Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 řetěz na tréning

Autor Téma: řetěz na tréning  (Přečteno 4001 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

zbycho heczko

  • Host
řetěz na tréning
« kdy: 31 Říjen, 2011, 05:40 »
Ahoj,
máte někdo zkušenost s tréningem s řetězem?  a můžete poradit  jak těžký a jak dlouhý? mám to za grónského psa.
díky
zh

hecko

  • Host
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #1 kdy: 31 Říjen, 2011, 11:53 »
http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1800.0

máš to hned podtím
ale asi jen na zaučeni,jinak si myslím že je to kontraproduktivní.
Zbytečné.Proč?

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #2 kdy: 31 Říjen, 2011, 13:22 »
Proc myslis, ze je to kontraproduktivni?


Jinak moje ESP taha cca 14 kg retez, smotany do klubka, aby se mi moc retez nemotal pod nohy, tahne zaroven i me.

zbycho heczko

  • Host
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #3 kdy: 31 Říjen, 2011, 15:05 »
mně někteří psi skoro vůbec netáhnou, a když táhnou tak neběží.
Chci zkusit řetěz ať má co tahat, pneumatika co se píše se mi zdá nevhodná přez to skákání.
a chci je učit tak že potáhne řetěz a bude muset běžet vedle kola.
Chci to zkusit či to náhodou nepomůže.
A zajímá mne zhruba jak těžké řetězy se jim má dát.

Z.H.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #4 kdy: 31 Říjen, 2011, 16:07 »
gróňák : na psa 25, na čubu 20 kg .....pokud jde o učení poctivosti v práci můžeš i víc
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #5 kdy: 02 Listopad, 2011, 09:45 »

25 kg řetěz, to ten pes bude po 2 km vypadat!


Ne, prosím Tě ne!  Jestli hodláš jet víc jak 200 metrů, musí stačí 10 - 12 kg v délce cca 1,5 metru tak aby jel po zemi jako had, žádný klubko, nebude nikde zadrhávat a ten odpor tření (smyku) je neskutečný. Jestli budeš za ním jezdit na kole, měl by si to uhlídat. (Nikdy jsem na kole nejezdil za psem)
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #6 kdy: 02 Listopad, 2011, 15:23 »
 :) Džihádku, voe, nikde jsem nepsal, že má bejt řetěz v 1 kuse a extra dlouhej (vůbec mě nenapadlo, že by někdo chtěl vláčet 20 m řetěz  :D )
ale cca 1,30 - max 1,5 m prameny cca po 5 -10  kg a libovolně tím kombinovat zátěž
PS. osobně si ale myslím, že gróňák, co potřebuje učit tahat stojí za ho.no a srdcař z něj stejně nikdy nebude...
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

zbycho heczko

  • Host
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #7 kdy: 02 Listopad, 2011, 16:11 »
čau, na začátku jsem to nenapsal úplně přesně.
Mám malamuty a gróňáky.
Hlavně malamuti co mám jsou mamuti a netáhnou nebo neběží, nebo stídavě, prostě podle nálady.
gróňáky co mám jsou 2 normální jak říkáš srdcaři a 2 něco uprostěd.
Tak pro ně chci zkusit v tréningu nějakou změnu.
Já si myslím že pes nestojí za hovno, podle mně se každý  dát na natrénovat samozřejmě nekterý víc některý míň ale člověk se musí víc snažita vymýšlaet.
Na druhou stranu na závodech typu MR rozdíl mezi prvním a posledním místem je medaile za 30 kč a pytel granulí (pro psy nejedlých), ale to by byl zase článek o něčem jiném.

Z.H.


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #9 kdy: 01 Listopad, 2023, 20:29 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #11 kdy: 02 Únor, 2024, 07:58 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:řetěz na tréning
« Odpověď #13 kdy: 02 Květen, 2024, 05:46 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting