autor Téma: ME FISTC 2010 Rakousko  (Přečteno 13259 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #15 kdy: 22 Listopad, 2010, 13:02 »
 ;) tak jen tak porovnání  haskouních rychlostí : sprint C1 vítěz 26,45 km/hod, Habas 3. 26,14 km/hod
                                                                 B1 vítěz 23,00                                                        
                                                                 A1 vítěz 22.81            Brzek 3.  17,39
čili úroveň C1 dost dobrá, B1 a A1 vítězové jakž takž
a Midaři B - Stejskal 20.695, 3. Radka Palýzová  17,756
tož jsem se ve svém odhadu 18 - 20 km/hod  v MIDu na bednu nespletl  ;)
« Poslední změna: 22 Listopad, 2010, 13:59 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #16 kdy: 22 Listopad, 2010, 13:42 »
CC2 - slušnýýýý   :-)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #17 kdy: 22 Listopad, 2010, 14:10 »
Jiri St.: Tvoje reakce mi prijde legracni.  ;D
Brz.: Kdyz se podivas na vysledky, tak jsou nejmensi odstupy v Rak. 10s, ale povetsinou desitky sec., ne-li minuty. Na Horniku byli 3 lidi ve 2 sec. v 1.kole a ve 2.kole 2x 2lidi v jedine sec. a jeste vedle sebe! ...tak to snad ani srovnavat nejde, ne?! A okresni prebor ( dle prerozdeleni placek )to byl bezpochyby, vsak jsem to i psal.

Pro me za me at si kazdy jezdi co chce, je to stale jen zabava a Sebrle, Neumanova ani Kreuziger mezi musherama FAKT neni. Presto si myslim, ze je to jen umele vytvareni kateg. a drobeni konkurence.
Tobi

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #18 kdy: 22 Listopad, 2010, 14:16 »
Pro me za me at si kazdy jezdi co chce, je to stale jen zabava a Sebrle, Neumanova ani Kreuziger mezi musherama FAKT neni. Presto si myslim, ze je to jen umele vytvareni kateg. a drobeni konkurence.
Tobi

lehce OT  :D
a proto jsem zvědav na Matese jak se mu a hlavně psům povede na GO (o Vrtulníka a Jirku strach nemám  ;) )
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #19 kdy: 22 Listopad, 2010, 17:49 »
Tobi: Souhlas, drobeni kategorii je k nicemu (viz k cemu u nas vedlo rozdeleni scooteru s jednim psem, ale zase je vic lidi na bedne, ze jo...). Nicmene ty canicrossy se dvema jsou zalezitost cistokrevnych a my, co mame doma psy placave, se tomu muzeme maximalne podivovat ;D. A muzeme doufat, ze tyhle exoticke zalezitosti se u nas neprosadi...

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #20 kdy: 22 Listopad, 2010, 18:09 »
CC2 - slušnýýýý   :-)


To je přece jasný...na kolobce se bojí, o káru si při běhu zakopává...tak CC2 ;)
Ale zase ruku na srdce, divácky to vypadá líp, než když maník za zběsilého řevu hrne ty dvě nešťastný zvířata před sebou a tlačí tříkolku z kopce...

MiVo

  • Host
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #21 kdy: 22 Listopad, 2010, 20:13 »
TO ježura  : možná moc machruješ, s čím jezdíš ty ? Ať si každej zapřahá co chce,... i když i mě ty kategorie připadají směšné.
OK? Miloš 

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #22 kdy: 22 Listopad, 2010, 20:21 »
No jo drahouši, ale já s tím s čím si jezdím nelezu na mistrovství čehokoliv ;)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #23 kdy: 22 Listopad, 2010, 20:21 »
je přece jasný...na kolobce se bojí, o káru si při běhu zakopává...tak CC2 ;)
Ale zase ruku na srdce, divácky to vypadá líp, než když maník za zběsilého řevu hrne ty dvě nešťastný zvířata před sebou a tlačí tříkolku z kopce...
Leni, kdyby to napsal kdokoliv z kachňáků bezpapírových, bylo by to na lynč :) Ty jako zástupce mamutího plemene můžeš  :D :D :D

Jako poznámku pod čarou můžu uvést perličku k mému CC2 - chtěla jsem zavést dva čtverkové leadry (Majda, Endy) na trať v Itálii. Rozum jsem ztratila patrně při pohledu na Martina, který si bral také dva leadry, ale osmičkové 20 kg fenečky.. v postrojích..
Musheři, které jsme míjeli, se zájmem sledovali... moji 30 kg bobečci po průchodu startem regulérně odstartovali a já se na opasku vznesla. Bez jakékoliv možnosti ovlivňovat směr či rychlost pohybu jsem byla unášena kupředu a začala si vybírat místo a způsob jak zabrzdím šňupákem v zemi dřív, než si vymknu kotník.
Naštěstí Martin vepředu uslyšel můj zběsilý řev, vrhl se dvojce statečně do cesty a zachránil mne  ;D ;D ;D ;D
Tož tolik ke dvojce bez brzděných kol ... Trať jsem pak šla pěšky na dvakrát  ;D
« Poslední změna: 22 Listopad, 2010, 20:40 od HelaL »

MiVo

  • Host
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #24 kdy: 22 Listopad, 2010, 20:28 »
Tak ty si žena  :) , chápu, .... nechápu-nerozumím
PS : proč jsi se nezůčastnila ???
OK?

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #25 kdy: 22 Listopad, 2010, 20:33 »
No protože by tam ten nešťastník v cíli stál ještě teď a místo čučení na stopky by listoval kalendářem ;D

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #26 kdy: 22 Listopad, 2010, 21:33 »
Lenko, ty se podceňuješ, ty medailistka z Reingers!!! ;D

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #27 kdy: 22 Listopad, 2010, 21:39 »
I ty lichotníku :-* Se mi to náhodou rozutíkalo...a správným směrem... (o tom, že ten rakouskej důchodce se mnou v kategórii už spíše couval nikomu říkat nebudeme, že nee :-X)
« Poslední změna: 22 Listopad, 2010, 21:41 od ježura »

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #28 kdy: 22 Listopad, 2010, 21:50 »
No a proč se nepochlubit, já tam taky jednou vyhrál, když jsme byli dva v kategorii. A o tom ty kategorie jsou. :D

Offline brona

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-13
    • www.frystak.tombru.com
    • E-mail
Re: ME FISTC 2010 Rakousko
« Odpověď #29 kdy: 23 Listopad, 2010, 09:50 »
Ahoj  mam zato že je hezké že se něco dělá a proč nemít kategorie když jsou nato sponzoři a dáse to ohodnotit.
Motivace je to hezká není důležité vyhrát ale dokončit závod
 Brona