Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Konečně sníh

Diskuzní fórum > Trénink

Konečně sníh

(1/104) > >>

laďa+esi:
tak včera jsem se konečně svezl na sněhu :-). Skoro ideální podmínky. Jen toho sněhu by mohlo být víc. Jak to vypadá u vás ostatních se sněhem ? Tak na prašan :-), ať máme na čem jezdit. Pár fotek na http://tulak.rajce.idnes.cz/

Mirek:
Tak Konečně i na České Kanadě je to na saně.  ;D Kdyby to tak chtělo vydržet do února. Jak tak sleduju radar, tak největší nadílku mají na Moravě.

Mirek:
Chtěl jsem vložit i fotku, ale nějak jsem od loňského nonstopu zapoměl, jak se to dělá.  :-[ Takže jestli mi někdo poradí, budu rád.

VencaN:
hele co kdyby jsme si střihli NONSTOP už teď  :D :D :D ;) a pak hezky relaxovat na Šediváčkovi, Ledovce etc...

Roman:
I u nás v Hřibsku u Hradce Králové máme pěknou nadílku.Ráno jsem dvě hodiny vyhazoval sníh, abych se dostal autem od baráku a to je na naší nížinu co říct.Odpoledne super projížka na saních.To tu často nebývá.Jen aby todlouho vydrželo. ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi