Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jičín 2010

Diskuzní fórum > Závody

Jičín 2010

(1/7) > >>

JK:
Ahoj přátelé a kamarádi .. Chci vám všem poděkovat za účast a bezproblémový průběh letošního závodu. Po vyhlášení jsme díky některým všímavým závodníkům zjistili, že časy druhého (nedělního) kola jsou u VŠECH závodníků delší o 3 minuty. Tato chyba nemá vliv na pořadí, protože se týká VŠECH závodníků. Chci se za tuto chybu omluvit. Nápravu samozřejmě zjednám a správné výsledky pošlu na internet. Ještě jednou se za to omlouvám a doufám, že nám tuto peripetii prominete.  ::)
Díky, za MC Jičín .. Jiří Kubelka.

sulika:
To neva,stejně to bylo u Vás hezký.Dáše jsem vyndal z očí hlínu do dvou květináčů. :D

brzekm:
Díky za pěkné závody, já jsem si to dostatečně užil zejména v neděli. Sice sjezd ze Zebína byl asi na maximální hranici bezpečnosti, ale pokud se lámaly jen kola u kár a tříkolek, tak je to furt dobrý. Jako obvykle přidávám pár foteček a těčím se na další fotografy. Tak dávejte fotečky, dávejte.

www.brzekm.rajce.idnes.cz/Jicin_2010/

Mějte se Martin a spol.

RomanH:
Super závod, skvělá a rychlá trať. Bezvadné páteční dostihy :)

kmochačci:
I mi děkujeme pořadatelum za pěkné  a velmi teréní závody ,ikdyž pro Vandu asi podzimní závody skončily ,má po pádu pod Zebínem těžce pohmožděné rameno.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi