Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...

Autor Téma: SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...  (Přečteno 27251 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« kdy: 03 Září, 2008, 18:21 »
nešlo by to konkrétněji  :D linie sem linie tam a specielně " belgická  sportovní linie " by mne  zajímala (z toho jde až strach  ;D) a Zero
bývali "značně evoluční" SH (AH)  :D :D ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Ondra

  • *
  • Příspěvků: 33
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #1 kdy: 03 Září, 2008, 18:36 »
Promin ,ale žadna linie sem a linie tam ,kazda je nečím specificka ,jen mne mrzi ,že v čechach usnuli na vavřínech až na par vyjímek a morava co se týče kvality sportovních psu jde hodne do predu,ale to jen tak mezi reči........takže Joel Reyniers jezdi O na WSA ,ktere vyhrava  a chová tyto psi linie Lakiboden,pokud ti to není jasne podívej se do rodokmenu k jane Henychové do posledního vrhu taktež je tam zastoupene tato linie.taktéž bych ti doporučoval podívat na evropske kennely zabyvajíví se chovem SH ,abys pochopil že ti CELA EVROPA KROME par neznalych lidí zna tyto linie........

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #2 kdy: 04 Září, 2008, 06:43 »
tak ti teda děkuji za vyčerpávající vysvětlení, kam se mám kouknout, abych udržel krok se znalci z Moravy ;D :D ;) to kupcům hooodně pomůže
možná by bylo jednodušší (pro nás neznalé trouby) napsat skutečná jména rodičů a co a kde (a s kým) mají odběháno .....(což jistě nebude problém ;)
ale nemusíš se tím nijak trápit, když ti to nepude,  žíli mi to opravdu nerve  :D ;)
huesky den  ;)
« Poslední změna: 04 Září, 2008, 07:38 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

sarka

  • Host
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #3 kdy: 04 Září, 2008, 10:58 »
Ahoj Venco, jen jestli to nebude tím že jseš takova,, stará struktura" ;D ::)

A ten evoluční vývoj mooc nechápeš a zcela zabedněně pořád otravuješ citacema nějakýho standardu :-\ :-X


Offline Ondra

  • *
  • Příspěvků: 33
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #4 kdy: 04 Září, 2008, 14:32 »
Myslím že sem inzerát napsal stručne a jasne ,pokud něco nechápeš tak dojed třeba do Trnavky rád ti to vysvětlím pokud máš zajem o štenatko a pokud ne tak prosím neotravuj,Tohle je česka specialita pořád do někoho rýpat na mushingu že?................docela se mi to tady hnusí člověk aby se bal neco napsat ......................pokud sem si všiml tvych článku dobře tak ty se rád zabývaš touto tématikou evoluce že?Stále nějaké připomínky ,ale od kamarádu psi umíš vychvalovat pěkne..........

Offline Hrobníci

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #5 kdy: 04 Září, 2008, 15:53 »
...no Venco, ty stará strukturo, pěkně si to schytal...chceš se něco dozvědět a dozvíš se, že máš držet hubu,neotravovat a jít se učit na Moravu...no to sme to dopracovali. Přitom si se jenom slušně zeptal...zdraví Hrobnice, víceředitelka Hrobské jízdy, závodů pralesní ligy 5.třídy

Offline newrace

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • www.vrbovskysibir.nolimit.cz
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #6 kdy: 04 Září, 2008, 16:28 »
Přitom si se jenom slušně zeptal...

Mne to moc slušné nepripadalo... Na takto hlúpo kladenú otázku sa väčšinou dostávajú aj hlúpe odpovede, takže sa nedivde ako Ondra zareagoval a zamyslite sa nad tým čo a ako sa pýtate ... Mne to pripadalo ako keby predmetom Vencovho príspevku bolo zosmiešňovanie a nie záujem o informácie z hľadiska predaja ... 

Offline Hrobníci

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #7 kdy: 04 Září, 2008, 17:34 »
...znovu a znovu sem si přečetla Vencovu první otázku(první příspěvek) a nic neslušného a hloupého tam nevidím...a ptám se přece proto, abych se něco dozvěděl...Hrobnice

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #8 kdy: 05 Září, 2008, 07:21 »
 :)tak jsem netušil, jak je troufalé se zeptat na rodiče štěňat a chtít vědět, co maj za  sebou  ???
Mě jen přišlo srandovní, když někdo oblbuje lidi "liniema" a přitom je zřejmé, že netuší co linie (z chovatelskýho hlediska) vůbec je.
Za těch víc jak 20 let co se flákám s haskounama po Evropě jsem ještě neviděl Belgičana, kterýmu by to lítalo(,ale asi už existuje,tak proto ta zvědavost  ;)). Mluvím teď jen o midu a longu, páč sprinty mě fakt neberou ;). Škoda ,že ti "2 rozlobení mužíci " se neumí podepsat,aby bylo zřejmé s kým se tu dohadujem...
Jinak štěňata po psech, co znám, rád vychválím...páč např.v LT1 jsou spřežení Romana N. a Michala Č. už léta v Evropě bez konkurence....tož asi tak  :D ;)
« Poslední změna: 05 Září, 2008, 07:44 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

martin

  • Host
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #9 kdy: 05 Září, 2008, 09:23 »
"zero linie" znamena, ze to v jeden moment zapichli, zacli uplne od nuly, vzali naky AH a sehnali na ne PP? :-)

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #10 kdy: 05 Září, 2008, 09:42 »
To jsi si dovolil moc! Sice je to zhruba pravda, ale nesmí se to říkat nahlas! Ani to že ve FISTC a WSA jezdí ti samí psi. (rodokmenem, ale šlo by to i fyzicky)
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Radka Palizová

  • Host
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #11 kdy: 05 Září, 2008, 11:03 »
Ahoj Ondro, proč z toho děláš takovou vědu, vždyt tobě nebude dělat problém napsat sem nějaký ty uspěchy, myslim že jich máš dost a pak nebudeš muset být naštvaný, že Vašík chválí cizí štěnata ;)

martin

  • Host
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #12 kdy: 05 Září, 2008, 11:41 »
jj, jen nechapu proc uz davno neni dalsi kubatura mezi papirakama, treba... EH (evolution husky), SH, AM+GP+S :-) pak by byli urcite vsici spokojeny...

Offline Ondra

  • *
  • Příspěvků: 33
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #13 kdy: 05 Září, 2008, 13:40 »
Prominte ,ale kontakt je Zdenek Kurka  ,já sem to psal za neho ,protoze moc to na tom netu neumí ,takže případne dotazy se mužete obratit na neho,jinak oba rodiče jezdí v jeho tymu v B1sprint.A pokud jde o toho Reynierse tak opravdu jezdí sprinty na WSA takže to midař určitě neni ..........Já Ondřej Brož žádne štenata neprodávam  ,aby to bylo všem jasné...

Offline newrace

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • www.vrbovskysibir.nolimit.cz
    • E-mail
SH sportovní linie, testy DNA, čistokrevnost...
« Odpověď #14 kdy: 05 Září, 2008, 16:56 »
Ako sa to tu pekne začína zvrhávať na debatu o evolúcii ...
Martin : nepatrí sa takto s prepačením zasierať inzerát , ak chceš rozoberať rýchlejších psov ako máš ty tak si na to môžeš vytvoriť vlastné vlákno...
Venco : kto je šikovný zistí si sám s kým sa dohaduje, je to jednoduché ... Nebudem sa podpisovať pod každý prípevok ktorý tu napíšem.