Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tři Studně

Diskuzní fórum > Závody

Tři Studně

(1/12) > >>

šípy:
řekne nám STK co se stalo? díky

RomanH:
asi rovnost času doktore. Proč by jinak vyhlašovali dvě první místa. :)) ze soucitu to asi nebylo. :))

Veny:
nejsem STK, ale stalo se z mého pohledu toto.... Já Vendula Pekárková startovala za Kamilou Liškovou s 10 vteřinovým odstupem.... situace v cíli : moje fena na natažené šňuře v cíli, pak Kamila se Skyppem, který byl půl tělem před kolem a pul tělem vedle kola, a pak já:), takže nejprve vyhrála dle rozhodčích Kamila, která byla dříve v cíli, pak ,  teda změna na to, že vyhrává pes v cíli..... no a dnešním závěrem STK je toto .... jsme obě rády .... ale nevím nevím .... jestli je dobře, že se toto děje na MR... ,že člověk co mačká stopky neví koho má měřit zda psa nebo závodníka....

Stoky:
...o nepovedeném startu Gundersenovou metodou v bkjm ani nemluvím... Je to smutný, že se toto děje na MR. Letos bylo opravdu hodně nedotáhlých věcí :(

Tobi:
...jak na pionyrskem tabore. Od startovani az po rozdavani medaili ;D ;D ;D
Tobi

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi