Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hrob a Vroutek 2014

Diskuzní fórum > Závody

Hrob a Vroutek 2014

(1/5) > >>

Profesor:
od včerejšího večera fungují přihlášky na http://www.kskps.info  8)

HuskyW:
Čekáme na schválení RZT a pak hurá do toho  ;)

sulika:
RZT jsou odklepnuté , račte použít. ;)

Jirka Valko:
 8) Jééé Hrobík a už za týden. No a mě se to moje minikomando válí na posteli. Všichni májí zavřené oči a kopou okolo sebe nožičkama. To se jim asi zdá, jak honí kačenky ve Stromajdě ;D. Začíná mushingová sezona a my jsme v letnim režimu. Spíme a spíme. Tak rychle vstávat a cvičit. Lépe řečeno trénovat, aby jsme na Hrobíku neusnuli. Koukám že Ládík Holý je přihlášený v kategorii jun. Tak budeme fandit a dovezem řechtačky. Tak at se vám daří v závodní sezoně. Čauky 8)

Jirka Valko:
Ty jo, ted jsem probral k životu svoje haskouní minikomando 8). Hurá. Berem 2 kategorie útokem vpřed. No a nebo vzad. Kdo to má ted vědět. ;) Moc se těšíme.  :-*
Takhle nádherné sprintíky si opravdu nezaslouží tuto diskusi. Šoupněte to jinam.  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi