Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování Ondrovi Brožovi

Diskuzní fórum > Trénink

Poděkování Ondrovi Brožovi

(1/47) > >>

TomH - www.rebelsport.cz:
Chtěl bych poděkovat Ondrovi (MC Děčín) - za úsilí při přípravě tréninkové tratě na Severní Moravě - v místě jeho kennelu.
Ideální, výborně řešené cca. 5,2km kolo namotané na loukách s minim. převýšením, bezpečné, pro psy zajímavé.
Dnes jsem ho jel 6x, výborný 1,5 hod trénink. Trať několikrát uježděná skůtrem na šířku 1,5m, pevná, rychlá.
V dalších dnech nadále pokračujeme v tréninku na daném místě.

Ondro  - díkec !!!  ;)

ježura:
Tome, kde se ten zázrak nachází? Že bych vám to trochu přijela rozdupat tlustokožcema. Tady se skrz ten led nedá jezdit vůbec... :'(

TomH - www.rebelsport.cz:
Bordovice (20km od Trnávky)

TomH - www.rebelsport.cz:
Tak, dneska dalsich 6kolecek (30km k dobru). pomalu to tam vypada jak musher camp, v soucasne dobe trenoval Ondra, ja, Brano Spissak, Z. Kurka.. Chystaji se dalsi.. Mistni obyvatele to berou uzasne, pomalu je tam divaku jak na zavodech. Dneska jsem jel 10ku, slusne jsem zvedl prumerku, Evca se probehla na 15km s 2jkou lenochu. Proste SUPER !!!!!!!!!!!!  ;)

MaUr:
Tome dá se tam i bruslit, že bych přijel s Megčou?? :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi