Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co je na tom pravdy ???

Autor Téma: Co je na tom pravdy ???  (Přečteno 25799 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Zdenka-hrisnik III.tridy

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #15 kdy: 06 Leden, 2010, 17:46 »
co vic dodat...kdyz das cloveku funkci...rada bych k tomu B napsala A, ale momentalne neni cas! Jedeme vencit nase vorechy s podobou haskyho do Alp  ;D

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #16 kdy: 06 Leden, 2010, 18:14 »
Kamarádi, myslím že některé příspěvky v tomhle (byť závažném) vlákně přesáhly hranice slušného vedení diskusí (osobní útoky...)
Mushingu jako celku tento způsob řešení problému neprospívá a popularitě plemene SH myslím také ne.

Protože čistokrevné pole není mým polem, ještě se zeptám:

1. mám smazat příspěvky s osobními útoky
2. mám smazat celé vlákno
3. chcete uschovat tuhle přestřelku i pro budoucí generace ve všech vyhledávačích světa? :)

Myslím že na problém bylo upozorněno, bude se řešit, i otevření již vědí, že se u čistokrevných něco děje.. takže svůj účel to už splnilo...?

P.S.
Ještě jeden atak a mažu celé vlákno bez ptaní!
« Poslední změna: 06 Leden, 2010, 18:17 od HelaL »

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #17 kdy: 06 Leden, 2010, 18:31 »
Jestli nekdo dalsi nebude proti, ja osobne bych to nechala, nekdo preci jen nechodi na net tak casto. Omlouvam se za ataky z me strany. Katka

Offline mxt

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
  • Milan Petruželka
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #18 kdy: 06 Leden, 2010, 19:01 »
Já jsem pro zachování, protože to je zatím jediné místo, kde jsou zveřejněna letošní pravidla pro starty SH bez PP v čistých kategoriích. Nerad bych po smazání zase poslouchal nebo četl, že to byla službička pro kamarády.

Pokud ta pravidla někdo kdo má právo vyvěsí jako klasický článek na Mushing, pak je mi to jedno.
Milan Petruželka

RomanH

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #19 kdy: 06 Leden, 2010, 19:13 »
Také si myslím že na toto téma toho již bylo dost.
 Za STK čistokrevných beru na vědomí a vše projednáme na členské schůzi ČMSKSP letos v květnu. Do té doby se pokusíme zpracovat návrh na řešení této situace a ten předložíme členské základně k diskuzi a případnému odsouhlasení.
 Jen upozorňuji že členské schůze se může zůčastnit i nečlen ČMSKSP avšak bez práva volby. Podmínky přijetí a práva volby najdete ve stanovách ČMSKSP
 Za STK čistokrevných a ČMSKSP Roman Habásko

Offline brzekm

  • ***
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +10/-10
    • www.czechsilverstar.wz.cz
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #20 kdy: 06 Leden, 2010, 19:32 »
Tak jsem se právě vrátil z 36 km tréningu na sněhu (sice na káře, ale na sněhu) a koukám jako blázen co jsem to tu zase vyprovokoval. Jako vždy, když se nadhodí choulostivější téma, tak se to zvrhne v osobní obviňování. To mě opět potvrdilo, že sem nemá cenu něco takového psát, protože si tím jen člověk odradí kamarády. Nebudu tady vůbec řešit, kdo je sběratel medailí, kdo se bojí konkurence a fakt se nebojím, že bychom neprodali naše štěňata do dobrých rukou.

Ale jedno bych přesto rád uvedl na pravou míru.

Tento příspěvek z mé strany rozhodně nebyl zaměřen proti Milanovi a Zdeňce. Milana a Zdeňky si vážím jako vynikajících sportovců a vím, že pro rozvoj tohoto sportu dělají mnohem více než jiní. Vždycky jsem se považoval za jejich kamaráda a doufám, že se tak budu moci považovat i nadále. Tady vůbec nešlo o to KDO, nebo KOLIK ale šlo mi o to, jací psi do jakých kategorií patří. Pokud se na schůzi ČMSKSP odhlasuje většinou, že tito psi mohou jezdit v uzavřených kategotriích, budu to respektovat, ale nemusím s tím souhlasit.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #21 kdy: 07 Leden, 2010, 07:33 »
 ;) tak jako už možná nejdéle "sloužící" haskouňář mám jen pár poznámek
1) to kavej : kde se jako SHK CR snazime ziskat samostatny chovatelsky klub pro plemeno SH s poctivymi a prisnejsimi podminkami.
tenhle "slavnej" klub vznikl jako truc podnik Katky Palečkové, která se v KSP cítila nedoceněna
a své "světové" plány s chovem SH dovedla tam , kam je dovedla....
2) kategorie SH s PP + ti co tak vypadají (nevím kde se v L.Pečené bere ta odvaha určovat, kterej jo a kterej NE) mě přijde po humbuku s Racepasama víc než srandovní
(alaskanů co vypadaj jak haskouni jsou tu mraky viz např.3 ze 4 -  Brožovo babičky nyní u Hrobnice http://hrobnici.blog.cz/)
toť za mne asi vše  ;)
PS. jináč se těším na dnešní trénink - kára na sněhu od cca 15 - 19 h
tak čau
« Poslední změna: 07 Leden, 2010, 08:46 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #22 kdy: 07 Leden, 2010, 09:47 »
Tak jeste k Siberian Husky Klubu :):
S historii jeho vzniku jsem byla obeznamena asi pred pul rokem. Klub vznikl jako truc klub, zadny ze zakladajicich truc clenu v nem jiz neni, nicmene uz mu to asi nikdo neodpare a bude to vytahnuto pokazde, bude-li se o neco snazit. Klub dokaze fungovat i bez Katky Paleckove, od jejiho odstoupeni jsem 3.leader. Momentalne jsou v nem cca 3 ruzne skupiny clenu, ktere se casto navzajem prolinaji:
- chovatele a musheri, kteri clenstvim v klubu vyjadruji nesouhlas s chovem SH tak, jak je veden pod KSP
- chovatele a musheri, kterym je vyse uvedeny nesouhlas putna, ale bavi je byt u nas
- lide s SH nebo jeho fandove, kteri maji treba pejsky z utulku, zacinaji  ve svete huskounku, ale nechovaji ani zavodne nesportuji, tech bych rekla, ze je nyni vetsina

Vsechny skupiny si mohou byt a jsou navzajem prinosne. Bohuzel nam stale chybi dost "sluzebne  starsich", kteri by nam mohli predat sve zkusenosti a naucit nas vic. Pak by byl treba i vhodnejsi kandidat na leadra klubu nez ja, nebot nas nejstarsi huskoun oslavil na Novy Rok 5 let a tak zakonite nemuzu pobrat a znat vse okolo SH. Jen bych si prala pro SH jine podminky, a tak se o to snazim, jak umim. Aby nejake uskupeni mohlo fungovat, musi platit holt i nejaka pravidla, musi byt vybor a musi byt clenske schuze, je to nutnost a zadnou svou osobni radost v tom neshledavam.

Ackoli mi nekteri clenove vyjadrili oporu po precteni clanku, je mozne, ze dalsi s mym postojem nesouhlasi a treba i z klubu vystoupi. Opakuji, ze tato zalezitost je muj osobni postoj a v SHK CR jsem ji neresila ani ji s klubem nespojovala.
Katka Kurakova
« Poslední změna: 09 Leden, 2010, 16:53 od kavej »

Offline ToBa

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +11/-0
    • www.darhaya.cz
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #23 kdy: 07 Leden, 2010, 10:14 »
Možná trochu mimo mísu ;) Ale bylo tady dnes napsáno, které kategorie členů jsou v SHK CR a hlavně proč. ....chovatelé a něktěří musheři, kteří nesouhlasí s vedením chovu KSP.... Jakožto úplní nováčci mezi vámi, bychom jen chtěli vědět co dělá KSP špatně, nebo jinak než by si SHK CR a jeho členové představovali? SHK CR jsme členem a buď jsme špatně hledali a nebo si nevšimli, nic takového jsme na stránkách nenašli. Možná by to zajímalo více začínajících, proto otázku dáváme tady. Za Twardkovic smečku Barbora

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #24 kdy: 07 Leden, 2010, 10:22 »
Baro, kategorie jsem jeste pred Tvym prispevkem doopravila. Pisemne se k tomu nevyjadrim, nezlob se, prave jsem verejnym vyjadrenim nazoru na dopad jezdeni bPP v cistych na plemeno skoncila na poli musherskem, tak by to bylo moc brzy za sebou, kdybych ve stejnem tydnu skoncila i jako chovatel, ac jim jeste ani nejsem. Jestli se chystas na Janovicky, Decinsky Sneznik nebo Eduarduv mid, tak pokud nebudu nekde jako zavodnik odmitnuta, muzeme to probrat. Katka K.
« Poslední změna: 07 Leden, 2010, 11:39 od kavej »

Offline ToBa

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +11/-0
    • www.darhaya.cz
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #25 kdy: 07 Leden, 2010, 10:54 »
Neřeš to, nejlepší bude, když si vlastní názor uděláme časem sami, pak ho můžem i prezentovat. Jinak jsme názoru, že je třeba řešit připomínky z očí do očí a hned jak nastanou  ;). V tom už máme jasno dávno. Jinak VŠEM přejeme krásný rok 2010 a těšíme se na setkání. Twardkovi

Eliška

  • Host
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #26 kdy: 07 Leden, 2010, 15:16 »
Ahoj,
Katko, nechtěla jsem se k tomu vyjadřovat, ale po Tvém příspěvku s klubem musím - zůstává mi trochu rozum stát z těch kategorií lidí, co tam jsou. jak jsi na toto přišla? Nechci to tu rozebírat, téma je úplně o něčem jiném, ale zkus si trochu v těch informacích, co předáváš, udělat pořádek. Možná zkus mluvit sama za sebe. Navíc nejsi ani 3. nejvyšší funkcionář, ale poměrně víc nás tam bylo. Nechci tu rozebírat klub, názor na to všichni kdo chtějí ode mne mají, ale prostě napsat musím.

Jen příklad - zdá se Ti, že např. paní chovatelka Semeráková nesouhlasí s vedením chovu v KSP?   :) Nebo už není členem SHK CR?

Píšu sama za sebe, aby bylo jasno.
Eliška

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #27 kdy: 07 Leden, 2010, 15:25 »
Elisko, pozadala jsem Helu, aby tuto diskusi smazala. Pokud chces vest diskusi dale na toto tema, muzes zalozit nove vlakno. Katka

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #28 kdy: 07 Leden, 2010, 17:33 »
Proč by se měla mazat diskuze, kde nikdo anonymně neprudí, nikdo si nenadává, pouze mají na věc různí lidé různé názory?
Už ten první Helenin nápad smazat se mi zdál přehnaný. (Možná neumím číst až tolik mezi řádky, ale nějak to osobní napadání nevidím a nevidím)
Pokud se zde nesmí hovořit na ožehavá (a někomu možná nepříjemná) témata, tak šišlat si o tom jak má péjšek klášný ušička a loštomilej čumášek si můžem třeba na "Virtuální stáji Ufonek" ;D

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Co je na tom pravdy ???
« Odpověď #29 kdy: 07 Leden, 2010, 18:03 »
jako hlavni admin tohoto ve sve podstate a stale i technicky nezavisleho fora nevidim duvod k mazani tohoto tematu.

jsou tu i v tomto ohledu i horsi diskuze...

krom toho berte v potaz i toho kdo tema zalozil!

admistratori mazou zejmena spam a sproste prispevky!