Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?

Autor Téma: Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?  (Přečteno 4398 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Beizr

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« kdy: 14 Březen, 2017, 21:05 »
Zdravím,

měl jsem v minulosti německýho dráťáka, ten mne naučil s ním na kolo. Jenže dráťák už mě opustil, já si poté pořídil přítelkyni (nebo to možná bylo naopak, že si ona pořídila mne) a dostal jsem minulí rok koloběžku, uvažuju o pořízení lepší koloběžky a hlavně o pořízení sportovního parťáka, ať už jednoho nebo dvou.

Osobně je pro mě primár pes ke koloběžce s tím, že denně sportování je tak minimálně na 4-5 hodin venku za jakéhokoliv počasí (kromě bouřky a blizárdu) celoročně.
Následnou spolupráci s psíkem bych rád bral víc sporotovně.

Děkuji za reakce a odpovědi.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #1 kdy: 16 Březen, 2017, 07:59 »
Osobně je pro mě primár pes ke koloběžce s tím, že denně sportování je tak minimálně na 4-5 hodin venku za jakéhokoliv počasí (kromě bouřky a blizárdu) celoročně.
Následnou spolupráci s psíkem bych rád bral víc sporotovně.

pokud je priorita na tom, aby psi táhli 4-5 hod v kolobce, tak 2 alaskány mixy chlupaté podle toho, jak moc se bude jezdit v létě (chlupáči se víc přepalují, málochlupatí se v zimně oblečou. U AH a mixů je vysoká pravděpodobnost, že pracovat budou. ESP by byl fajn, ale 4-5 hod není úplně v popisu jejich práce :)  Navíc ESP je fakt nahatý :) Pokud je priorita na jiných vlastnostech ... tak dle prefencí.
Přijeďte na závody, vyzkoušejte si povahu. Možná bych tu měla dvojku starších AH mixů, které bychom mohli zapůjčit, dokud budou vyhovovovat (mají 9 let) .. důchod u nás mají jistý, odjeli letos v týmu Ledovku, ale další rok už do velkého týmu s mladšími asi nepůjdou .. můžou ale ještě pár let jezdit v menším zápřahu. Na první fotce jsou to zadáci, ve dvojce budou trošku dělat binec, nejsou to profi leadři, ale mělo by to být zvládnutelné, Emil už vepředu v malém týmu jezdil, Errol ne, ale ve dvojce taky trénoval
« Poslední změna: 16 Březen, 2017, 08:01 od HelaL »

Sarka Mik

  • Host
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #2 kdy: 16 Březen, 2017, 12:06 »
Tohle me moc taky zajima, tohle plemeno se dostalo do uzsiho vyberu, co po dvou generaci po haskounkach. Ale dost me odrazuje plno fotek a videi kde maji ti psi nahubky, asi to ma nejaky duvod, tohle ja u haskounek vubec neznam. i kdyby mezi ne vbehlo neukazneny dite v dobe kdyz jsou uvazany nekde na verejnosti--restaurace, ja jsem v tu chvili vevnitr, nebo i jen na wc--vim ze se nic nestane. Ale nemuzu si pomoct, tihle psi se mi proste moc a moc libi.

Offline Beizr

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #3 kdy: 16 Březen, 2017, 14:01 »
Ok, tak odpověď se mi smazala :D

Nic píšu znovu

@Sarka Mik
jestli ty náhubky jsou na SVčka, tak je to proto, že plemeno je nedůvěřivé k ciczím, a jsou zkušenosti, že lidi si chtějí pohladit, a pes po nich chňapne, proto ty náhubky. Je to prostě charakterický rys plemena, a nelze počítat s tím, že to ten pes neudělá. Proto náhubek.

@HelaL
Moc děkuji za vstřícný příspěvek.
Určitě se rád zajedu podívat na závody a pobrat víc moudra a znalostí. Také moc děkuji za možnost půjčení psů, jížní Moravu jsem sjížděl jen sklípky, takže možnost koloběžky bude úžasná. ;)

Ohledně ESP a Alaskánů si nejsem jistý, protože to plemeno vlastně neznám, né že by na internetu nebylo hodně informací, ale nesetkal jsem se s ním než tady na webu. Takže určitě nejdřív poznat a i v reálu se podívat na psa. Takže vlastně další věc proč jít na ty závody a podobné akce. :)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #4 kdy: 16 Březen, 2017, 16:28 »
. Takže vlastně další věc proč jít na ty závody a podobné akce. :)

Doporučuji Radíkov za 14 dní :)

Offline Beizr

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #5 kdy: 21 Březen, 2017, 00:04 »
Určitě se pokusím dojet, mám sice přes víkend práci, ale na Olomoucko je to něco přes hodinku a měl bych mít nějaký volný čas. Děkuju za informace. :)

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 50013
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 50013
  • Karma: +0/-0
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #7 kdy: 03 Listopad, 2023, 09:45 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 50013
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 50013
  • Karma: +0/-0
Re:Saarloosův Vlačák na scootering či jiné?
« Odpověď #9 kdy: 04 Únor, 2024, 02:54 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting