Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008

Autor Téma: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008  (Přečteno 22004 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline petr toncar

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« kdy: 28 Srpen, 2008, 10:35 »
10.-11.10.2008 Děčín
propozice a přihlášky na www.canicross.cz, též na www.canicross.cz/ec
Uzávěrka přihlášek 15.9.2008
zahraniční info, mapy,fotky trati na www.ecf.cc
tiskové zprávy a zajímavosti na http://www.canicross.cz/ec/index.php?call=data&f=2Čeští reprezentanti mají v rámci startovného reprezentační bundu zdarma a triko s logem ME.
páteční raut na zámku a sobotní společenský večer s večeří též zdarma.
Upozorňujeme, že jména a počty startujících budou zveřejněny na stránkách až po uzávěrce.

Offline michal23

  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #1 kdy: 29 Srpen, 2008, 22:50 »
Ahoj Petr!
Czy jeden reprezentant z Polski też może mieć bundu a triko z logiem ME zdarma?
Michał

jara

  • Host
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #2 kdy: 01 Září, 2008, 07:34 »
Ahoj. Je potřeba nějaká speciálníá délka vodítka a přichycení vodítka k člověku (finský hák). Díky za odpoveď

Offline petr toncar

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #3 kdy: 01 Září, 2008, 08:58 »
Ahoj Michal, triko bude i pro tebe :-), všichni závodníci dostanou. Bunda je pouze CZECH REPUBLIC. Zbylé kusy budou ke koupi při ME. Petr

Offline petr toncar

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #4 kdy: 01 Září, 2008, 09:03 »
Pravidla ME jsou na stránkách www.ECF.cc, bohužel zatím jen ve FRj a Nj, připravujeme anglickou i českou verzi. Bude na www.canicross.cz/ec. Finský hák netřeba, délka lajny v nataženém stavu 2m pro CC a 2,5 pro Bkj. Petr

Lucie

  • Host
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #5 kdy: 02 Září, 2008, 08:30 »
Dobry den,
vubec nepatrim mezi mushery, ale dostaly se mi do ruky propozice na tuto akci a velmi me zaujala kategorie veteranu. Mam docela akcniho psa, se kterym chodime behat, sice to nejsou nejake oslnive vykony, ale bavi nas to. Jelikoz jsem na zadnych jinych zavodech zatim nenasla kategorii veteranu vypsanou (mozna spatne hledam), tak bych se rada prihlasila do Decina, i kdyz  bych byla asi jedina, kdo by se sel jen tak probehnout bez zavodeni, spis chci jen porovnat nase vykony se sobe rovnymi. Jen netusim, jestli je potreba licence. Mohl byste mi, prosim, odpovedet?
Predem dekuji

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #6 kdy: 02 Září, 2008, 09:43 »
Lucko, na běžných podzimních závodech míváme přes 10 kategorií. A to počítám jen CCW a CCM bez dělení podle věku. Toto množství kategorií je vnímáno veřejností spíše negativně, protože se v tom málokdo vyzná :)
Proto většinou pořadatelé nedělí tyto kategorie dále. To neznamená, že se tam člověk nemůže přihlásit a srovnat si pak "vlastní" výsledovku (podle věku, plemene.. :)

Na běžné závody III. třídy můžeš i bez licence, pořadatel může vyžadovat až dvojnásobné stratovné (ale myslím že to nikdo nedělá).
Na závody I. třídy - typu MR se nelze bez licence přihlásit.

Děčín je závodem ME - obecně vzato, závod úrovně  ME není úplně nejvhodnějším místem pro první seznámení :)
ale musí ti konkrétně odpovědět pořadatel, jak je to s nominací na tento závod - jaká pravidla má ECF (kdbys chtěla na ME ESDRA nebo MS IFSS - nešlo by to bez licence a bez nominace).

K licenci potřebuješ být členem v klubu a vyplnit testík, který prokáže, že ses seznámila s řády, podle kterých se závodí.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #7 kdy: 02 Září, 2008, 10:23 »
Lucko je to dobré, právě si vyhrála cenu "Perlička týdne".
Dotaz typu : sice nepatřím mezi piloty F1, nemám licenci, a dozvěděl jsem se o MS F1,  ale mám doma  rychlé auto ...........atd
si to jistě zaslouží.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Lucie

  • Host
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #8 kdy: 02 Září, 2008, 11:14 »
Ok, omlouvam se, ze jsem se zeptala. Velmi dekuji za odpoved Hele, ta dalsi odpoved me pobavila. Jsem sice clovek, ktery v CC nezavodi, ale dost dlouho jsem na mezinarodni urovni behala, psa jsem si poridila jako spolecnika. Ja chapu, ze pro Vas tento sport je asi (pokud jde o sportovni odvetvi) stredobodem sveta, ale pro me to je po zkusenostech z atletiky spis jen takova zabava a osobne si myslim, ze CC muze behat dobre kdokoliv, kdo umi behat a ma aspon trochu slusneho psa. Klidne me za tento nazor ukamenujte!
Propozice na akci se mi dostaly do ruky nahodou, zaujalo me to, tak jsem se proste zeptala. Vite, vy tu mluvite o "MS v F1", ovsem na to se clovek musi nominovat, tento zavod, jestli jsem cetla spravne, nominacni neni, proste jsem to brala tak, ze to sice je ME, ale tak vazne to nebude ( napr. v porovnani s ME v atletice ci cemkoliv jinem) a o co jde, vzdyt stejne nekdo posledni byt musi a byla by to moje ostuda. Proste me zarazilo to, ze zde neni zadna nominace, tot vse.
to HelaL: Treba se ukazu. Nenapadlo me v mem veku lezt mezi mlade holciny, nechtela jsem byt za exota, ale pro nektere jim uz stejne po tomto dotazu zustanu, tak co:-D.
to Djihad: Je strasne jednoduche hned nekoho za dotaz, byt pro Vas blby, setrit a odsoudit. Holt nekteri z nas ziji v jinem svete, s jinymi zkusenostmi, s jinymi prioritami. Po desitkach let v zahranici jsem se vratila zpet do Cech a koukam, ze mentalita nekterych cechu se proste nezmenila, coz je ve finale dobre, protoze jinak by to tu byla desna nuda:-).
omlouvam se za delku prispevku a za pripadne chyby!

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #9 kdy: 02 Září, 2008, 11:31 »
To Lucka:  Nechci mluvit za poradatele, ale myslim, ze ti nikdo v ucasti branit nebude.  V kategorii zen veteranek jiste moc silne zastoupeni cech nebude, tak kazdy zavodnik bude vitan. 
Takze na www.canicross.cz najdes propozice.




Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #10 kdy: 02 Září, 2008, 11:38 »
Lucko, v kterémkoliv věku - klidně se ukaž na jakýchkoliv (běžných) závodech!

K tomu ME - jako pořadatel bych měla veliký strach pustit tě jako úplného začátečníka - jednak jde o seznámení s pravidly a zkušenosti, jednak jde o chování tvého psa, které mozná nemáš vyzkoušené např. v prostředí hromadného startu, nebo při předbíhání. Co kdyby se tvůj pes po někom ohnal a zranil nebo dokonce vyřadil ze sezóny jiného psího sportovce...
Ale konečné slovo ti musí dát pořadatel tohoto konkrétního závodu.

Jo a Djihada neřeš, bez něj by tu byla nuda  ;)

Lucie

  • Host
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #11 kdy: 02 Září, 2008, 11:50 »
to HelaL: Doufam, ze Ti teda taky muzu tykat. Vis jak, je mi skoro 60, takze jsem se do zadne bezne kategorie nehrnula. Jinak pokud jde o meho psa, tak o nej se opravdu nebojim, ma za sebou minimalne 10 zavodu ve sprezeni a se synem jezdil  bikejoring, takze rapl to opravdu neni. A jak uz to byva synek vyletl z hnizda a odmitl se stehovat zpatky, tak mi Mave zustal.....
Jinak, at se poradatel neboji, startovat opravdu nebudu, timpadem nemusi ani odpovidat na mail me hodne skoronetere, kterou jsem sondazi take poverila:-).
Lidicky, timto se s Vami loucim a asi zustanu navzdy v one bezne pejskarske populaci a budu Vam tajne fandit doma z kresla :),jeste uvidim.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #12 kdy: 02 Září, 2008, 12:20 »
Sorry tedy, ale na Tvém příkladu je krásně vidět jak lidé zvenčí canicross vnímají. Kdokoliv kdo kdysi někde trochu běhal, si myslí to co ty. Víš kdyby se Tvá otázka týkala běžných sezoních závodů ani neceknu, ale zkouška na ME  (někteří tady  to zá vrchol své sezony i kariéry považují) je vysloveně provokující, a jelikož jsem tu zá třídního šaška, rýpl jsem si, klobouk dolů před tvojí reakcí.
P.S. Já osobně si taky myslím, že každej kdo startoval na OH, MS atletika , by se psem kterýho by nemusel táhnout na špagátě byl někde na bedně. Třeba maratonci s průměrem 18-20 km/ hod  na 42 km.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #13 kdy: 02 Září, 2008, 12:35 »
Citace z Diskuse na www.canicross.cz, odpoved je od poradatele:

Datum: 10.06.2008 - 07:23:16 | x |
Jméno: Honza

Ahoj. Může se na ME přihlásit i "normální" člověk,, pokud si zaplatí startovné a má platnou licenci?? Díky za odpověď

Odpověd: 15.06.2008 - 12:57:35
ahoj,předpokládám, že všichni startující budou normální. Koho považuješ za nenormálního? Jinak díky pořadatelství se nás netýkají početní kvóty a o nominaci rozhoduje pořadatel. Nečlenům ECF bude povoleno startovat na podkladě individuálního zaručení pořadatelem. Do konce června budou hotové propozice.Zde či na www.ECF.cc.
 
« Poslední změna: 02 Září, 2008, 12:37 od zimon »

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: ME v canicrossu a bikejoringu Děčín 2008
« Odpověď #14 kdy: 02 Září, 2008, 13:24 »
Lucko něbo si zkus položit otázku sama, z jiného hlediska.
Je to ME nějaké určité sportovní organizace, reprezentování v ní sdružených zemí, vyvrcholení její celoroční práce, sezony kariéry atd. Učastním se jakoje její stálý či přidružený člen v nějakém klubu práce, závodů, či platím alespon členské příspěvky? Mám platnou licenci, znám řády, podminky zá kterých se soutěží , mám odpovídající předepsané vybavení. Výsledky z předešlých let, které mě předurčují k repre své země?. Nebudu svým vystupováním, výsledkem, nezkušeností,  nějak zatěžovat ostatní člen , či pořadatele této její ace. Budu tedy vhodně reprezentovat svou zemi, členskou organizaci, klub?
Zasloužím si to?
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky