Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 registrace RZT a DID

Diskuzní fórum > Závody

registrace RZT a DID

(1/12) > >>

Czech Racing Kennel:
A k čemu konkrétně ti to RZT bude, Lucie?

Btw. Jelikož jsem byl na posledních pěti schůzích, tak vím, že pouze na té mojí první (Běleč 2010) se vyhlašoval onen (již tak dost diskutabilní) žebříček. Od té doby sifon.

Hrobnice:
...absence RZT a DID komplikuje časomíře vkládání závodníka do programu startovky a výsledkovky. Toť zatím jediná komplikace v praxi. Jinak je celkem RZT na nic. Ale lidičkové, nevyprdněte se na to, aby pak Zdenda a spol. nedělali startovku do 3h do rána.Dík Hrobnice

HuskyW:
Právě kvůli tomu, co píše Hrobnice - je to nějak napojené na ten systém. Jinak bych RZT taky vymazala ze světa :)
Když jezdil přítel 2x BKJM, tak měl u každého psa jiné RZT a tím se mu sčítali k sobě výkony stejných psů. Toť asi jediný případ z mé zkušenosti, kdy RZT mělo smysl (a přesto by to šlo samozřejmě něčím jiným nahradit...).

P.S.: Koukám, že jsi zatím jediný, kdo to má schválené  :D

Káťa K:
My ještě nejsme ani na seznamu členů  :'(

Czech Racing Kennel:
O DID se nikdo nebaví. Tam je to vcelku jasný. DID JE NUTNOST.
Jen by mě zajímalo, jak KONKRÉTNĚ absence RZT komplikuje časomíře vkládání závodníka do programu startovky a výsledkovky.

Ad 2 týmy) Kvůli cca deseti lidem mi přijde zvláštní, aby všichni okolo museli řešit RZT. Což prostě stejně půlka lidí nedělá. A z žádnýho závodu nechodí výsledky s komplet vyplněným RZT všech zúčastněných. Takže moc nechápu, jak by to někomu komplikovalo vytváření výsledovek.

Ad Lucie: Já mám poslední sezóny vždy jako první registrovaný RZT z jedinýho důvodu - když Hela spustí možnost registrace, tak to vždycky ověří na mně.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi