Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nález

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Nález

(1/3) > >>

Petr PeS:
Ahoj, při tréninku jsem našel poraněnou poštolku. Mutky jí naštěstí nestihly sežrat, tak jsem milého opeřence odvezl domů. Měla od vn drátů popálený pařát a brka. Ten pařátek je už ztracený, takže lovit už nebude, brka dorostly a proto se chci zeptat... nemáte někdo s chovem dravců zkušenost, nechtěl by jste jí na dožití. Máme jí doma cca tři měsíce, z nejhoršího je venku, žere bez problémů. Petr 776084660

ježura:
Ideálně kontaktovat nějakou stanici pro záchranu handicapovaných živočichů v okolí.

Petr PeS:
Jo, to by bylo určitě ideální, ALE jak řekneš, že už nepůjde vypustit zpět do přírody, tak ta ochota ujmout se doživotního svěřence hodně opadne. Zkoušel jsem.

Boudicka:
Zkus Mgr. Josefa Hotového muzeum a univerzita Hradec králové. Snad by mohl poradit, co s ní dál nebo kde by se jí mohli ujmout.

Petr PeS:
Díky, už mám nějakou odezvu, tak to snad dopadne. Je dobře, že se najde i pomoc pro zvíře v nouzi v době kdy na jiných částech fóra to vypadá hodně napjatě a než přátelé psouni a jiná zvěř se řeší hlavně lidi.  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi