Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...

Autor Téma: SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...  (Přečteno 27263 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #30 kdy: 08 Září, 2008, 13:40 »
:)  chvíli jsem tu nebyl a jak se to pěkně rozjelo  ;)
to Ondra : asi si mě špatně pochopil, já K. výsledky nijak nehodnotil, dva roky měl průměrku kol. 19km/hod. Jestli pak zajel 28, já mu to přeju a buď měli formu jako bejk
(nebo byla kratší trať)  ;) je mi to fakt fuk
to ostatní
můj názor na ZERO vyjádřil za mne Rasťo (líp bych to neuměl  :D)
teď ke DNA testům : nyní se používají (u psů)  pouze pro určení PATERNITY a né plemenné příslušnosti, čili vůbec netuším a myslím si , že nejsou k dispozici srovnávací vzorky DNA pro SH notabene AH a jestli vůbec pro nějaké plemeno, takže není co s čím porovnávat( a navíc asi by to bylo za podstatně víc PRACHů )
takže to dopadne (jestli to dopadne) , že bude v PP několik generací genet. prověřených potomků svých rodičů  ;D (kurva to je věta :D) nic víc a nic míň, čili by se přestalo nově "přilívat" do již přilitého  ;) tak to aspoň teď chápu
huesky den VN ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline newrace

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • www.vrbovskysibir.nolimit.cz
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #31 kdy: 08 Září, 2008, 14:15 »
Martin sorry , zmylil som si ta... ale aj tak nechapem preco ste si uz davno nevytvorili vlakno na temu zero... 

Jirka Valko

  • Host
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #32 kdy: 13 Září, 2015, 12:57 »
CHS Zero je podvod, to ví každý haskounář. Dokonce mimo ČR se tím, že v SH mají AH netají. Mám hodně známých, kteří mají CHS Zero v SH. Ve Skandinávii je tato CHS známá tím, že skutečně nají v SH AH. Ve světě psích spřežení se to bere jako normálka. 8) u nás je CHS Zero a jejich potomci reprezentace čistokrevných kategorií na MR i na MS FISTC. Karsten Gronas/CHS Vargevass, by si psa z CHS Zero nikdy nevzal.

JV

  • Host
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #33 kdy: 12 Červenec, 2017, 21:04 »
"Někdo se pokusil získat novou krev sibiřského huskyho ze zahraničí, k návratu do dobré vlastnosti vlastností, které byly částečně chováni pryč. Ostatní obviňují tyto splynout "ureint krve" a nepozná, že potomci těchto dovozních psů jsou "skutečné" sibiřské husky, přestože vypadají úplně stejně jako ty jednotlivce, které mají samy. "Vlastnosti Pull nebyly součástí chováni pryč. Byl jsem ten, kdo dovezeny první nulové psy do Skandinávie. Jsem pak byl v úzkém kontaktu s Harris Dunlap několik let, pokud jde o cvičení a výživy / metabolismu v sáňkovat psi používaných ve třídě otevřené sprintu týmu. Když jsem náhle potřeboval nový pár psů tak jsem kontaktoval Harrise znovu. Byl jsem tedy hledal dvou sibiřských koček. A on mi nabídl s dlouhým vysvětlením, pokud jde o psy, které leží za sebou. Psi, které jsem neměl žádnou představu o tom, i když jsem měl dobrou znalost všech známých sibiřských koček v Severní Americe, kteří šli na profesionální aljašské psím spřežením. Ole Bjørkheim vrhli se a koupil pěkný "Siberian." Psi z Dunlap nebyla vzata v Norsku více syrové psy, ale byly pořízeny v, protože jsem chtěl přispět ke zvýšení genetické rozmanitosti závodních Sibirky.
O něco později jsem si koupil další "sibiřského" Zero Rue-Hoe. Rue měl příliš málo sibiřské vnější charakteristiky. Zatímco pes jsem mu koupil poprvé, Zero Sparkey měl několik "houndy» exteriérových prvků. Zero Nárazník pro Ole mohl dát atypický potomky, ale viděl sám sebe jako hrdinu drzá sibiřské. Když jsem LINE chováni na Zero Rue-Hoe mám včetně Finnemarka je Guy, Finnemarka je Molly a Finnemarka je Swift. Byli to nejlepší z vrhu, tak mě držel. Tři neměl moc Siberian přes sebe. Molly a Guy byl výjimečně dobrý sáňkovat psi. Ve stejném období jsem navštívil Dunlap letní a zjistil, že neměl sibiřské kromě Rory. Profesor David Kron Feldt (spolupracovník Dunlapa), odborníka na výživu, který také se stal mým dobrým přítelem, potvrdil, když byl v Norsku, která alskans Zero kotci byly poskytnuty AKC papíry a poslal do Evropy. Byl to obrovský trh pro tyto psy v Evropě v té době. Byli to dobří psi pro aljašské chov, ale smutný sibiřské chovu. Naštěstí pro sibiřský chov šel většina z nulové psů nevstupují do sibiřského chov, ale v aljašské chovu. Tam byl dobrý příspěvek k genofondu.
Přinést trochu osobní, tak jsem si vzal za následek chybu, která byla provedena v USA, které jsem nechal Guy a Molly vstoupit do svého aljašského chovu. Všechny tyto Zero dovozy nebyly Siberians s nějakým aljašské krve, ale čistých "vesnických psů" od psů z nejlepších rodinných dynastií musherů na Aljašce. Dunlap byl ve skutečnosti vykonal získat Alaskans z nejlepších chovatelských stanic na Aljašce. Mnoho z přihlášených psů byla Zero vztahuje pouze na papíře. Co se děje při registraci štěňata na těchto psů bylo, že budoucí kupující potomků z těchto dovozů dostal aljašské, když hledali polární psa sibiřský husky. 12 team Alaskans jsem prodal v roce 1991 byl můj nejlepší kbelík k dnešnímu dni. Vzhledem k tomu, že byly Alaskans? Ne, protože jsem si vybrala mnohem těžší, než někdy dříve. Měl jsem jen 12 psa. Pořád jsem každý rok celé vrhy a jsou vybrány z nich. Mělo to přijít o štěně, které se ukázalo lepší než jeden ze psů v týmu pak kbelík pes prodávají. A štěně šel do kbelíku. Prodal jsem dobré psy, které chyběly jen trochu za přísně. A to bylo nutné, aby se pokrok ve snaze zlepšit tým.
Většina sibiřské jezdci jsou příliš chudí, než aby vybrat. Kupují náhodný štěně tady a občas štěně tam a doufám, že bude dostat super tým. Neschopnost vidět pohyb u psů a věnuje příliš málo práce se psy oběma množství moudrý av neposlední řadě i kvalitativně. Pak jste nedal psům šanci dokázat tak mohli vytvořit lepší výběr budoucích chovných zvířat. Moje rada pro sibiřské jezdců, kteří chtějí pokrok v jeho tým je pracné k chovu, vybrat a chovu. Abychom pochopili, chov pak budete muset zažili tyto pracné procesy.
Christen Rose-Anderssen

karel 69

  • Host
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #34 kdy: 13 Červenec, 2017, 09:04 »
Imbecilita nezna hranic...

JV

  • Host
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #35 kdy: 13 Červenec, 2017, 10:16 »
Já to beru tak,  jak to už desítky let je a ty, co se jich to týká bych neurážel.

karel 69

  • Host
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #36 kdy: 13 Červenec, 2017, 10:44 »
to nebylo směřováno na ně :)

JV

  • Host
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #37 kdy: 13 Červenec, 2017, 19:08 »
To už je jen takové psaní. Dost známých je chová a v pohodě.

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 49974
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 49974
  • Karma: +0/-0
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #39 kdy: 01 Listopad, 2023, 17:18 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 49974
  • Karma: +0/-0
Re:SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #41 kdy: 02 Únor, 2024, 04:40 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru