Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 zase vyšší daně z bydlení :-/

Autor Téma: zase vyšší daně z bydlení :-/  (Přečteno 17096 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #15 kdy: 28 Listopad, 2009, 18:54 »
bude ... od 20. února  >:(  :(  :'(

Clara

  • Host
Re: zase vyšší daně z bydlení :-/ - Halali hip hop :-)
« Odpověď #16 kdy: 30 Listopad, 2009, 08:43 »
Vojto, co ti řekli policajti na to vyhrožování od toho magora?  V podstatě dokud tě takovej trouba neubije holí, tak mu nic nehrozí co? Natož psa kdyby ubil nebo zastřelil...z toho se nic nedělá, to je "jen" poškození cizí "VĚCI"...
Kde se v nich bere ta agrese, že chtějí vraždit psy na šňůře.....to mají tak silné nutkání k zabíjení když vidí zvíře?...
Nebo nemůžou strpět lidi v lese?

pepíky na čtyřkolkách na ně...jenže kdo je dohoní ?
u nás krosí lesy partička na motokrosech, já ten adrenalin chápu, ale oni mají supr tratě jen pro motokros všude po okolí,tak proč je nikdo neřeší když lítaj po lese.... protože je nikdo nedostihne, proto spíš lapnou človíčka se spřežením....aby si vyventilovali vztek.

Jednoho dne bude vstup do lesa na povolení nebo budou vybírat mýtné(lesné) na cestách, všechno oplotí a natlučou cedulky "soukromý pozemek,vstup zakázán"


V.N.

  • Host
Re: zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #17 kdy: 30 Listopad, 2009, 22:47 »
No v podstatě nic,jen mu poslali nějaký dopis s upomínkou,že na něj byla podaná taková stížnost a s policajty jsem ještě sepsal,že pokud by mi někdy zastřelil psa,tak by si nejspíš poseděl (i když tomu moc nevěřím) Páč byla vypočítaná cena vycvičeného dospělého psa na patnáct tisíc... i s tím soukromím pozemkem by nic neudělal,páč ta cesta co mě na ní zastavil je jediná přístupná k chatám a je turisticky značená...On byl prostě nalitej a tenkrát mi ještě kecal něco o tom,že každé moje projetí ho stojí sto tisíc,páč tam má němce na lovu a já jim vyplaším všechnu zvěř v lese.Až budu mít sto tisíc,tak ať příjdu,,no není to k pokukání" ;)  no my zatím tak rychlí,jako motorky nejsme,takže si nás v klídku odchytnou,ale na to jim sere pes,k čemu se nervovat kůli nějakejm notorickejm zamindrákovanejm myslivcům debilům...sám mám velký starosti ze psama,dneska jsem byl s jednou fenkou na operaci,přetrhala si při tréninku kolení vazy,takže i nás to stojí nemalé peníze,ale jak jsem mohl slyšet střílení zvířat ještě víc ;)

jo a ještě jedna dobrá rada i pro ostatní..Od té doby sebou při každém tréninku vozím mp3,kdyby mi zas ten vošouch vyhrožoval,tak si to hezky nahraju a u policajtů má zaděláno na větší průser...do teď lituji,že jsem jí sebou neměl tenkrát...


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #19 kdy: 01 Listopad, 2023, 05:50 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #20 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:47 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #21 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:48 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #22 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:49 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #23 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:51 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #24 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:52 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #25 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:53 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #26 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:54 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #27 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:55 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #28 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:56 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:zase vyšší daně z bydlení :-/
« Odpověď #29 kdy: 04 Prosinec, 2023, 03:57 »