Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Horník 2015 MR ČR.

Autor Téma: Horník 2015 MR ČR.  (Přečteno 13583 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jirka Valko

  • Host
Horník 2015 MR ČR.
« kdy: 02 Listopad, 2015, 18:31 »
Kdopak smazal tak akční příspěvek? 8)

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #1 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:34 »
Já, viz. Hlavní strana časopisu
RomanH

Offline HuskyCan

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #2 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:44 »
Pane Habásko, takže Vy cenzurujete diskuzi i v případě slušného vyjádření? To myslíte vážně? Já sem nenapsal nic vulgárního, pouze sem uvedl svoje postřehy stejně jako další lidé. Podívejte se na facebooku přímo na událost k akci na Horníku, kde se vyjadřují i další lidé k celé organizaci. Byla to tam absolutní hrůza v mnoha ohledech a Vy to zametete pod koberec? Jak myslíte. Jsou další místa kam mohu svoje zkušenosti medializovat a kde mi to již smazat nemůžete. Myslel jsem si, že bude lepší probrat to tady slušně mezi lidmi, kteří o tomto něco vědí, než s tím jít hned na jiná místa, ale asi jsem se zmýlil. Už chápu, proč pořadatel nereaguje na připomínky, když ruka ruku myje třeba ve svazu, u administrátorů na mushingu apod. Romane, my se známe moc dobře, takže by bylo super aby sis uvědomil, že ne všechno smazat má pozitivní dopad...

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #3 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:48 »
Žádného pana HuskyCan neznám. Každý slušný člověk se představuje plným jménem.
RomanH

Offline HuskyCan

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #4 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:51 »
Romane, lidé se budou představovat pod svým jménem ve chvíli, kdy mu ostatní lidé přestanou vyhrožovat za svoje vyjádření a přestanou mu povídat věci o usmrcení psů, ano?

Offline HuskyCan

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #5 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:54 »
Každý slušný člověk přijme slušně podanou kritiku slušným jednáním, umí se slušně omluvit a slušně komunikovat i s nicky, které sice nesou podepsané pravým jménem, ale vyjadřují určitý názor. Domnívám se, že pokud nepoužívám vulgární nick a vulgární vyjadřování, neměl bys moje komentáře mazat. Až jednou zjistíš kdo jsem, asi tě to bude mrzet, jak se ke mě chováš. Já jsem prioritně řešil nezvládnutou organizaci na Horníku, těch hubených psů bych si ani nevšiml, neboť jsem neměl čas prohlížet si všechny účastníky a chodit po place po psech, měl jsem tam svý práce dost. Ale když jsem viděl jak se tam Jarda chová k té slečně a to jsem stál vedle, rozhodně o tom nebudu mlčet. A Romane, mělo by být i ve tvém zájmu toto řešit, skutečně to na veřejnost nevrhá dobrý dojem. Já mám množství kontaktů a mám pocit, že už nebudu dělat mrtvého brouka, nezlob se :(

Nikola

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #6 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:58 »
Souhlasím....pokud jezdím na závody, a něco se mi nelíbí tak to napíšu. Pár krát se mi stalo, že mi lidé vyhrožovali, že mi sáhnou na psy. Pak se na mě nemůžete zlobit, že vystupuji anonymě. Až lidi začnou jednat slušně, nemám problém vystupovat pod svým pravým jménem. Dost musherů mě zná, zná mě ze závodů. Spousty se jich chová slušně, ale máme par takových co doopravdy slušnost postrádají. A dooprady nechci, aby se cokoliv nějaké mému pejskovy stalo.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #7 kdy: 02 Listopad, 2015, 18:59 »
Romane, lidé se budou představovat pod svým jménem ve chvíli, kdy mu ostatní lidé přestanou vyhrožovat za svoje vyjádření a přestanou mu povídat věci o usmrcení psů, ano?

to je síla ... to bych nechtěla vidět ty příspěvky, které vytočí protistranu k vyhrožování,.. nebo kdo s výhrůžkama vlastně začíná ("až jednou zjistíš kdo jsem, bude tě to mrzet" ... lidi nejsou hloupí, umí číst, umí si udělat názor


Offline v.anti

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #8 kdy: 02 Listopad, 2015, 19:01 »
Stejně jako zde na mushingu lidi děkují za zdařilé závody, tak by také měli mít možnost vyjádřit svou nespokojenost nad něčím, co se jim příliš nelíbilo. Ano není slušné nařknout někoho z týrání psů, když dotyčného ani jeho psi pořádně neznám, ale spousta lidí, zde vyjádřila svůj názor, nad některými organizačními nedostatky, který tento závod bohužel provázely. A protože sem napíšou něco, co ne každému může být po chuti, raději toto bude smazáno. Řekla bych, že to by asi neměl být pravý smysl fóra.

martina šť.

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #9 kdy: 02 Listopad, 2015, 19:03 »
Jeste jednou bych rada za nas podekovala vsem co se podileli na organizaci jednoho z nejvice obsazenych podzimnich zavodu, za skvele zazemi, trat. Byl to jeden z nej zavodu,diky! Vracime se sem kazdy rok velice radi. Tak se rozhodne nenechte otravit nekterymi ......kteri si vzdycky na necem najdou sve. Jinak za sebe a svoji "vyhublou"smeckou esp muze jen rict ze je opravdu hlady netyrame :)

Offline brázdič

  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #10 kdy: 02 Listopad, 2015, 19:13 »
Mně se tam líbilo. Přesto si myslím, že se opravdu jednalo o poměrně slušnou diskuzi, ať už byl někdo "vedle, jak ta jedle" nebo ne. Chtěl jsem reagovat na něco, co už si nikdo nemůže přečíst...
1, Byl jsem přímo u toho, když dojel pan Stejskal, a můžu říct, že jak Martin Levíček, tak Jirka Trnka se mu okamžitě věnovali, se vší slušností. Martin se naopak, přes opakované výčitky rozhořčeného závodníka, snažil situaci uklidnit.
2, Pes na trati je velký problém. Sám jsem před lety v Branné zažil "noční můru", po které se malého volně pobíhajícího pejska v mém spřežení nepodařilo zachránit. Přitom jsem stál na místě a na majitelku volal, ať si psa zajistí, přivolá... Martin Vrtěl  píše ve svém článku z Mošovců, že potkal vlčáka. Jel s osmičkou 30-35 km/h, pes naštěstí uhnul... Jsou doloženy napadení spřežení losem, vlky. V Radíkově proti mně běžel kůň. Trať prostě nelze hermeticky uzavřít.
3, Cca 30 let si ze mě okolí střílí, že bych měl přibrat. Přes 20 let mám stejnou váhu, se kterou nejde mnoho dělat. Cítím se dobře a běhá mi to obstojně. Každý je jiný a dokonce i každý doktor (i veterinář) může mít jiný názor na to, co je normální a co ne. Nevím proto, jestli má cenu to probírat v diskuzi.
Za závody děkuji, pro mě to byl hezký víkend.
PB
all go no slow...

Jirka Valko

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #11 kdy: 02 Listopad, 2015, 19:20 »
Romane můžu někoho poprosit o smazání mého příspěvku? Dost nerad bych měl něco takového pod svým jménem. Děkuji Jirka.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #12 kdy: 02 Listopad, 2015, 19:42 »
Taky se přidáváme k poděkování za parádní závodní víkend. Nám se líbil moc a přijedeme zase. Pokud má někdo nějaký problém, má to řešit hned na místě.
S takovým množstvím startujících by se asi něco dalo zlepšit, nicméně celkově - paráda jako vždy. Pokud vím, tak někdo z pořadatelů i volal domů startujícím, že se posouvá start apod. Takže co jsem viděl, o neochotě ze strany pořadatele nemůže být řeč.
Celá situace okolo pohublých evo-husky, neoznačené trati a absenci veřejného osvětlení stakeoutu, mi přijde jako velmi legrační :-) Doufám, že to stejně bere i celý organizační team.
Michal TOBIášek

Venca Z

  • Host
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #13 kdy: 02 Listopad, 2015, 19:58 »
Také bychom chtěli poděkovat za vydařený závod i když drobné nedostatky by se našly, ale to se dá celkem pochopit při tak velkém počtu startujících a rozhodně to nebylo nic dramatického :-) jen doufám, že se po této diskuzi najde na příští rok nějaký pořadatel, který bude mít odvahu MĆR uspořádat. A my jdem zítra přepadnout elektro a nakoupit spoustu lampiček, aby byl stakeout dostatečně osvětlen :-)) jen nevím jestli led či halogen? :-))

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Horník 2015 MR ČR.
« Odpověď #14 kdy: 02 Listopad, 2015, 20:07 »
svíčky, Venco, svíčky, abys nerozhodil ekologickou rovnováhu spotřebou proudu z Temelína ...