Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Napříč Kanadou

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Napříč Kanadou

(1/6) > >>

Mirek Kremlička:
Dnes ve 23.00 na Z1 doporučuji kouknout na dokument od Larse Monsena o přejezdu Kanady. Je to dooost hustej mushing!!! Někdo už možná viděl v neděli, dnes to opakují.

Djihad:
Tohle byl dokument co se mi po dlouhý době fakt líbil, syrový, drsný, opravdový.
Žádná oslava  samolibosti  zakladatelů sportovního odvětví, prstem po mapě překonavatelů úžin, "rádobyznalců" vlků, magazínopisálků, v zemi nenarozených "účastníků", nebo dosažení pochybných výkonů, či propagace některého zprofanovaného plemena za doprovodu houfu skůtrů  a xxx lidí realizačního týmu.

Opravdu nevhodné pro slabší povahy a "milovníky vlků", "svět holt nejni růžovej".

Mám nastaveno nahrávání, z neděle mám jen půlku.

Míro dobré připomenutí, co takhle dát dohromady nějakou videotéku, bibliotéku?

pospa:
je to někde ke skouknutí na netu a když tak na jaké adrese :o

Djihad:
až to nahraju

Mirek Kremlička:
Kdyby bylo nejhůř, mám to nahrané a vypálené na DVD. Zkusím Sáru, jestli by to uměla dát někam na youtube.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi