Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tři starší SH (2 s PP, 1 bez) opustil majitel - prosíme o pozornost

Diskuzní fórum > SOS pes

Tři starší SH (2 s PP, 1 bez) opustil majitel - prosíme o pozornost

<< < (2/10) > >>

Siberian Husky Rescue CR:
Bohužel tomu tak je, je to on. Je to jejich (tedy byl) majitel.

Nová zpráva je, že se našly ve stodole saně a kára, takže jsou k dispozici případnému novému majiteli.Zjišťujeme, jak dlouho budou moct být psi na místě, bylo by nejlepší, kdyby se nemuseli přesunovat do dočasného domova, ale šli rovnou k novému majiteli. Mám nejvíc obavu o tu nejstarší, pro kterou vůbec bude záhul změnit v takovém věku místo a ke všemu případně jít někam bez těch dvou. Zkusím s novými majiteli domu domluvit, zda by na místě nemohla dožít (případně .
Jinak papíry se našly jen k nejstarší Daře, k Ince se nenašly.

Siberian Husky Rescue CR:
Neuvěřitelné se stalo skutečností a já jsem neskutečně šťastná, že existují lidé, jako je Václav Krásný. Klobouk dolů - pan Krásný si vezme všechny tři fenky k sobě a postará se o ně. Fenky dneska dostaly odčervovací tablety, budou přeočkovány a během cca 14 dnů půjdou do nového domova.
Pane Krásný, moc díky, těším se na nové zprávy o fenkách a přeji hodně štěstí. Tohle by udělalo opravdu jen pár lidí. Jsem moc ráda, že se nakonec dohodnuté útulky nemusely řešit.
Zároveň také děkuju paní veterinářce, která na fenky pana Krásného upozornila.
Eliška

J.Slavík:
Tak to jsem taky rád že o ně bude postaráno. Rád bych p.Krásnému poděkoval a přispěl mu za jeho laskavost nějakou korunou na krmení a další péči, která bude určitě něco stát. Bylo by možné získat na něj kontakt?
Dík.

VencaN:
 ;) Krásný Venca tlf. 607770773  :D

J.Slavík:
Dík za kontakt, před chvílí jsem s ním mluvil a jsme dohodnutí.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi