Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 K čemu slouží naše koeficienty??

Autor Téma: K čemu slouží naše koeficienty??  (Přečteno 25822 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

HuskyW...

  • Host
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #45 kdy: 12 Březen, 2010, 06:41 »
Co jsem napsala myslim samozrejme vazne. Pro radost si jezdime na dvore,zavod ma zahrnovat i soutezeni. A tohle zkratka odhani nas,pomale tymy. Tecka.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #46 kdy: 12 Březen, 2010, 08:58 »
HuskyW
Ted si predstav, ze dojedes na zavody jen ty. Ja to reknu tady u nas na vesnici obecnimu blbovi u piva, ze kdyz si posbira po vesnici par chlupacu a projde se s nima po lese, bude vicemistr republiky. ...aby se mel cim v hospe chlubit... Prijde ti to spravne?

Qba
Pulka skutecne neni prechod na sprezeni. Jedinej prechod jsou penize,starosti navic a podminky na zahrade!

Tobi

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #47 kdy: 12 Březen, 2010, 09:03 »
A já myslel, že to děláme hlavně, protože nás to a ty naše psy baví a že ta případná bedna je třešnička na dortu a další motivace do tréninku.  To je asi blbost...... :o
Dejte mi peníze, já si koupím lepší saně, lepší krmení, budu mít spoustu peněz na naftu, abych mohla jezdit trénovat, když nemůžu přímo z baráku, budu moct objíždět víc závodů, získat víc zkušeností, víc km do nohou mých i psů a třeba i sestavit další tým. Teoretický sponzor asi nechce cpát peníze do někoho "Nikoho". Ale to je zbytečná debata... Tady každý už svůj názor má a nezmění ho. A nic se nezmění ani návrhem STK apod.
nooo, to je jak fňukání rozmazlenýho dítěte....jak já bych jezdila... kdyby ...
co si takhle na to SAMA vydělat??
já jsem si např. nevydělal dost na to, abych jim na tej Aljašce vokázal jak se to dělá... :D ;)
tak halt sedim doma
PS.Palýza na nonstopu měl na 1. 75km prům.15/hod
 a ty ve SPRINTU např. na Sněžníku na 15 km - 16,7 ---fakt fofr hodný MISTRA  :D  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #48 kdy: 12 Březen, 2010, 09:10 »
To se zase chechtám, když to tady čtu......
Tady jsou moje dnešní ranní koeficienty, čas 7:00 - 8:30.........

to Lusy:
Citace: HuskyW  Včera v 22:11
A jak říkám - kdo kofíky plní, tomu se to líbí. Kdo kofíky neplní, tomu se to nelíbí. Dejte mi peníze, já si koupím lepší saně, lepší krmení, budu mít spoustu peněz na naftu...
Tohle Luci nemyslíš vážně...?
No vzhledem k tomu, že je jí plus minus 20, zatím ji sponzoroval tatínek, tak si myslí, že se peníze dávají.......
houno děvče, vydělej si, nemáš nezávodíš, no ale stejně, vzhledem k tomu, že se vymlouváš na to že se psy(samci) je moc práce......?
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



HuskyW...

  • Host
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #49 kdy: 12 Březen, 2010, 11:06 »
Pochopila jsem. Vztahlo se to jen na me. Napsala jsem to spatne,nechtela jsem penize dostat,ale upozornit,ze ten sport je o penezich. Omlouvam se za spatnou formulaci. Je mi 22,pracuju na plny uvazek a proto vim,ze to neco stoji a s platem novacka opravdu potrebuju sponzora tatika. Dobra,uz mlcim. P.S.:Opravdu neberte v potaz me vysledky obzvlast v teto sezone (psi duchodci),berte to na ten system. Omlouvam se vsem za detske narky,bohuzel nemam zivotni zkusenosti.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #50 kdy: 12 Březen, 2010, 11:37 »
 :D  ;) kliiiid LW  ;)
to mě připomnělo jeden telefon domů mašera MUDra Václava Jůzy-Čůzy z jednoho bivaku na Šediváčkovi:
"Petruško, dneska to byla taková nádhera, psi běželi špičkově, kdyby ty vostatní nebyli rychlejší...
tak by sme to vyhráli...."  :D  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #51 kdy: 12 Březen, 2010, 11:45 »
Pochopila jsem. Vztahlo se to jen na me. Napsala jsem to spatne,nechtela jsem penize dostat,ale upozornit,ze ten sport je o penezich.
Celý systém by měl umožňovat širokou základnu a kvalitní špičku.
Tys přišla s názorem, že špička nemusí být kvalitní, hlavně že vůbec někdo přijede.

Co má být dřív - slepice nebo vejce?
Napřed má závodníka někdo vybavit, aby ten mohl ukázat co v něm je? Takového investora těžko hledat...
Musher by si měl naplánovat, zda jezdí pro radost, nebo i pro výsledky. Výsledky bez pořádných investic příjdou jen málokdy.
Kvalitní psi, saně, mazání, výživa, perfektní trénink a účast na závodech. Zdá se to hodně, ale ve srovnání s ročními náklady kennelu ty úvodní investice nejsou až tolik. A zvlášť ty prvotní investice jsou klíčové (psi). Bez nich se můžeš snažit jak chceš..
A ty realizační..
..Pak koukáš na Barboru jak jede minutu za Polákem na Kubalonce, kluk na Hornetech a Barča na saních a skluznicích co pamatují aspoň čtyři Ledovky .. a říkáš jsi jestli jsme normální? (..se vymlouvat že na tak drahé saně nemáme.. saně dělají leckdy i dvě minuty na kole..)
Na tyhle chyby je myslím dobré upozornit, ať se jim další pokud možno vyhnou. A né uhýbat v kritériích.
« Poslední změna: 12 Březen, 2010, 11:50 od HelaL »

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #52 kdy: 12 Březen, 2010, 12:40 »
Když to vezmu hooodně obecně a totálním laickým pohledem co se obecně chápe pod pojmem mistrovství něčeho v něčem:

Myslím že obecně je to chápáno tak, že je to vždy ten nejlepší z nejlepších je mistrem a pokud byl jeden rok mistrem někdo a druhý rok zase někdo jiny, obecně se předpokládá že ten kdo byl mistrem další rok byl minimálně stejně dobrý, nebo lepší než kdo byl mistrem minulý rok. Ne proto, že ten nejlepší z minulého roku nepřijel a tak se mistrem stal i někdo výkonstně mnohem horší.

V praxi jde spíš o to co má opravdu prakticky mistrovství za význam. Jestli opravdu selektovat ty nejlepší a jako bonus za to nějaké sponzorské příspěvky, nebo jen lákat sponzory (nejen pro sponzoring závodníků, ale i pořadatelů) a pak je vcelku jedno kdo je mistrem, jelikož jak přesně toho bylo dosaženo je spozorovi většinou jedno, hlavně že se on tím nějak zviditelní, protože kolem mistra se více točí mediální zájem.

Nejlépe je asi nějaký kompromis, ale ten se hledá dost těžko. Protože dnes už to bez sponzoringu jde o dost hůř a když nebude pár let nikdo mistrem kvůli přísně nastaveným podmínkám, tak nakonec už nebude nikdo o závodění usilovat a půjde to do kytek. I sponzoři budou raději podporovat spíše agility, než nějaký mushing :-(
Ovšem zase příliš benevolentní podmínky způsobí, že někoho, obvykle nějakého původního mistra bude štvát, že po něm bude mistr někdo s výkonem o několi řádů níž...

Takže si napřed musíte ujasnit co od titulu "mistra" očekáváte a co má mít za význam a pak případně korigovat podmínky pro jeho získání.

Také jestli je vůbec nějaká strategie kam a jak se má český mushing ubírat, nebo jde jen o udržování původního modelu, který třeba už není tak vyhovující, protože je prostě jiná doba a mushing jako takový pomalu bude vymírat a skončí to jen vzpomínkama v hospodě jak to bylo kdysi za starých dobrých časů nejlepší...

Jenže to bude chtít buď silnou obecně uznávanou vedoucí osobnost která to povede, nebo nějaký výbor. Ale i ten obvykle musí někdo vést... Lidi se sami jen tak mezi sebou obvykle nedomluví.

Toliko můj laický pohled na věc, třeba vám to nějak pomůže, protože pokud chcete teto sport oživit, nebo alespoň udržet, tak by to mělo být transparentní i pro ty méně zasvecené z nichž se pak mohou vyklubat i stejně dobří musheři jako ti současní, nebo staří. Ale jejich přístup už zkrátka bude jiný, těžko lze srovnávat dobu před 10-20ti lety se současností... ta už je prostě jiná...

Toliko trocha mého akademického tlachání  ;)
 

 


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #54 kdy: 01 Listopad, 2023, 08:34 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #55 kdy: 14 Prosinec, 2023, 13:48 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #56 kdy: 14 Prosinec, 2023, 13:49 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #57 kdy: 14 Prosinec, 2023, 13:50 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #58 kdy: 14 Prosinec, 2023, 13:51 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:K čemu slouží naše koeficienty??
« Odpověď #59 kdy: 14 Prosinec, 2023, 13:52 »