Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 problematické soužití ve smečce

Diskuzní fórum > Psi

problematické soužití ve smečce

(1/8) > >>

Jiří Weiss:
Opravdu nevím kudy kam,chovám malamuty už 9 rokem měl jsem vždycky jen pejska s fenkou,před rokem jsem si koupil krásnýho malamuta na kteréhojsem dlouho čekal,jeho otec je z kanady je opravdu nádhernej.Ale mam problém,pořád mi vyjíždí po starším,který má uz 9 let,mozna si oblibil fenku a hlídá si ji,jsou celý den na zahradě,nezavírám je potřebují volnost to ví každý. Myslíte kdybych koupil ještě jednu fenku a měl tak dva páry,že by se situace zlepšila? díky za rady.

HelaL:
Žádný malamuťák neradí...LenkaB je na dovolené..? :)
Kdyby to byli alaskáni, řekla bych že druhá fena nepomůže. Buď si to kluci vyřeší, nebo je budeš muset rozsadit.
Pokud jsi s nima, mělo by platit (u AH) že neexistuje, aby si něco řešili. Pokud zalezeš domů... je to na nich...
takže rozsadit - tam by mělo smysl mít dvojice kluk+holka. Co budeš ale dělat, až se holky začnou hárat...? (co když se ti začnou tlouct i ty holky?)

Moje doporučení - půl dne venku jeden, půl dne druhej, fenka celý den. Když jsi s nima, tak oba a ušéfiuješ to.
Ale moje zkušenosti jsou jen s AH a to jsou daleko měkčí psi.

ježura:
LenkaB už je z dovolené zpět, akorát těžko radit, pod pojmem "vyjíždí" si lze představit od  běžného "provozního" ujasňování pozic až po snahu o likvidaci staršího psa, chtělo by to víc informací, jak "vyjíždění" vypadá, co na to starší pes...

Jiří Weiss:

--- Citace: LenkaB  10 Srpen, 2009, 08:32 ---LenkaB už je z dovolené zpět, akorát těžko radit, pod pojmem "vyjíždí" si lze představit od  běžného "provozního" ujasňování pozic až po snahu o likvidaci staršího psa, chtělo by to víc informací, jak "vyjíždění" vypadá, co na to starší pes...

--- Konce citace ---

no řekl bych že je to už snaha o likvidaci staršího psa.Starší se ho bojí je to vidět,když kolem sebe projdou ani se na mladýho nepodívá a on jde hned po něm.
Díky za radu

Jaro B:
Tak to uz je vazny stav, ak ho mlady pes takto tyranizuje. Druha fena to asi nevyriesi, skor sa ti moze stat to co pisala Hela, ze sa ti zacnu bit aj feny. Asi najlepsie je ich rozdelit, predides stresom jedneho aj druheho. Ak uz su obaja dospely, tazko to hierarchicky vyriesis. Este by ma zaujimalo, ten mlady vyrastal od stenata so starsim?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi