Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Závody - potřebuji něco?

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Závody - potřebuji něco?

(1/6) > >>

Peťka:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když chci se svým psem vyrazit poprvé na závody v canicrossu nebo bikejöringu, potřebuji k tomu něco? Jako nějaký průkaz, různá potvrzení nebo tak něco? Samozřejmě nemyslím věci jako kolo, postroj a tak podobně  ;D i když v tom byste mi taky mohli poradit, kdyby jste byli tak hodní  :) co je vlastně důležité všechno vzít s sebou na závody a co ještě udělat kromě poslání přihlášky na závody  ;D
Moc děkuji všem za odpovědi

Stoky:
Ahoj Peťko,

Vyber si z termínovek nějaký závod, který by se ti zamlouval. Mrkni na přihlášku a startovní podmínky (někdy se drobně liší).
Dojeď na závody a ničeho se neboj, protože pejskařská komunita je hodně přátelská a na závodech ti každý rád ve všem pomůže.
Ideální je mít pejska načipovanýho a samozřejmě v dobrém zdravotním stavu. Povinné vybavení na kolo je helma.
Postroje, krmení, napájení a metody tréninku vyčteš tady na fóru, nebo časem pochytíš od zkušených závodníků.
Pokud to začneš brát vážně, budeš potřebovat závodní registraci.
Každopádně si přečti závodní pravidla, které nalezneš někde na tomto webu. Nalezneš tam informace o chování na trati, podmínky pro "ustájení" a přepravu psů, bezpečnost ....
Je toho celkem dost, ale nenech se odradit, bude to stát za to ;)

Peťka:
dobře, díky ti za to  :) po všem se podívám... pokud teda se psem pojedu na náš první závod a budu se ho účastnit, tak závodní registraci nepotřebuju?  ;)

Buráci:
Registraci potřebuješ jenom na závody MR, ale určitě si před prvním startem projdi aspoň soutěžní řád a řád ochrany zvířat. A předtím nebylo zdůrazněno, že pes musí mít platné očkování proti vzteklině (případně dalším očkování podle požadavků veterinární správy), tzn. musíš předložit ideálně europas - modrý průkaz, případně aspoň očkovací průkaz s platným očkováním a potvrzením od veterináře. Lucka

Peťka:
MR? mistrovství rebupliky? :) ano, platné očkování, modrý průkaz mám  :)

k účastni na závodě tedy jakoby teoreticky nepotřebuju nic - akorát se přihlásit a mít platný očkovací průkaz, chápu to dobře?  :)

jinak díky vám za odpovědi, hodně mi pomohly :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi